Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

ZAKOŃCZYŁY SIĘ ROZGRYWKI

I edycji AMATORSKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO

o puchar Dobrodzieńskiego Portalu Sportowego

ZOBACZ KLASYFIKACJĘ KOŃCOWĄ i REPORTAŻ VIDEO!

ORGANIZATOR - Dobrodzieński Portal Sportowy - Marek Grabiński i Tomasz Sikora

 

[Realizacja video - S-FILM STUDIO, wywiady - Justyna Tworek, kamera - Mateusz Skibe i Tomasz Sikora]

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. Bartłomiej Brzezina - Lubliniec

2. Roman Kościelny - Kolonowskie

3. Paweł Brzezina - Lubliniec

4. Marek Grabiński - Dobrodzień

5. Błażej Kamiński - Dobrodzień

6. Tomasz Sikora - Dobrodzień

7. Krzysztof Dobosz - Olesno

8. Janusz Lissy - Błachów

9. Jarosław Stępień - Katowice

10. Damian Wieczorek - Lubliniec

11. Grzegorz Jaszcz - Dobrodzień

12. Rafał Desczyk - Dobrodzień

13. Jarosław Jasionek - Dobrodzień

14. Albert Maternowski - Dobrodzień


 

FINAŁY: Niedziela - 10.10.2010 (korty Szkółki Tenisowej Grzegorza Winieckiego w Lublińcu)

 

FINAŁ o 1 miejsce:

Bartłomiej Brzezina vs Roman Kościelny 6-2, 6-1 (60 min.)


Mistrzem I edycji Amatorskiej Ligi Tenisa Ziemnego - Dobrodzień 2010 został Bartłomiej Brzezina z Lublińca

 

Wicemistrz to znany z turniejów w Dobrodzieniu Roman Kościelny z Kolonowskiego


FINAŁ o 3 miejsce:

Paweł Brzezina vs Marek Grabiński    6-4, 7-5   (120 min.)


Poniższe mecze nie doszły do skutku, a klasyfikacja końcowa została sporządzona na podstawie wyników z fazy grupowej!

O miejsce 5: Tomasz Sikora vs Błażej Kamiński

O miejsce 7: Krzysztof Dobosz vsJanusz Lissy

O miejsce 9: Jarosław Stępień vs Damian Wieczorek

O miejsce 11: Rafał Desczyk vs Grzegorz Jaszcz

 

PÓŁFINAŁY:

O miejsca 1-4:

1. Roman Kościelny - Paweł Brzezina   6-0, 6-0

2. Bartłomiej Brzezina - Marek Grabiński   6-0, 6-1 (60 min.)

O miejsca 5-8:

1. Dobosz - Sikora   6-4, 4-6, 2-6 (124 min.)

2. Kamiński - Lissy   ................

 

WYNIKI I FAZY ROZGRYWEK

 

Gr. "A" - rozegrane pojedynki:

1. Kościelny - Grabiński   6-0, 6-2 (75 min.)

2. Lissy - Desczyk   6-4, 6-4

3. Grabiński - Lissy   6-0, 6-2 (45 min.)

4. Grabiński - Dobosz   6-2, 6-2 (50 min.)

5. Kościelny - Jasionek   6-1, 6-0 (30 min.)

6. Grabiński - Jasionek   6-1, 6-0 (45 min.)

7. Dobosz - Stępień   6-2, 6-2

8. Kościelny - Dobosz   6-2, 6-2 (60 min.)

9. Grabiński - Desczyk   6-2, 6-0 (60 min.)

10. Kościelny - Lissy   6-1, 6-0

11. Dobosz - Lissy   6-4, 6-4

12. Grabiński - Stępień   6-1, 6-3 (50 min.)

13. Desczyk - Kościelny - walkower na korzyść Kościelnego

14. Kościelny - Stępień - walkower na korzyść Kościelnego

15. Desczyk - Jasionek - walkower obustronny

16. Dobosz - Jasionek - walkower na korzyść Dobosza

17. Lissy - Jasionek - walkower na korzyść Lissego

18. Desczyk - Dobosz - walkower na korzyść Dobosza

19. Stępień - Jasionek - walkower na korzyść Stępnia

20. Stępień - Desczyk - walkower na korzyść Stępnia

21. Lissy - Stępień     6-2, 6-3

 

TABELA Gr. "A" - Klasyfikacja Końcowa

MIEJSCE ZAWODNIK           
MECZE ZW. POR. PUNKTY
SETY GEMY UWAGI
1. Roman Kościelny 6 6 1 12 12:0 72:8
2. Marek Grabiński 6 5 - 11
10:2
62:25
3. Krzysztof Dobosz 6
4
2 10
8:4 
56:36
4. Janusz Lissy 6 3
3 9
6:6
47:49
5. Jarosław Stępień 6 2 4 7 4:8 37:48 1 walkower
6. Rafał Desczyk 6
- 6
2
0:12
10:72 4 walkowery
7. Jarosław Jasionek 6 - 6 2 0:12 2:72 4 walkowery

 

UWAGA ORGANIZATORA!

W związku ze zgłoszonym brakiem możliwości rozegrania zaległych pojedynków do dnia 31 września 2010r., Organizator, zgodnie z zastrzeżeniem z dnia 23.09. 2010r., przyznał walkowery w wymienionych powyżej nieodbytych pojedynkach!


 

Gr. "B" - rozegrane pojedynki:

1. P. Brzezina - Jaszcz   6-0, 6-1

2. Wieczorek - P. Brzezina   0-6, 0-6

3. P. Brzezina - Kamiński   6-2, 6-3

4. Sikora - Jaszcz   6-1, 6-0 (60 min.)

5. B. Brzezina - Wieczorek   6-0, 6-0

6. Sikora - P. Brzezina   1-6, 2-6 (75 min.)

7. B. Brzezina - Kamiński   6-1, 6-0

8. B. Brzezina - P. Brzezina   6-2, 6-1

Uwaga! W związku z kontuzją pan Albert Maternowski oddał wszystkie swoje pojedynki w lidze walkowerem!

9. Kamiński - Jaszcz   6-0, 6-1 (60 min.)

10. Sikora - Kamiński   2-6, 4-6 (78 min.)

11. Wieczorek - Jaszcz   6-1, 6-2 (75 min.)

12. B. Brzezina - Jaszcz   6-0, 6-0 (40 min.)

13. Sikora - B. Brzezina   0-6, 0-6 (45 min.)

14. Wieczorek - Sikora   2-6, 2-6 (75 min.)

15. Kamiński - Wieczorek - walkower na korzyść Kamińskiego

 

TABELA Gr. "B" - Klasyfikacja Końcowa

MIEJSCE ZAWODNIK MECZE ZW. POR. PUNKTY SETY GEMY UWAGI
1. Bartłomiej Brzezina 6
6
- 12
12:0 72:4
2. Paweł Brzezina 6
5
1 11
10:2 63:21
3. Błażej Kamiński 6 4 2 10 8:4 54:31
4. Tomasz Sikora 6 3 3 9 6:6 45:41
5. Damian Wieczorek 6
2
4 7
4:8 28:51 1 walkower
6. Grzegorz Jaszcz 6
1 5
7
2:10 18:60
7. Albert Maternowski 0 0 6 0 0:12 0:72 Walkowery (kontuzja)


(aktualizacja - 11.10.2010)



Celem aktywnego wypoczynku wakacyjnego organizujemy kolejną imprezę rekreacyjno-sportową, o charakterze ligi, w której uczestniczyć mogą wszyscy chętni amatorzy tenisa ziemnego w Dobrodzieniu i okolicach.

Wynik pełnego meczu (do 2 wygranych setów - zasada "best of three") jego zwycięzca zobowiązany będzie przesłać przez sms na nr tel. 600 749 964 lub 609 656 232.


ORGANIZATORZY:

Marek Grabiński - tel. 609 656 232  -  info i koordynacja ligi, dostęp do kortu głównego (mączka)

Tomasz Sikora - tel. 600 749 964   -   dostęp do kortu głównego, wyniki

Kort firmy KLER S.A. (sztuczna trawa) - 512 422 254


 

UCZESTNICY I edycji AMATORSKIEJ LIGI TENISA ZIEMNEGO:

 

GRUPA "A"

1. Marek Grabiński - Dobrodzień

2. Roman Kościelny - Zawadzkie

3. Rafał Desczyk - Dobrodzień

4. Krzysztof Dobosz - Olesno

5. Janusz Lissy - Błachów

6. Jarosław Jasionek - Dobrodzień

7. Jarosław Stępień - Katowice

 

GRUPA "B"

1. Paweł Brzezina - Lubliniec

2. Tomasz Sikora - Dobrodzień

3. Albert Maternowski - Dobrodzień

4. Grzegorz Jaszcz - Dobrodzień

5. Damian Wieczorek - Lubliniec

6. Błażej Kamiński - Dobrodzień

7. Bartłomiej Brzezina - Lubliniec

 

I RUNDA - rozgrywki grupowe "każdy z każdym" (do dnia 31 sierpnia 2010r.)

II RUNDA - Play-off o  miejsca 1-4 (1-2 miejsce w grupie) A1 - B2 i A2 - B1

o miejsca 5-8 (3-4 miejsca w grupie) analogicznie j.w.

o miejsca 9-12 (5-6 miejsca w grupie)

o miejsca 13-14 - (7 miejsca w grupie)

 

ZWYCIĘSTWO - 2 punkty

PORAŻKA - 1 punkt

WALKOWER - 0 punktów (walkowery będą przyznawane zawodnikom, którzy nie zdołają rozegrać meczów zaległych w określonym przez Organizatorów terminie dodatkowym)

 

WYNIK DANEGO MECZU ZGŁASZA PRZEZ SMS NA NR 600 749 964 JEGO ZWYCIĘZCA!!!

Przykładowa treść SMS z wynikiem: "Gr. B - A.Kowalski - B.Nowak 6:2, 6:4"


Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2018 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry