Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

JEST PODIUM, FINAŁ BYŁ BLISKO !!!

Sukcesem zakończył się turniej piłki siatkowej rozgrywany w Krapkowicach. Reprezentacja Dobrodzienia w całym turnieju przegrała tylko 1 mecz o wejście do finału, wygrywając m.in. z mistrzem i wicemistrzem poprzedniej edycji.

Turniej rozegrany został 09.marca 2013 roku pod szyldem XVI turnieju im. Andrzeja Roszkowiaka, który był zasłużonym sportowcem i działaczem w Krapkowicach. Nasza drużyna składająca się w całości z mieszkańców Dobrodzienia była bardzo bliska zagrania w finale. W meczu półfinałowym prowadziliśmy 1-0 a potem w tie-breaku 9-8, by ostatecznie przegrać 15-11. W meczu o brązowy medal pokonaliśmy naszych rywali z ligi Strzeleckiej - AGROSERWIS 2-1.

Poniżej wyniki, klasyfikacja końcowa turnieju oraz skład naszej drużyny


 

 

XVI Turniej Piłki Siatkowej im. Andrzeja Roszkowiaka – KRAPKOWICE 2013

Grupa A

1. PV DTP Krapkowice (rozstawiona z nr 2)

2. ISKRA Zimnice (rozstawiona z nr 4)

3. KS Kamień

4. Dobrodzień

5. TKM Strzelce Opolskie

 

9:00     PV DTP - TKM 2:0 (15:13, 15:10)

9:40     ISKRA – Dobrodzień 1:1 (15:10, 10:15)

10:20   PV DTP – Kamień 2:0 (15:10, 15:1)

11:00   ISKRA – TKM 2:0 (15:5, 15:13)

11:40   Kamień – Dobrodzień 1:1 (15:17, 15:12)

12:20   PV DTP – ISKRA 1:1 (16:14, 16:18)

13:00   Kamień – TKM 2:0 (15:13, 15:10)

13:40   PV DTP – Dobrodzień 0:2 (13:15, 11:15)

14:20   ISKRA – Kamień 2:0 (15:13, 15:13)

15:00   Dobrodzień – TKM 1:1 (15:10, 8:15)

 

1. ISKRA Zimnice – 6 pkt. – awans do półfinału

2. Dobrodzień – 5 pkt. – awans do półfinału

3. PV DTP Krapkowice – 5 pkt.

4. KS Kamień – 3 pkt.

5. TKM Strzelce Opolskie – 1 pkt.

 

 

Grupa B

1. AGROSERWIS Strzelce Opolskie (rozstawiona nr 1)

2. MASTOIDEA Krapkowice   (rozstawiona nr 3)

3. MKS Gogolin

4. OTMĘT

5. MONIUSZKI Krapkowice

 

9:00     AGROSERWIS – MONIUSZKI 2:0 (15:5, 15:13)

9:40     MASTOIDEA – OTMĘT 2:0 (19:17, 15:6)

10:20   AGROSERWIS – MKS 2:0 (15:11, 15:11)

11:00   MASTOIDEA – MONIUSZKI 1:1 (15:5, 13:15)

11:40   MKS – OTMĘT 2:0 (15:13, 18:16)

12:20   AGROSERWIS – MASTOIDEA 0:2 (20:22, 5:15)

13:00   MKS – MONIUSZKI 2:0 (15:13, 15:13)

13:40   AGROSERWIS – OTMĘT 2:0 (15:13, 15:8)

14:20   MASTOIDEA – MKS 1:1 (15:10, 13:15)

15:00   OTMĘT – MONIUSZKI 1:1 (11:15, 19:17)

 

1. MASTOIDEA Krapkowice – 6 pkt. – awans do półfinału

2. AGROSERWIS Strzelce Opolskie – 6 pkt. – awans do półfinału

3. MKS Gogolin – 5 pkt.

4. MONIUSZKI Krapkowice – 2 pkt.

5. OTMĘT – 1 pkt.

 

Półfinały:

15:40 (1A-2B) ISKRA Zimnice – AGROSERWIS Strzelce Opolskie 2:0 (15:12, 16:14)

15:40 (1B-2A) MASTROIDEA Krapkowice – Dobrodzień 2:1 (12:15, 15:9, 15:11)

 

Mecz o 3 miejsce

(16:30) AGROSERWIS Strzelce Opolskie – Dobrodzień 1:2 (18:16, 14:16, 7:15)

 

Wielki Finał

(16:30) ISKRA Zimnice – MASTROIDEA Krapkowice 0:2 (16:18, 13:15)


Klasyfikacja końcowa turnieju

1. MASTROIDEA Krapkowice

2. ISKRA Zimnice

3. Dobrodzień

4. AGROSERWIS Strzelce Opolskie

5. PV DTP Krapkowice

6. MKS Gogolin

7. KS Kamień Śląski

8. MONIUSZKI Krapkowice

9. TKM Strzelce Opolskie

10. OTMĘT


Dobrodzień:

1. Rafał Koprek – kpt.

2. Łukasz Rejdak

3. Grzegorz Stupiński

4. Paweł Pielok

5. Rafał Hejzner

6. Adam Ledwig

7. Bernard Kopera

8. Miłosz Kwolek

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2018 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry