Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KOLEJNYM SEZONIE

SPORTOWYCH ZAJĘĆ DLA NAJMŁODSZYCH

[fot. Archiwum Portalu]

Od  6 października 2015r. (wtorek) swoje zajęcia rozpoczną najmłodsi sportowcy w gminie Dobrodzień, czyli przedszkolaki w grupie o nazwie SPORTUSIE (4, 5, 6 lat). Dzień wcześniej na salę sportową wkroczą również adepci szkółki SPORTAKUS (7, 8, 9 lat); (pierwsze zajęcia - poniedziałek, 5 października 2015r). Obie grupy w tym sezonie odbywać będą zajęcia ogólnorozwojowe obfitujące w ćwiczenia gimnastyczne, korekcyjne i oswajające z piłką  połączone z zabawą. Nie zabraknie także toru przeszkód, czy gier i zabaw sportowych. Więcej informacji w artykule.

ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA!

[W artykule szczegóły o miejscach, terminach oraz zasadach zgłoszenia i udziału w powyższych szkółkach!]


SPORTUSIE - szkółka sportowa dla dzieci 4, 5, 6-letnich. Zajęcia ogólnorozwojowe odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 16.10 w hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Dobrodzieniu, przy ul. Piastowskiej 49.  Zapisy na każdych zajęciach. Opłata - 35 zł miesięcznie. Dziecko otrzymuje koszulkę z logo szkółki na własność! Przewiduje się również paczki na święta Bożego Narodzenia (wizyta Św. Mikołaja) oraz medale i poczęstunek na zakończenie sezonu.

Miejsce: Hala sportowa PSP w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 49

Kontakt: Tomasz Sikora - 600 749 964

 


SPORTAKUS - szkółka sportowa dla dzieci 7, 8, 9-letnich. Zajęcia ogólnorozwojowe odbywać się będą w każdą środę o godz. 16.00 w sali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Dobrodzieniu, przy ul. Oleskiej 7.  Zapisy na każdych zajęciach. Opłata - 30 zł na miesiąc. Dziecko otrzymuje koszulkę z logo szkółki na własność! Przewiduje się również paczki na święta Bożego Narodzenia (wizyta Św. Mikołaja) oraz medale i poczęstunek na zakończenie sezonu.

Miejsce: Sala sportowa ZSP w Dobrodzieniu, ul. Oleska 7

Kontakt: Tomasz Sikora - 600 749 964

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2019 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry