Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

ZAPRASZAMY DO KIBICOWANIA XVIII EDYCJI

"MAJOWEGO TURNIEJU SIATKÓWKI"

O PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO RADY MIEJSKIEJ

W DOBRODZIENIU


PATRONAT HONOROWY obejmuje Przewodniczący Rady Miejskiej w Dobrodzieniu Damian Karpinski

CEL - Popularyzacja siatkówki, aktywność ruchowa w czasie wolnym, integracja sympatyków siatkówki

TERMINY - ELIMINACJE - 30 kwietnia 2016r. i FINAŁY - 1 maja 2016r.

ZGŁOSZENIA - do dnia 27 kwietnia 2016r. (godz.16.00) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 600 749 964

MIEJSCE - Hala Sportowa PSP w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 49

ORGANIZATOR - Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu, Tomasz Sikora

[W artykule regulamin i lista zgłoszeniowa do pobrania, drużyny zgłoszone oraz system gry]

REGULAMIN i LISTA ZGŁOSZENIOWA - pobierz

Drużyny zgłoszone (zapisy zakończone):

1. ZWS BYTOM

2. META Dobrodzień

3. ABEX REKREACJA Siemianowice Śląskie

4. AGROCOM Żędowice

5. DREAM TEAM Dobrodzień

6. KADRA BOBREK Bytom

 

SYSTEM GRY - 2 grupy eliminacyjne A i B, rozgrywki "każdy z każdym" w grupie, awans uzyskają po 2 najlepsze drużyny z obu grup, dopuszcza się rozegranie meczu o 5 miejsce w turnieju;

WYNIK LOSOWANIA

GRUPA "A" - sobota, 30.04 - godz. 11.00 (hala od 10.00)

1. ZWS Bytom

2. AGROCOM Żędowice

3. META Dobrodzień

Kolejność rozgrywania meczów: 1-2, 2-3, 3-1

godz. 11.00 - nr M1 - ZWS Bytom vs AGROCOM Żędowice - …......... : …......... sety:

godz. 12.00 - M2 - AGROCOM Żędowice vs META Dobrodzień - …......... : …......... sety:

godz. 13.00 - M3 - META Dobrodzień vs ZWS Bytom - …......... : …......... sety:


GRUPA "B" - sobota, 30.04 - godz. 14.00

1. KADRA BOBREK Bytom

2. DREAM TEAM Dobrodzień

3. ABEX REKREACJA Siemianowice Śląskie

Kolejność rozgrywania meczów: 1-2, 2-3, 3-1

godz. 14.00 - M4 - KADRA BOBREK Bytom vs DREAM TEAM Dobrodzień …......... : …......... sety:

godz. 15.00 - M5 - DREAM TEAM D-ń vs ABEX REKR. Siemianowice Śl. …......... : …......... sety:

godz. 16.00 - M6 -  ABEX REKR. Siemianowice Śl. vs KADRA BOBREK Bytom …......... : …......... sety:

 

FINAŁY (niedziela, 1 maja):

godz. 12.00 - Ew. mecz o 5 miejsce (hala od 11.00)

Półfinały:

13.00 - nr M7 - 1 miejsce Gr.A - 2 miejsce Gr.B,

14.00 - M8 -  1 miejsce Gr.B - 2 miejsce Gr.A

Finały:

15.00 - M9 - Finał o 3 miejsce

16.00 - M10 - Finał o 1 miejsce

17.00 - Uroczystość Wręczenia Pucharów i Zakończenie turnieju.

18.00 - Poczęstunek grillowy dla wszystkich uczestników imprezy - Restauracja "Murzynek", ul. Księdza Gładysza 2 (rynek Dobrodzienia)

 

 


Zobacz XVII edycję MTS 2015


 


Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2017 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry