Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

PSP DOBRODZIEŃ NA 3 STOPNIU PODIUM

fot. archiwum PSP Dobrodzień

W środę 13 lutego 2019r. reprezentacja PSP w Dobrodzieniu wzięła udział w mistrzostwach powiatu oleskiego w mini koszykówce dziewcząt w ramach igrzysk dzieci. Zawody odbyły się w hali „Kotwica” w Praszce. Dobrze spisały się nasze dziewczyny, które w gronie 6 drużyn zdobyły wspaniałe, medalowe 3 miejsce.

[W artykule relacja z turnieju]

 

Gra naszej drużyny również zachwycała, może zabrakło trochę szczęścia, bo o ile w grupie nie doznały porażki, to w półfinale minimalnie przegrały z drużyną z Jaworzna.

Za to w meczu o 3 miejsce nie pozostawiły wątpliwości, która drużyna jest lepsza. Pewnie pokonały Olesno w stosunku 12:6.

Doskonale spisały się w szczególności dziewczyny, które od kilku lat uczęszczają na zajęcia piłki ręcznej: Kinga Dworaczyk, Oliwia Thomann i Laura Szeliga. Zawodniczki te skutecznie dogrywały piłkę do Dominiki Wójcik- najlepiej punktującej w naszej drużynie (16 punktów).

Brawa dla całej drużyny!!!

 

Naszą szkolę reprezentowały od lewej stojąc : Magdalena Dykta, Magdalena Grabińska , Oliwia Thomann, Justyna Wodarczyk, Sara Jainta, opiekun- Jarosław Kryś, Wiktoria Bachan, Nowak Ewelina, Laura Szeliga, a poniżej: Wójcik Dominika, Kinga Dworaczyk, Oliwia Macha,i Martyna Solich.

 

Tabela końcowa turnieju:

1. PSP Jaworzno

2. PSP Strojec

3. PSP Dobrodzień

4. PSP nr 2 Olesno

5. PSP Sternalice

6. PSP Gorzów Śl.

Tekst i zdjęcia: Jarosław Kryś

PSP w Dobrodzieniu

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2019 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry