Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

XVI EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI SIATKÓWKI

DOBRODZIEŃ 2016/2017

 

ZWYCIĘSTWO DREAM TEAM STRZELCE OPOLSKIE,

META DOBRODZIEŃ NA 3 MIEJSCU !

FINAŁY nr. 2  – 17.03.2017r. (piątek)

Mecz o 3 miejsce - godz. 18:00

META Dobrodzień (2) – TKKF BORONOVIA Boronów (5) 3:1 (26:24, 25:22, 22:25, 25:21)

Pierwszy mecz: 3:0 dla METY Dobrodzień

Mecz o 1 miejsce (FINAŁ) - godz. 19:30

DREAM TEAM Strzelce Opolskie (1) – UNIA Kalety (6) 3:0 (25:23, 25:21, 25:18)

Pierwszy mecz: 3:0 dla DREAM TEAM Strzelce Opolskie

Godz. 21.00 - Uroczystość Zakończenia Ligi. Wręczenie nagród oraz IMPREZA ZAKOŃCZENIOWA dla wszystkich uczestników.

[W artykule terminarz, wyniki, tabele, regulamin, lista zgłoszeniowa oraz system gry]

DRUŻYNY ZGŁOSZONE (ZGŁOSZENIA ZAKOŃCZONE!)

1. META Dobrodzień (Kpt. - Paweł Pielok)

2. DREAM TEAM Strzelce Opolskie (Kpt. - Marek Dobrowolski)

3. KS TRIUMF Nakło Śląskie (Kpt. - Dariusz Marczak)

4. UNIA Kalety (Kpt. - Marcin Popielarz)

5. AGROCOM Żędowice (Kpt. - Jerzy Koronczok)

6. TKKF BORONOVIA Boronów (Kpt. - Michał Więcławik)

7. STUDENT Lubliniec (Kpt. - Piotr Jończyk)

 

MIEJSCE - Hala Sportowa PSP w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 49

 

SYSTEM ROZGRYWEK                                                                                                                     

1 ETAP – „Każdy z każdym”

2 ETAP – „PLAY-OFF”   

 

PUNKTACJA

- Zwycięstwo (3:0, 3:1) – 3 pkt.                                                                                                   

- Zwycięstwo (3:2) – 2 pkt.                                                                                                           

- Porażka (2:3) – 1 pkt.                                                                                                                 

- Porażka (0:3, 1:3) – 0 pkt.                                                                                                          

- Walkower – (-1 pkt.)

 

Od fazy półfinałowej gramy dwumecz. W dwumeczu brane będą przyznawane punkty za wyniki w setach. Za wygraną 3:0, 3:1 - zespół otrzymuje trzy punkty, za zwycięstwo 3:2 dwa, za porażkę 2:3 jeden a za przegraną 1:3 lub 0:3 zero punktów. ZŁOTY SET będzie obowiązywał wyłącznie w przypadku, gdy w dwumeczu zespoły będą miały równą ilość punktów.


 

TERMINARZ ROZGRYWEK ALS 2016/2017

Grupa

  1. META Dobrodzień
  2. DREAM TEAM Strzelce Opolskie
  3. KS TRIUMF Nakło Śląskie
  4. UNIA Kalety
  5. AGROCOM Żędowice
  6. TKKF BORONOVIA Boronów
  7. STUDENT Lubliniec

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FAZA ZASADNICZA – I runda

WYNIKI:

(do 3 wygranych setów)

 

I kolejka – 18.11.2016r. (piątek)

Godz. 18:00 (2-3) STUDENT Lubliniec – AGROCOM Żędowice 3:1 (27:29, 25:23, 25:11, 25:15)

Godz. 19:15 (1-5) DREAM TEAM Strzelce Opolskie – KS TRIUMF Nakło Śląskie (mecz przełożony)

Godz. 20:30 (4-7) META Dobrodzień – TKKF BORONOVIA Boronów 3:0 (25:21, 25:19, 25:12)

PAUZA: (6) UNIA Kalety.

1.

META Dobrodzień

1

3

3

0

75

52

2.

STUDENT Lubliniec

1

3

3

1

102

78

3.

AGROCOM Żędowice

1

0

1

3

78

102

4.

TKKF BORONOVIA Boronów

1

0

0

3

52

75

5.

UNIA Kalety

-

-

-

-

-

-

6.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

-

-

-

-

-

-

7.

DREAM TEAM Strzelce Op.

-

-

-

-

-

-

 

II kolejka – 25.11.2016r. (piątek)

Godz. 18:00 (4-6) META Dobrodzień – UNIA Kalety 3:1 (25:18, 19:25, 25:14, 25:23)

Godz. 19:15 (2-1) STUDENT Lubliniec – DREAM TEAM Strzelce Opolskie 2:3 (25:22, 18:25, 16:25, 25:23, 10:15)

Godz. 20:30 (3-5) AGROCOM Żędowice – KS TRIUMF Nakło Śląskie 1:3 (22:25, 25:23, 16:25, 20:25)

PAUZA: (7) TKKF BORONOVIA Boronów.

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

META Dobrodzień

2

6

6

1

171

132

2.

STUDENT Lubliniec

2

4

5

4

196

188

3.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

1

3

3

1

98

83

4.

DREAM TEAM Strzelce Op.

1

2

3

2

110

94

5.

UNIA Kalety

1

0

1

3

80

96

6.

TKKF BORONOVIA Boronów

1

0

0

3

52

75

7.

AGROCOM Żędowice

2

0

2

6

161

200

 

02.12.2016r. (piątek) – PRZERWA

 

III kolejka – 09.12.2016r. (piątek)

Godz. 18:00 (3-7) AGROCOM Żędowice – TKKF BORONOVIA Boronów 1:3 (19:25, 18:25, 25:16, 17:25)

Godz. 19:15 (1-4) DREAM TEAM Strzelce Opolskie – META Dobrodzień 3:1 (23:25, 25:20, 25:21, 25:13)

Godz. 20:30 (2-6) STUDENT Lubliniec – UNIA Kalety 1:3 (25:18, 21:25, 12:25, 22:25)

PAUZA: (5) KS TRIUMF Nakło Śląskie.

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

META Dobrodzień

3

6

7

4

250

230

2.

DREAM TEAM Strzelce Op.

2

5

6

3

208

173

3.

STUDENT Lubliniec

3

4

6

7

276

281

4.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

1

3

3

1

98

83

5.

UNIA Kalety

2

3

4

4

173

176

6.

TKKF BORONOVIA Boronów

2

3

3

4

143

154

7.

AGROCOM Żędowice

3

0

3

9

240

291

 

IV kolejka – 16.12.2016r. (piątek)

Godz. 18:00 (3-6) AGROCOM Żędowice – UNIA Kalety 3:0 (25:21, 25:21, 26:24)

Godz. 19:15 (4-5) META Dobrodzień – KS TRIUMF Nakło Śląskie 3:1 (25:18, 22:25, 25:13, 25:18)

Godz. 20:30 (1-7) DREAM TEAM Strzelce Opolskie – TKKF BORONOVIA Boronów 3:1 (19:25, 25:19, 25:17, 25:21)

PAUZA: (2) STUDENT Lubliniec.

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

META Dobrodzień

4

9

10

5

347

304

2.

DREAM TEAM Strzelce Op.

3

8

9

4

302

255

3.

STUDENT Lubliniec

3

4

6

7

276

281

4.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

2

3

4

4

172

180

5.

UNIA Kalety

3

3

4

7

239

252

6.

TKKF BORONOVIA Boronów

3

3

4

7

225

248

7.

AGROCOM Żędowice

4

3

6

9

316

357

 

23.12.2016r. (piątek) –> OKRES ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNY

30.12.2016r. (piątek) –> OKRES ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNY

 

------------------------------- rok 2017 ------------------------------

 

06.01.2017r. (piątek) –> ŚWIĘTO TRZECH KRÓLI

 

V kolejka – 13.01.2017r. (piątek)

Godz. 18:00 (6-7) UNIA Kalety – TKKF BORONOVIA Boronów 1:3 (25:18, 16:25, 22:25, 24:26)

Godz. 19:15 (2-5) STUDENT Lubliniec – KS TRIUMF Nakło Śląskie 2:3 (25:15, 33:35, 25:20, 25:27, 13:15)

Godz. 20:30 (1-3) DREAM TEAM Strzelce Opolskie – AGROCOM Żędowice 3:0 (25:18, 25:15, 25:19)

PAUZA: (4) META Dobrodzień.

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Strzelce Op.

4

11

12

4

377

307

2.

META Dobrodzień

4

9

10

5

347

304

3.

TKKF BORONOVIA Boronów

4

6

7

8

319

335

4.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

3

5

7

6

285

301

5.

STUDENT Lubliniec

4

5

8

10

397

394

6.

AGROCOM Żędowice

5

3

6

12

368

432

7.

UNIA Kalety

4

3

5

10

326

346

KS TRIUMF Nakło Śląskie – STUDENT Lubliniec 3:2, AGROCOM Żędowice – UNIA Kalety 3:0

 

VI kolejka – 20.01.2017r. (piątek)

Godz. 18:00 (7-2) TKKF BORONOVIA Boronów – STUDENT Lubliniec 2:3 (25:17, 20:25, 20:25, 25:22, 10:15)

Godz. 19:15 (3-4) AGROCOM Żędowice – META Dobrodzień 0:3 v.o. (0:25, 0:25, 0:25)

Godz. 20:30 (5-6) KS TRIUMF Nakło Śląskie – UNIA Kalety 3:0 (25:11, 25:14, 25:15)

PAUZA: (1) DREAM TEAM Strzelce Opolskie.

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

META Dobrodzień

5

12

13

5

422

304

2.

DREAM TEAM Strzelce Op.

4

11

12

4

377

307

3.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

4

8

10

6

360

341

4.

STUDENT Lubliniec

5

7

11

12

501

494

5.

TKKF BORONOVIA Boronów

5

7

9

11

419

439

6.

UNIA Kalety

5

3

5

13

366

421

7.

AGROCOM Żędowice

6

2

6

15

368

507

TKKF BORONOVIA Boronów – STUDENT Lubliniec 2:3

 

VII kolejka – 27.01.2017r. (piątek)

Godz. 18:00 (1-6) DREAM TEAM Strzelce Opolskie – UNIA Kalety 3:0 (25:16, 25:18, 25:19)

Godz. 19:30 (5-7) KS TRIUMF Nakło Śląskie – TKKF BORONOVIA Boronów 3:2 (21:25, 22:25, 25:23, 26:24, 15:10)

Godz. 20:30 (2-4) STUDENT Lubliniec – META Dobrodzień (mecz przełożony)

PAUZA: (3) AGROCOM Żędowice.

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Strzelce Op.

5

14

15

4

452

360

2.

META Dobrodzień

5

12

13

5

422

304

3.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

5

10

13

8

469

448

4.

TKKF BORONOVIA Boronów

6

8

11

14

526

548

5.

STUDENT Lubliniec

5

7

11

12

501

494

6.

UNIA Kalety

6

3

5

16

419

496

7.

AGROCOM Żędowice

6

2

6

15

368

507

 

VIII kolejka – 03.02.2017r. (piątek) -> MECZE ZALEGŁE

Godz. 18:30 (2-4) STUDENT Lubliniec – META Dobrodzień 2:3 (17:25, 31:29, 15:25, 25:20, 11:15)

Godz. 20:00 (1-5) DREAM TEAM Strzelce Opolskie – KS TRIUMF Nakło Śląskie 3:0 (25:15, 25:19, 25:22)

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Strzelce Op.

6

17

18

4

527

419

2.

META Dobrodzień

6

14

16

7

536

403

3.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

6

10

13

11

525

523

4.

STUDENT Lubliniec

6

8

13

15

600

608

5.

TKKF BORONOVIA Boronów

6

8

11

14

526

548

6.

UNIA Kalety

6

3

5

16

419

496

7.

AGROCOM Żędowice

6

2

6

15

368

507

TKKF BORONOVIA Boronów – STUDENT Lubliniec 2:3

 

 

Miejsca 1 po fazie zasadniczej – I runda (bezpośredni awans do półfinału)

Miejsca 2-7 po fazie zasadniczej – I runda (ćwierćfinały)

 

 

PLAY-OFF (do 3 wygranych setów)

 

Ćwierćfinały – 10.02.2017r. (piątek)

  1. Godz. 18:00 (2-7) META Dobrodzień (2) – AGROCOM Żędowice (7) 3:0 (25:17, 25:20, 25:23)
  2. Godz. 19:15 (3-6) KS TRIUMF Nakło Śląskie (3) – UNIA Kalety (6) 1:3 (22:25, 23:25, 25:18, 16:25)
  3. Godz. 20:30 (4-5) STUDENT Lubliniec (4) – TKKF BORONOVIA Boronów (5) 2:3 (28:26, 15:25, 20:25, 25:18, 10:15)

 

 

17.02.2017r. (piątek) – FERIE ZIMOWE (woj. opolskie 13 – 26 luty 2017r.)

 

 

Od fazy półfinałowej gramy dwumecz. W dwumeczu brane będą przyznawane punkty za wyniki w setach. Za wygraną 3:0, 3:1 - zespół otrzymuje trzy punkty, za zwycięstwo 3:2 dwa, za porażkę 2:3 jeden a za przegraną 1:3 lub 0:3 zero punktów. ZŁOTY SET będzie obowiązywał wyłącznie w przypadku, gdy w dwumeczu zespoły będą miały równą ilość punktów.

 

 

Półfinały nr. 1  – 24.02.2017r. (piątek)

  1. Godz. 18:30 (1-5) DREAM TEAM Strzelce Opolskie (1) – TKKF BORONOVIA Boronów (5) 0:3 (19:25, 18:25, 21:25)
  2. Godz. 20:00 (2-6) META Dobrodzień (2) – UNIA Kalety (6) 3:2 (25:18, 25:22, 29:31, 22:25, 15:12)

 

Półfinały nr. 2  – 03.03.2017r. (piątek)

  1. Godz. 18:30 (2-6) META Dobrodzień (2) – UNIA Kalety (6) 2:3 + 0:1 złoty set (25:19, 25:17, 21:25, 20:25, 11:15, złoty set: 11:15)

Pierwszy mecz: 3:2 dla METY Dobrodzień

Awans do finału: UNIA Kalety

  1. Godz. 20:00 (1-5) DREAM TEAM Strzelce Opolskie (1) – TKKF BORONOVIA Boronów (5) 3:0 + 1:0 złoty set (25:11, 25:13, 25:17, złoty set: 15:13)

Pierwszy mecz: 3:0 dla TKKF BORONOVII Boronów

Awans do finału: DREAM TEAM Strzelce Opolskie

 

FINAŁY nr. 1  – 10.03.2017r. (piątek)

Mecz o 3 miejsce - godz. 18:30

META Dobrodzień (2) – TKKF BORONOVIA Boronów (5) 3:0 (25:16, 25:22, 25:14)

Mecz o 1 miejsce (FINAŁ) - godz. 20:00

DREAM TEAM Strzelce Opolskie (1) – UNIA Kalety (6) 3:0 (25:21, 25:20, 25:18)

 

 

FINAŁY nr. 2  – 17.03.2017r. (piątek)

Mecz o 3 miejsce - godz. 18:00

META Dobrodzień (2) – TKKF BORONOVIA Boronów (5) 3:1 (26:24, 25:22, 22:25, 25:21)

Pierwszy mecz: 3:0 dla METY Dobrodzień

Mecz o 1 miejsce (FINAŁ) - godz. 19:30

DREAM TEAM Strzelce Opolskie (1) – UNIA Kalety (6) 3:0 (25:23, 25:21, 25:18)

Pierwszy mecz: 3:0 dla DREAM TEAM Strzelce Opolskie

Godz. 21.00 - Uroczystość Zakończenia Ligi. Wręczenie nagród oraz IMPREZA ZAKOŃCZENIOWA dla wszystkich uczestników.

 

 

NAGRODY INDYWIDUALNE

NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY: Arkadiusz PALUSZCZAK (Dream Team Strzelce Opolskie)

NAJLEPSZY ATAKUJĄCY: Tomasz KONICKI (Unia Kalety)

NAJLEPSZY ZAGRYWAJĄCY: Denis SÓWKA (Meta Dobrodzień)

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. DREAM TEAM Strzelce Opolskie

2. UNIA Kalety

3. META Dobrodzień

4. TKKF BORONOVIA Boronów

5. KS TRIUMF Nakło Śląskie

6. STUDENT Lubliniec

7. AGROCOM Żędowice


 

REGULAMIN

 

CEL IMPREZY

 

  1. Popularyzacja gry w piłkę siatkową, podnoszenie poziomu sprawności i umiejętności siatkarskich.
  2. Aktywne spędzanie czasu wolnego.

 

ORGANIZATOR ROZGRYWEK

 

           Funkcje organizacyjno-sportowe ligi tworzy Komitet Organizacyjny w składzie: Rafał Koprek oraz Kamil Kisielewicz.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

 

1.         W turnieju mają prawo wziąć udział wyłącznie amatorskie drużyny reprezentujące różne środowiska i instytucje prywatne i państwowe.

2.         Wyklucza się możliwość udziału osób z aktualną kartą zawodnika ligowego.
Dotyczy to zarówno Juniorów, Kadetów i Seniorów, którzy w sezonie 2016/2017 występują w rozgrywkach ligowych. (Udowodnione niezastosowanie się do powyższego punktu wyklucza daną drużynę z rozgrywek z sankcją dwuletniej karencji udziału w tej imprezie).

3.         Drużyna może składać się maksymalnie z 16 zawodników, kobiet i mężczyzn (udział kobiet w grze nie powoduje obniżenia wysokości siatki).

4.         Drużyna ma obowiązek wypełnienia najpóźniej w dniu rozpoczęcia rozgrywek imiennej listy zawodników (lista z potwierdzeniem zdolności zawodników do udziału w zawodach sportowych). Po pierwszym meczu można dopisać do składu maksymalnie 6 osób (jeśli dana drużyna nie zgłosiła więcej niż 10 zawodników).

  1. Zawodników poszczególnych drużyn obowiązuje jednolity strój sportowy (wyj. – zawodnik „libero” o kolorze koszulki kontrastującym z koszulkami pozostałych zawodników swojego zespołu).
  2. Ustala się kwotę wpisową w wysokości  -  400 zł od drużyny, (opłata za wynajem hali, opłaty sędziowskie, nagrody, inne koszty organizacyjne). „Wpisowe” regulujemy na konto (w tytule ALS 2016/2017 i nazwa drużyny) albo u Organizatora maksymalnie do pierwszego spotkania danej drużyny. Nie uregulowanie wpisowego, będzie karane walkowerem do dnia wpłacenia kwoty organizatorowi.

[Numer rachunku na konto].
ING Bank Śląski:

15 1050 1171 1000 0023 0794 2322

 


TERMIN I TRYB ZGŁOSZEŃ

 

1.       Rozgrywki ligowe rozpoczną się dnia 18 listopada br. o godz. 18.00 i odbywać się będą w piątki w godzinach wieczornych (18.00-21.00). Czas trwania rozgrywek zależny jest od ilości zgłoszonych drużyn.

2.       Miejsce rozgrywek – Hala sportowa przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 49.

  1. Zainteresowane udziałem drużyny należy zgłosić do dnia 14 listopada br. odsyłając listę zgłoszeniową wraz z imienną listą zawodników lub telefonicznie.

Adres – Rafał Koprek

ul. Lubliniecka 13, 46-380 Dobrodzień

tel.  +48 600 197 458

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  1. Organizator zastrzega sobie prawo do przyjęcia maks. ilości 12 drużyn, w związku, z czym decydująca będzie kolejność zgłoszeń wśród zaproszonych zespołów.

 

~ Wszelkie informacje dotyczące spraw imprezy udzielane
 będą pod nr tel.

+48 600 197 458 – Rafał Koprek

 

 

SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW

 

1.       Szczegółowy terminarz ligi zostanie ustalony w momencie zamknięcia terminu zgłoszeń.

2.       System rozgrywek:

      FAZA I – rozgrywki ligowe „każdy z każdym”

     FAZA II – mecze „play-off” (ćwierćfinały, półfinały oraz mecz o 3 miejsce i Finał)

     

3.       Poszczególne mecze rozgrywane będą według obowiązujących przepisów PZPS; mecz rozgrywany będzie do 3 wygranych setów, set do 25 pkt, tie-break do 15 pkt. , 2 pkt. przewagi (z wyjątkiem meczu o 5 miejsce, który będzie rozgrywany do 2 setów).

4.       Komisję sędziowską turnieju tworzy skład osób z doświadczeniem sędziowskim oraz osób przeszkolonych przez organizatora, natomiast funkcje pomocnicze w organizacji zawodów pełnią młodzieżowi organizatorzy sportu. Poszczególne mecze protokołowane będą na uproszczonych przez organizatora protokołach.

5.       Każda drużyna przed meczem ma prawo do 10 minutowej rozgrzewki na boisku oraz do 2 przerw 30-sek. na żądanie w każdym secie.

6.       Przed każdym meczem kapitanowie drużyn mają obowiązek zgłoszenia się do sędziego głównego w celu dokonania losowania stron boiska.

7.       Wyklucza się możliwość przełożenia meczu podczas trwania rozgrywek.

8.       Każda drużyna powinna rozpoczynać swoje mecze w pełnym składzie 6-osobowym; w innym przypadku daną sytuację należy ustalić z sędzią spotkania (w uzasadnionych przypadkach dopuszcza się min. 5-osobowy skład).

9.       W razie nie stawienia się danej drużyny w wyznaczonym terminie rozegrania meczu (do 15 min. spóźnienia) komisja sędziowska w porozumieniu z organizatorem może przyznać zwycięstwo walkowerem drużynie przeciwnej.

10.    Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny danego spotkania.

11.  Wszystkie spotkania będą sędziowane przez profesjonalnego uprawnionego  sędziego ligowego.

 

 

PUNKTACJA

 

~    Zwycięstwo wynikiem   3 : 0, 3 : 1    -   3 pkt.

~    Zwycięstwo wynikiem   3 : 2    -   2 pkt.

~    Porażka wynikiem   2 : 3   -   1 pkt.

~    Porażka wynikiem   0 : 3, 1: 3   -   0 pkt.

~    Walkower   -   -1 pkt.

 

O kolejności miejsc w końcowej tabeli rozgrywek decydują w pierwszej kolejności:

1 – zdobyte punkty

2 – przy tej samej ilości punktów – bezpośredni pojedynek

3 – stosunek setów

4 – stosunek małych punktów

 

 

NAGRODY

 

Organizator przewiduje następujące nagrody:

- Za miejsca I, II i III  -   puchary, dyplomy, medale

- Za miejsce IV – puchar i dyplom

- Za miejsca V – OST.   -  dyplomy

- Za indywidualne osiągnięcia zawodników (3 kategorie) - pamiątkowe statuetki i dyplomy

 

 

WERYFIKACJA ROZGRYWEK

 

Poszczególne mecze protokołowane będą na bieżąco przez osoby w tym celu przeszkolone. Na podstawie ww. dokumentacji organizator dokona weryfikacji wyników i opracuje bieżący oraz końcowy stan tabeli I Fazy rozgrywek, a także ustali końcową klasyfikację zawodów.

 

 

UWAGI KOŃCOWE

 

Wszelkie sprawy nieprzewidziane w niniejszym regulaminie, prawo ewentualnych zmian oraz jego interpretacja należy do organizatora imprezy.

Proszę o zapoznanie z powyższym regulaminem wszystkich zawodników swojej drużyny.

 

 

                                                                                                       Opracował: Rafał Koprek

 


 

 

LISTA ZGŁOSZENIOWA

 

..............................................................................................

nazwa drużyny

 

...............................................................................................

reprezentowane środowisko – szkoła – zakład - firma

 

 

LISTA ZAWODNIKÓW:

 

 

1.         KPT. ......................................................................  -  TEL. KONTAKTOWY ……………………       

 

2.         ............................................................................

 

3.         ............................................................................

 

4.         ............................................................................

 

5.         ............................................................................

 

6.         ............................................................................

 

7.         ............................................................................

 

8.         ............................................................................

 

9.         ............................................................................

 

10.      ............................................................................

 

11.      ............................................................................

 

12.      ............................................................................

 

13.      ............................................................................

 

14.      ............................................................................

 

15.      ............................................................................

 

16.      ............................................................................

 

 

 

 

 

 

 

 

pieczęć i podpis lekarza

 

 

 

 

 

 

podpis kpt. drużyny

 

POTWIERDZAM PEŁNĄ ZDOLNOŚĆ WW. ZAWODNIKÓW DO UDZIAŁU W AMATORSKICH ZAWODACH SPORTOWYCH:

 

 

 

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2017 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry