Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W XXI EDYCJI "MAJOWEGO TURNIEJU SIATKÓWKI"

im. Rafała Koprka

O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ W DOBRODZIENIU

PATRONAT HONOROWY obejmuje Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrodzieniu Piotr Kapela

CEL - Popularyzacja siatkówki, aktywność ruchowa w czasie wolnym, integracja sympatyków siatkówki

TERMIN - 1 maja 2019r. (środa), godz. 9.00

ZGŁOSZENIA - do dnia 24 kwietnia 2019r. (godz.16.00) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 600 749 964 ZAPISY ZAKOŃCZONE!

MIEJSCE - Hala Sportowa PSP w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 49

ORGANIZATOR - Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu, Tomasz Sikora

[W artykule regulamin i lista zgłoszeniowa do pobrania oraz zgłoszone drużyny]

REGULAMIN i LISTA ZGŁOSZENIOWA - pobierz

Drużyny zgłoszone (zapisy zakończone):

1. KADRA BOBREK Bytom

2. TRIUMF Nakło Śląskie

3. META Dobrodzień

4. AUTO TECH KS KONICZYNA Opole

5. AGROCOM Żędowice


GRAMY TYLKO 1 MAJA!

UWAGA ZMIANA SYSTEMU GRY!

(W ZWIĄZKU Z WYCOFANIEM SIĘ DRUŻYNY STUDENT LUBLINIEC!)

SYSTEM ROZGRYWEK - "Każdy z każdym"!

* 1 GRUPA - 5 drużyn, o klasyfikacji końcowej decyduje tabela rozgrywek

* Mecz do 2 wygranych setów; set do 21 pkt. , tie-break do 15 pkt.

* PUNKTACJA
~ Zwycięstwo wynikiem 2 : 0 - 3 pkt.
~ Zwycięstwo wynikiem 2 : 1 - 2 pkt.
~ Porażka wynikiem 1 : 2 - 1 pkt.
~ Porażka wynikiem 0 : 2 - 0 pkt.
~ Walkower - -1 pkt.

* O kolejności miejsc w tabeli decydują w pierwszej kolejności:
1 – zdobyte punkty
2 – przy tej samej ilości punktów – bezpośredni pojedynek
3 – stosunek setów
4 – stosunek małych punktów

                                                                                            

PLAN ROZGRYWEK 

Środa, 1 maja 2019r. - godz. 9.00

 

godz 9.00 - mecz nr 1 - META Dobrodzień - AUTO TECH KS KONICZYNA Opole

godz. 9.45 - mecz nr 2 - KADRA BOBREK Bytom - TRIUMF Nakło Śląskie

godz.10.30 - nr 3 - AGROCOM Żędowice - META Dobrodzień 

godz. 11.15 - nr 4 - AUTO TECH KS KONICZYNA Opole - KADRA BOBREK Bytom 

godz. 12.00 - nr 5 - TRIUMF Nakło Śląskie - AUTO TECH KS KONICZYNA Opole

godz. 12.45 - nr 6 - KADRA BOBREK Bytom - AGROCOM Żędowice 

13.30 – 13.45 - przerwa

godz. 13.45 - nr 7 - TRIUMF Nakło Śląskie - META Dobrodzień

godz. 14.30 - nr 8 - AUTO TECH KS KONICZYNA Opole - AGROCOM Żędowice

godz. 15.15 - nr 9 - AGROCOM Żędowice - TRIUMF Nakło Śląskie

godz. 16.00 - nr 10 - META Dobrodzień - KADRA BOBREK Bytom 


UWAGA! Możliwe przesunięcia w godzinach rozpoczęcia spotkań podczas turnieju.

ok. godz. 17.00 - Zakończenie Turnieju, wręczenie nagród drużynowych i indywidualnych.
17.30 - Poczęstunek w restauracji MURZYNEK w Dobrodzieniu dla wszystkich uczestników imprezy.
________________________________________________________________________________________



 

 

 

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2019 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry