Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

XII EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI SIATKÓWKI

ZWYCIĘSTWO STUDENTA LUBLINIEC, DREAM TEAM ZE SREBRNYM MEDALEM

FINAŁY – 22.03.2013r. (piątek)

Mecz o 3 miejsce - godz. 18:00

AGROCOM Żędowice – NO NAME Dobrodzień 2:3 (18:25, 25:22, 20:25, 25:21, 5:15)

Mecz o 1 miejsce (FINAŁ) - godz. 19:30

DREAM TEAM Dobrodzień – STUDENT PANACEUM Lubliniec 2:3 (25:22, 20:25, 22:25, 25:18, 11:15)

Tuż po finale odbyła się Uroczystość Zakończenia Ligi z wręczeniem nagród. Potem wszyscy uczestnicy udali się na imprezę zakończeniową.


[W artykule terminarz, wyniki oraz regulamin ligi]



DRUŻYNY UCZESTNICZĄCE:

1. DREAM TEAM Dobrodzień

2. AGROCOM Żędowice

3. STUDENT PANACEUM Lubliniec

4. NO NAME Dobrodzień

5. ALEX BAND Dobrodzień

6. DELTA OIL PLUS Budkowice

7. ZSP Zawadzkie

8. ZSP Dobrodzień

MIEJSCE - Hala Sportowa PSP w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 49

SYSTEM ROZGRYWEK - 1 ETAP – „Każdy z każdym”; 2 ETAP – „PLAY-OFF” (ćwierćfinały, półfinały, o 3 miejsce i finał).


TERMINARZ ROZGRYWEK ALS 2012/2013

Grupa

1. DREAM TEAM Dobrodzień

2. AGROCOM Żędowice

3. STUDENT PANACEUM Lubliniec

4. NO NAME Dobrodzień

5. ALEX BAND Dobrodzień

6. DELTA OIL PLUS Budkowice

7. ZSP Zawadzkie

8. ZSP Dobrodzień

 

WYNIKI: (do 3 wygranych setów)


I kolejka – 23.11.2012r. (piątek)

Godz. 18:00 ZSP Zawadzkie – AGROCOM Żędowice 0:3 (11:25, 12:25, 14:25)

Godz. 19:15 DREAM TEAM Dobrodzień – ZSP Dobrodzień 3:0 (25:8, 25:10, 25:13)

Godz. 20:30 ALEX BAND Dobrodzień – STUDENT PANACEUM Lubliniec 0:3 (22:25, 24:26, 15:25)

PAUZA: NO NAME Dobrodzień, DELTA OIL PLUS Budkowice.

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

1

3

3

0

75

31

2.

AGROCOM Żędowice

1

3

3

0

75

37

3.

STUDENT Lubliniec

1

3

3

0

76

61

4.

ALEX BAND Dobrodzień

1

0

0

3

61

76

5.

ZSP Zawadzkie

1

0

0

3

37

75

6.

ZSP Dobrodzień

1

0

0

3

31

75

7.

NO NAME Dobrodzień

-

-

-

-

-

-

8.

DELTA OIL PLUS Budkowice

-

-

-

-

-

-

 

II kolejka – 30.11.2012r. (piątek)

Godz. 18:00 NO NAME Dobrodzień – DELTA OIL PLUS Budkowice przełożony

Godz. 19:15 DREAM TEAM Dobrodzień – ALEX BAND Dobrodzień 3:2 (19:25, 25:20, 25:27, 25:14, 15:8)

Godz. 20:30 STUDENT PANACEUM LubliniecZSP Zawadzkie przełożony

PAUZA: AGROCOM Żędowice, ZSP Dobrodzień.

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

2

5

6

2

184

125

2.

AGROCOM Żędowice

1

3

3

0

75

37

3.

STUDENT Lubliniec

1

3

3

0

76

61

4.

ALEX BAND Dobrodzień

2

1

2

6

155

185

5.

ZSP Zawadzkie

1

0

0

3

37

75

6.

ZSP Dobrodzień

1

0

0

3

31

75

7.

NO NAME Dobrodzień

-

-

-

-

-

-

8.

DELTA OIL PLUS Budkowice

-

-

-

-

-

-

 

III kolejka – 07.12.2012r. (piątek)

Godz. 18:00 DREAM TEAM Dobrodzień – ZSP Zawadzkie 3:0 (25:21, 25:17, 25:19)

Godz. 19:15 ZSP Dobrodzień – DELTA OIL PLUS Budkowice 0:3 (17:25, 14:25, 12:25)

Godz. 20:30 AGROCOM Żędowice – NO NAME Dobrodzień 0:3 (21:25, 19:25, 24:26)

PAUZA: STUDENT PANACEUM Lubliniec, ALEX BAND Dobrodzień.

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

3

8

9

2

259

182

2.

DELTA OIL PLUS Budkowice

1

3

3

0

75

43

3.

AGROCOM Żędowice

2

3

3

3

139

113

4.

STUDENT Lubliniec

1

3

3

0

76

61

5.

NO NAME Dobrodzień

1

3

3

0

76

64

6.

ALEX BAND Dobrodzień

2

1

2

6

155

185

7.

ZSP Zawadzkie

2

0

0

6

94

150

8.

ZSP Dobrodzień

2

0

0

6

74

150

 

IV kolejka – 14.12.2012r. (piątek)

Godz. 18:00 ALEX BAND Dobrodzień – ZSP Dobrodzień 3:0 (25:22, 25:19, 25:18)

Godz. 19:15 AGROCOM ŻędowiceDELTA OIL PLUS Budkowice 3:0 (25:19, 25:11, 25:18)

Godz. 20:30 STUDENT PANACEUM Lubliniec – NO NAME Dobrodzień 0:3 (23:25, 20:25, 19:25)

PAUZA: DREAM TEAM Dobrodzień, ZSP Zawadzkie.

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

3

8

9

2

259

182

2.

AGROCOM Żędowice

3

6

6

3

214

161

3.

NO NAME Dobrodzień

2

6

6

0

151

126

4.

ALEX BAND Dobrodzień

3

4

5

6

230

244

5.

DELTA OIL PLUS Budkowice

2

3

3

3

123

118

6.

STUDENT Lubliniec

2

3

3

3

138

136

7.

ZSP Zawadzkie

2

0

0

6

94

150

8.

ZSP Dobrodzień

3

0

0

9

133

225

 

V kolejka – 21.12.2012r. (piątek)

Godz. 18:00 STUDENT PANACEUM Lubliniec – ZSP Dobrodzień 3:0 (25:13, 25:18, 25:12)

Godz. 19:15 NO NAME Dobrodzień – ZSP Zawadzkie 3:0 (25:15, 25:16, 25:11)

Godz. 20:30 DREAM TEAM DobrodzieńDELTA OIL PLUS Budkowice 3:1 (22:25, 25:14, 25:20, 25:21)

PAUZA: AGROCOM Żędowice, ALEX BAND Dobrodzień.

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

4

11

12

3

356

262

2.

NO NAME Dobrodzień

3

9

9

0

226

168

3.

AGROCOM Żędowice

3

6

6

3

214

161

4.

STUDENT Lubliniec

3

6

6

3

213

179

5.

ALEX BAND Dobrodzień

3

4

5

6

230

244

6.

DELTA OIL PLUS Budkowice

3

3

4

6

203

215

7.

ZSP Zawadzkie

3

0

0

9

136

225

8.

ZSP Dobrodzień

4

0

0

12

176

300

 

28.12.2012r. (piątek) – OKRES NOWOROCZNY

 

------------------------------- rok 2013 ------------------------------

 

VI kolejka – 04.01.2013r. (piątek)

Godz. 18:00 AGROCOM Żędowice – ALEX BAND Dobrodzień 3:0 (25:15, 25:18, 25:21)

Godz. 19:15 ZSP Dobrodzień – ZSP Zawadzkie 1:3 (25:22, 21:25, 18:25, 25:27)

Godz. 20:30 DREAM TEAM Dobrodzień – NO NAME Dobrodzień 3:0 (25:21, 25:18, 25:23)

PAUZA: STUDENT PANACEUM Lubliniec, DELTA OIL PLUS Budkowice.

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

5

14

15

3

431

324

2.

AGROCOM Żędowice

4

9

9

3

289

215

3.

NO NAME Dobrodzień

4

9

9

3

288

243

4.

STUDENT Lubliniec

3

6

6

3

213

179

5.

ALEX BAND Dobrodzień

4

4

5

9

284

319

6.

DELTA OIL PLUS Budkowice

3

3

4

6

203

215

7.

ZSP Zawadzkie

4

3

3

10

235

314

8.

ZSP Dobrodzień

5

0

1

15

265

399

 

VII kolejka – 11.01.2013r. (piątek)

Godz. 18:00 NO NAME Dobrodzień – ZSP Dobrodzień 3:0 (25:12, 25:22, 25:18)

Godz. 19:15 DELTA OIL PLUS Budkowice ALEX BAND Dobrodzień 3:2 (25:16, 24:26, 25:10, 13:25, 15:12)

Godz. 20:30 STUDENT PANACEUM Lubliniec – AGROCOM Żędowice 3:1 (16:25, 25:21, 25:23, 25:22)

PAUZA: DREAM TEAM Dobrodzień, ZSP Zawadzkie.

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

5

14

15

3

431

324

2.

NO NAME Dobrodzień

5

12

12

3

363

295

3.

AGROCOM Żędowice

5

9

10

6

380

306

4.

STUDENT Lubliniec

4

9

9

4

304

270

5.

DELTA OIL PLUS Budkowice

4

5

7

8

305

304

6.

ALEX BAND Dobrodzień

5

5

7

12

373

421

7.

ZSP Zawadzkie

4

3

3

10

235

314

8.

ZSP Dobrodzień

6

0

1

18

317

474

 

VIII kolejka – 18.01.2013r. (piątek)

Godz. 18:00 ZSP Zawadzkie – ALEX BAND Dobrodzień 0:3 (12:25, 19:25, 22:25)

Godz. 19:15 AGROCOM Żędowice – DREAM TEAM Dobrodzień 1:3 (28:26, 19:25, 19:25, 19:25)

Godz. 20:30 STUDENT PANACEUM Lubliniec – DELTA OIL PLUS Budkowice 3:2 (25:18, 25:23, 19:25, 22:25, 16:14)

PAUZA: NO NAME Dobrodzień, ZSP Dobrodzień.

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

6

17

18

4

532

409

2.

NO NAME Dobrodzień

5

12

12

3

363

295

3.

STUDENT Lubliniec

5

11

12

6

411

375

4.

AGROCOM Żędowice

6

9

11

9

465

407

5.

ALEX BAND Dobrodzień

6

8

10

12

448

474

6.

DELTA OIL PLUS Budkowice

5

6

9

11

410

411

7.

ZSP Zawadzkie

5

3

3

13

288

389

8.

ZSP Dobrodzień

6

0

1

18

317

474

 

IX kolejka – 25.01.2013r. (piątek)

Godz. 18:00 ZSP Dobrodzień – AGROCOM Żędowice 0:3 (15:25, 22:25, 11:25)

MECZE PRZEŁOŻONE z dnia 30.11.2012r.

Godz. 19:15 NO NAME Dobrodzień – DELTA OIL PLUS Budkowice 0:3 (22:25, 22:25, 21:25)

Godz. 20:30 STUDENT PANACEUM Lubliniec – ZSP Zawadzkie 3:1 (25:15, 15:25, 25:11, 25:13)

PAUZA: DREAM TEAM Dobrodzień, ALEX BAND Dobrodzień.

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

6

17

18

4

532

409

2.

STUDENT Lubliniec

6

14

15

7

501

439

3.

NO NAME Dobrodzień

6

12

12

6

428

370

4.

AGROCOM Żędowice

7

12

14

9

540

455

5.

DELTA OIL PLUS Budkowice

6

9

12

11

485

476

6.

ALEX BAND Dobrodzień

6

8

10

12

448

474

7.

ZSP Zawadzkie

6

3

4

16

352

479

8.

ZSP Dobrodzień

7

0

1

21

365

549

 

01.02.2013r. (piątek) – FERIE ZIMOWE

08.02.2013r. (piątek) – FERIE ZIMOWE


X kolejka – 15.02.2013r. (piątek)

Godz. 18:00 DELTA OIL PLUS Budkowice – ZSP Zawadzkie 3:0 (25:17, 25:13, 25:10)

Godz. 19:15 ALEX BAND Dobrodzień – NO NAME Dobrodzień 0:3 (20:25, 14:25, 25:27)

Godz. 20:30 DREAM TEAM Dobrodzień – STUDENT PANACEUM Lubliniec 2:3 (25:22, 19:25, 20:25, 25:17, 16:18)

PAUZA: AGROCOM Żędowice, ZSP Dobrodzień.

 

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

7

18

20

7

637

516

2.

STUDENT Lubliniec

7

16

18

9

608

544

3.

NO NAME Dobrodzień

7

15

15

6

505

429

4.

AGROCOM Żędowice

7

12

14

9

540

455

5.

DELTA OIL PLUS Budkowice

7

12

15

11

560

516

6.

ALEX BAND Dobrodzień

7

8

10

15

507

551

7.

ZSP Zawadzkie

7

3

4

19

392

554

8.

ZSP Dobrodzień

7

0

1

21

365

549

 

 

PLAY-OFF (do 3 wygranych setów)


Ćwierćfinały – 22.02.2013r. (piątek)

1. Godz. 18:00 (1-8) DREAM TEAM Dobrodzień – ZSP Dobrodzień 3:1 (25:19, 25:13, 26:28, 25:19)

2. Godz. 19:30 (3-6) NO NAME Dobrodzień – ALEX BAND Dobrodzień 3:1 (25:16, 22:25, 25:22, 25:23)


Ćwierćfinały – 01.03.2013r. (piątek)

3. Godz. 18:00 (2-7) STUDENT PANACEUM Lubliniec – ZSP Zawadzkie 3:1 (25:15, 23:25, 25:20, 25:14)

4. Godz. 19:30 (4-5) AGROCOM Żędowice – DELTA OIL PLUS Budkowice 3:1 (25:21, 20:25, 25:15, 25:22)


08.03.2013r. (piątek) – TURNIEJ KOBIET (18:00 – 22:00)


DRUŻYNY:

1. OKS Olesno

2. MUKS „DSD” I Dobrodzień

3. MUKS „DSD” II Dobrodzień

 

1. Godz. 18:00 OKS Olesno – MUKS „DSD” II Dobrodzień 1:2 (13:25, 25:23, 8:15)

2. Godz. 19:00 MUKS „DSD” I Dobrodzień – MUKS „DSD” II Dobrodzień 2:0 (25:21, 25:9)

3. Godz. 20:00 OKS Olesno – MUKS „DSD” I Dobrodzień 0:2 (17:25, 20:25)

 

Tabela:

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

MUKS „DSD” I Dobrodzień

2

6

4

0

100

67

2.

MUKS „DSD” II Dobrodzień

2

2

2

3

93

96

3.

OKS Olesno

2

1

1

4

83

113

MVP turnieju: Patrycja OTRZONSEK (MUKS „DSD” I Dobrodzień).

 

Półfinały – 15.03.2013r. (piątek)

1. Godz. 18:30 (1-4) DREAM TEAM Dobrodzień – AGROCOM Żędowice 3:1 (25:21, 21:25, 25:23, 25:17)

2. Godz. 20:00 (2-3) STUDENT PANACEUM Lubliniec – NO NAME Dobrodzień 3:0 (25:18, 25:23, 25:22)


FINAŁY – 22.03.2013r. (piątek)

Mecz o 3 miejsce - godz. 18:00

AGROCOM Żędowice – NO NAME Dobrodzień 2:3 (18:25, 25:22, 20:25, 25:21, 5:15)

Mecz o 1 miejsce (FINAŁ) - godz. 19:30

DREAM TEAM Dobrodzień – STUDENT PANACEUM Lubliniec 2:3 (25:22, 20:25, 22:25, 25:18, 11:15)

[W meczu finałowym pierwsze 3 sety rozgrywał w Dream Teamie - Arek Paluszczak na zdjęciu]

Godz. 21.00 - Uroczystość Zakończenia Ligi. Wręczenie nagród oraz IMPREZA ZAKOŃCZENIOWA dla wszystkich uczestników.

 

NAGRODY INDYWIDUALNE

NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY: Jakub KNOPIK (STUDENT PANACEUM Lubliniec)

NAJLEPSZY ATAKUJĄCY: Bartosz ANDRZEJCZAK (AGROCOM Żędowice)

NAJLEPSZY ZAGRYWAJĄCY: Marek DOBROWOLSKI (DREAM TEAM Dobrodzień)

NAJLEPSZY OLDBOY: Marek KOT (AGROCOM Żędowice)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. STUDENT PANACEUM Lubliniec

2. DREAM TEAM Dobrodzień

3. NO NAME Dobrodzień

4. AGROCOM Żędowice

5. DELTA OIL PLUS Budkowice

6. ALEX BAND Dobrodzień

7. ZSP Zawadzkie

8. ZSP Dobrodzień


REGULAMIN

 

CEL IMPREZY

 

  1. Popularyzacja gry w piłkę siatkową, podnoszenie poziomu sprawności i umiejętności siatkarskich.
  2. Aktywne spędzanie czasu wolnego.

 

ORGANIZATOR ROZGRYWEK

 

Funkcje organizacyjno-sportowe ligi tworzy Komitet Organizacyjny w składzie: Łukasz Rejdak - współpracownik Dobrodzieńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, Rafał Koprek oraz Kamil Kisielewicz.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

 

  1. W turnieju mają prawo wziąć udział wyłącznie amatorskie drużyny reprezentujące różne środowiska i instytucje prywatne i państwowe.
  2. Wyklucza się możliwość udziału osób z aktualną kartą zawodnika ligowego.
    Dotyczy to zarówno Juniorów, Kadetów i Seniorów, którzy w sezonie 2012/2013 występują w rozgrywkach ligowych. (Udowodnione niezastosowanie się do powyższego punktu wyklucza daną drużynę z rozgrywek z sankcją dwuletniej karencji udziału w tej imprezie).
  3. Drużyna może składać się maksymalnie z 12 zawodników, kobiet i mężczyzn (udział kobiet w grze nie powoduje obniżenia wysokości siatki).
  4. Drużyna ma obowiązek wypełnienia najpóźniej w dniu rozpoczęcia rozgrywek imiennej listy zawodników (lista z potwierdzeniem zdolności zawodników do udziału w zawodach sportowych).
  5. Zawodników poszczególnych drużyn obowiązuje jednolity strój sportowy (wyj. – zawodnik „libero” o kolorze koszulki kontrastującym z koszulkami pozostałych zawodników swojego zespołu).
  6. Ustala się kwotę wpisową w wysokości  -  300 zł od drużyny, (opłata za wynajem hali, opłaty sędziowskie, nagrody, inne koszty organizacyjne). „Wpisowe” płatne u Organizatora maksymalnie do dnia 07 grudnia br.

[Możliwość wpłaty na konto].
ING: 17 1050 1171 1000 0090 6935 9975

 




TERMIN I TRYB ZGŁOSZEŃ

 

  1. Rozgrywki ligowe rozpoczną się dnia 23 listopada br. o godz. 18.00 i odbywać się będą w piątki w godzinach wieczornych (18.00-22.00). Czas trwania rozgrywek zależny jest od ilości zgłoszonych drużyn.
  2. Miejsce rozgrywek – Hala sportowa przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 49.
  3. Zainteresowane udziałem drużyny należy zgłosić do dnia 11 listopada br. odsyłając listę zgłoszeniową wraz z imienną listą zawodników lub telefonicznie.

Adres – FOTO-JANINA PHOTO GRAPHICS Łukasz Rejdak

ul. Piastowska 5, 46-380 Dobrodzień

tel. /fax - (0 34) 35 75 472
lub +48 504 439 802 – Łukasz Rejdak

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  1. Organizator zastrzega sobie prawo do przyjęcia maks. ilości 12 drużyn, w związku, z czym decydująca będzie kolejność zgłoszeń wśród zaproszonych zespołów.

 

~ Wszelkie informacje dotyczące spraw imprezy udzielane
będą pod nr tel.
+48 504 439 802 – Łukasz Rejdak

+48 600 197 458 – Rafał Koprek

SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW

  1. Szczegółowy terminarz ligi zostanie ustalony w momencie zamknięcia terminu zgłoszeń.
  2. System rozgrywek:

FAZA I – rozgrywki ligowe „każdy z każdym”

FAZA II – mecze „play-off” (ćwierćfinały, półfinały, mecz o 3 miejsce i FINAŁ)

 

  1. Poszczególne mecze rozgrywane będą według obowiązujących przepisów PZPS; mecz rozgrywany będzie do 3 wygranych setów, set do 25 pkt, tie-break do 15 pkt. , 2 pkt. przewagi (z wyjątkiem meczu o 5 miejsce, który będzie rozgrywany do 2 setów).
  2. Komisję sędziowską turnieju tworzy skład osób z doświadczeniem sędziowskim oraz osób przeszkolonych przez organizatora, natomiast funkcje pomocnicze w organizacji zawodów pełnią młodzieżowi organizatorzy sportu. Poszczególne mecze protokołowane będą na uproszczonych przez organizatora protokołach.
  3. Każda drużyna przed meczem ma prawo do 10 minutowej rozgrzewki na boisku oraz do 2 przerw 30-sek. na żądanie w każdym secie.
  4. Przed każdym meczem kapitanowie drużyn mają obowiązek zgłoszenia się do sędziego głównego w celu dokonania losowania stron boiska.
  5. Wyklucza się możliwość przełożenia meczu podczas trwania rozgrywek.
  6. Każda drużyna powinna rozpoczynać swoje mecze w pełnym składzie 6-osobowym; w innym przypadku daną sytuację należy ustalić z sędzią spotkania (w uzasadnionych przypadkach dopuszcza się min.
    5-osobowy skład).
  7. W razie nie stawienia się danej drużyny w wyznaczonym terminie rozegrania meczu (do 15 min. spóźnienia) komisja sędziowska w porozumieniu z organizatorem może przyznać zwycięstwo walkowerem drużynie przeciwnej.
  8. Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny danego spotkania.

PUNKTACJA

 

~    Zwycięstwo wynikiem   3 : 0, 3 : 1    -   3 pkt.

~    Zwycięstwo wynikiem   3 : 2    -   2 pkt.

~    Porażka wynikiem   2 : 3   -   1 pkt.

~    Porażka wynikiem   0 : 3, 1: 3   -   0 pkt.

~    Walkower   -   -1 pkt.

 

O kolejności miejsc w końcowej tabeli rozgrywek decydują w pierwszej kolejności:

1 – zdobyte punkty

2 – przy tej samej ilości punktów – bezpośredni pojedynek

3 – stosunek setów

4 – stosunek małych punktów

 

NAGRODY

Organizator przewiduje następujące nagrody:

- Za miejsca I, II i III -   puchary, dyplomy, medale

- Za miejsce IV – puchar i dyplom

- Za miejsca V – VIII -  dyplomy

- Za indywidualne osiągnięcia zawodników (3 kategorie) - pamiątkowe statuetki i dyplomy

 

WERYFIKACJA ROZGRYWEK

Poszczególne mecze protokołowane będą na bieżąco przez osoby w tym celu przeszkolone. Na podstawie ww. dokumentacji organizator dokona weryfikacji wyników i opracuje bieżący oraz końcowy stan tabeli I Fazy rozgrywek, a także ustali końcową klasyfikację zawodów.

UWAGI KOŃCOWE

 

Wszelkie sprawy nieprzewidziane w niniejszym regulaminie, prawo ewentualnych zmian oraz jego interpretacja należy do organizatora imprezy.

Proszę o zapoznanie z powyższym regulaminem wszystkich zawodników swojej drużyny.

Opracował: Tomasz Sikora oraz Łukasz Rejdak i Rafał Koprek

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2017 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry