Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

XV EDYCJA AMATORSKIEJ LIGI SIATKÓWKI


ZWYCIĘSTWO DREAM TEAM DOBRODZIEŃ. META TUŻ ZA PODIUM

FINAŁY – 18.03.2016r. (piątek)

Mecz o 3 miejsce - godz. 18:00

META Dobrodzień - AGROCOM Żędowice 2:3 (17:25, 25:16, 25:19, 21:25, 8:15)

Mecz o 1 miejsce (FINAŁ) - godz. 19:30

STUDENT Lubliniec - DREAM TEAM Dobrodzień 2:3 (12:25, 27:25, 21:25, 25:22, 13:15)

Godz. 21.00 - Uroczystość Zakończenia Ligi. Wręczenie nagród oraz IMPREZA ZAKOŃCZENIOWA dla wszystkich uczestników.

MIEJSCE - Hala Sportowa PSP w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 49

W artykule poniżej wyniki, terminarz, regulamin oraz lista zgłoszeniowa

ZGŁOSZONE DRUŻYNY

1. DREAM TEAM Dobrodzień (kapitan Łukasz REJDAK)

2. META Dobrodzień (kapitan Adam LEDWIG)

3. LKS MAŁAPANEW Kuczów (kapitan Grzegorz KOT)

4. AGROCOM Żędowice (kapitan Marek BERNYŚ)

5. KS TRIUMF Nakło Śląskie (kapitan Dariusz MARCZAK)

6. STUDENT Lubliniec (kapitan Tomasz KRUPSKI)

7. GOSiT OLDBOYS Zawadzkie (kapitan Marian KNOL)

8. UNIA Kalety (kapitan Marcin POPIELARZ)

9. MARTWE ZIOMKI Dobrodzień (kapitan Jakub BALMAS)


MIEJSCE - Hala Sportowa PSP w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 49


SYSTEM ROZGRYWEK

1 ETAP – Faza zasadnicza „Każdy z każdym”

2 ETAP – „PLAY-OFF” półfinały i finały

PUNKTACJA

- Zwycięstwo wynikiem 3:0, 3:1 - 3 pkt.

- Zwycięstwo wynikiem 3:2 - 2 pkt

- Porażka wynikiem 2:3 - 1 pkt.

- Porażka wynikiem 0:3, 1:3 - 0 pkt.

- Walkower -   -1 pkt.


TERMINARZ ROZGRYWEK ALS 2015/2016

Grupa

1. STUDENT Lubliniec

2. DREAM TEAM Dobrodzień

3. META Dobrodzień

4. LKS MAŁAPANEW Kuczów

5. AGROCOM Żędowice

6. KS TRIUMF Nakło Śląskie

7. GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

8. UNIA Kalety

9. MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FAZA ZASADNICZA – I runda

WYNIKI:

(do 3 wygranych setów)

 

I kolejka – 20.11.2015r. (piątek)

Godz. 18:00 (2-8) DREAM TEAM Dobrodzień – UNIA Kalety 3:0 (25:13, 25:14, 25:22)

Godz. 19:15 (3-9) META Dobrodzień – MARTWE ZIOMKI Dobrodzień 3:1 (25:12, 21:25, 25:15, 25:19)

Godz. 20:30 (1-5) STUDENT Lubliniec – AGROCOM Żędowice 3:1 (21:25, 25:16, 25:20, 25:14)

PAUZA: (4,6,7) LKS MAŁAPANEW Kuczów,  KS TRIUMF Nakło Śląskie, GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

1

3

3

0

75

49

2.

META Dobrodzień

1

3

3

1

96

71

3.

STUDENT Lubliniec

1

3

3

1

96

75

4.

AGROCOM Żędowice

1

0

1

3

75

96

5.

MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

1

0

1

3

71

96

6.

UNIA Kalety

1

0

0

3

49

75

7.

LKS MAŁAPANEW Kuczów

-

-

-

-

-

-

8.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

-

-

-

-

-

-

9.

GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

-

-

-

-

-

-

 

II kolejka – 27.11.2015r. (piątek)

Godz. 18:00 (3-7) META Dobrodzień – GOSiT OLDBOYS Zawadzkie 3:0 (25:23, 25:17, 25:11)

Godz. 19:15 (2-6) DREAM TEAM Dobrodzień - KS TRIUMF Nakło Śląskie 3:0 (25:20, 25:20, 25:11)

Godz. 20:30 (1-8) STUDENT Lubliniec – UNIA Kalety 3:0 (25:18, 25:14, 27:25)

PAUZA: (4,5,9) LKS MAŁAPANEW Kuczów, AGROCOM Żędowice, MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

2

6

6

0

150

100

2.

META Dobrodzień

2

6

6

1

171

122

3.

STUDENT Lubliniec

2

6

6

1

173

132

4.

AGROCOM Żędowice

1

0

1

3

75

96

5.

MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

1

0

1

3

71

96

6.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

1

0

0

3

51

75

7.

GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

1

0

0

3

51

75

8.

UNIA Kalety

2

0

0

6

106

152

9.

LKS MAŁAPANEW Kuczów

-

-

-

-

-

-

 

04.12.2015r. (piątek) – PRZERWA

 

III kolejka – 11.12.2015r. (piątek)

Godz. 18:00 (4-9) LKS MAŁAPANEW Kuczów - MARTWE ZIOMKI Dobrodzień 3:1 (25:16, 24:26, 25:21, 25:20)

Godz. 19:15 (3-8) META Dobrodzień – UNIA Kalety 3:0 (25:17, 25:21, 25:22)

Godz. 20:30 (1-6) STUDENT Lubliniec - KS TRIUMF Nakło Śląskie 3:1 (25:10, 23:25, 25:13, 25:21)

PAUZA: (2,5,7) DREAM TEAM Dobrodzień, AGROCOM Żędowice, GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

META Dobrodzień

3

9

9

1

246

182

2.

STUDENT Lubliniec

3

9

9

2

271

201

3.

DREAM TEAM Dobrodzień

2

6

6

0

150

100

4.

LKS MAŁAPANEW Kuczów

1

3

3

1

99

83

5.

AGROCOM Żędowice

1

0

1

3

75

96

6.

GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

1

0

0

3

51

75

7.

MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

2

0

2

6

154

195

8.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

2

0

1

6

120

173

9.

UNIA Kalety

3

0

0

9

166

227

 

IV kolejka – 18.12.2015r. (piątek)

Godz. 18:00 (2-9) DREAM TEAM Dobrodzień - MARTWE ZIOMKI Dobrodzień 3:0 (25:13, 25:13, 25:23)

Godz. 19:15 (5-7) AGROCOM Żędowice – GOSiT OLDBOYS Zawadzkie 3:1 (26:24, 25:15, 23:25, 25:17)

Godz. 20:30 (4-6) LKS MAŁAPANEW Kuczów - KS TRIUMF Nakło Śląskie 1:3 (27:25, 13:25, 20:25, 16:25)

PAUZA: (1,3,8) STUDENT Lubliniec, META Dobrodzień, UNIA Kalety

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

3

9

9

0

225

149

2.

META Dobrodzień

3

9

9

1

246

182

3.

STUDENT Lubliniec

3

9

9

2

271

201

4.

AGROCOM Żędowice

2

3

4

4

174

167

5.

LKS MAŁAPANEW Kuczów

2

3

4

4

175

183

6.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

3

3

4

7

220

249

7.

GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

2

0

1

6

122

174

8.

MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

3

0

2

9

203

270

9.

UNIA Kalety

3

0

0

9

166

227

 

 

25.12.2015r. (piątek) –> OKRES ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNY


------------------------------- rok 2016 ------------------------------


01.01.2016r. (piątek) –> OKRES ŚWIĄTECZNO – NOWOROCZNY

 

 

V kolejka – 08.01.2016r. (piątek)

Godz. 18:00 (2-5) DREAM TEAM Dobrodzień - AGROCOM Żędowice 3:1 (25:21, 25:19, 25:27, 25:23)

Godz. 19:15 (3-6) META Dobrodzień - KS TRIUMF Nakło Śląskie 1:3 (25:23, 18:25, 14:25, 21:25)

Godz. 20:30 (4-7) LKS MAŁAPANEW Kuczów – GOSiT OLDBOYS Zawadzkie 3:0 (25:17, 25:20, 25:14)

PAUZA: (1,8,9) STUDENT Lubliniec, UNIA Kalety, MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

4

12

12

1

325

239

2.

STUDENT Lubliniec

3

9

9

2

271

201

3.

META Dobrodzień

4

9

10

4

324

280

4.

LKS MAŁAPANEW Kuczów

3

6

7

4

250

234

5.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

4

6

7

8

318

327

6.

AGROCOM Żędowice

3

3

5

7

264

267

7.

MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

3

0

2

9

203

270

8.

GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

3

0

1

9

173

249

9.

UNIA Kalety

3

0

0

9

166

227


 

 

 

 

 

VI kolejka – 15.01.2016r. (piątek)

VI kolejka – 15.01.2016r. (piątek)

Godz. 18:00 (4-8) LKS MAŁAPANEW Kuczów – UNIA Kalety 2:3 (23:25, 17:25, 25:23, 25:16, 13:15)

Godz. 19:15 (5-9) AGROCOM Żędowice - MARTWE ZIOMKI Dobrodzień 3:0 (25:12, 25:15, 29:27)

Godz. 20:30 (1-7) STUDENT Lubliniec – GOSiT OLDBOYS Zawadzkie (przełożony)

PAUZA: (2,3,6) DREAM TEAM Dobrodzień, META Dobrodzień, KS TRIUMF Nakło Śląskie

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

4

12

12

1

325

239

2.

STUDENT Lubliniec

3

9

9

2

271

201

3.

META Dobrodzień

4

9

10

4

324

280

4.

LKS MAŁAPANEW Kuczów

4

7

9

7

353

338

5.

AGROCOM Żędowice

4

6

8

7

343

321

6.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

4

6

7

8

318

327

7.

UNIA Kalety

4

2

3

11

270

330

8.

GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

3

0

1

9

173

249

9.

MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

4

0

2

12

257

349

 

VII kolejka – 22.01.2016r. (piątek)

Godz. 18:00 (7-9) GOSiT OLDBOYS Zawadzkie - MARTWE ZIOMKI Dobrodzień 1:3 (27:29, 25:13, 22:25, 25:27)

Godz. 19:15 (3-5) META Dobrodzień - AGROCOM Żędowice 3:1 (26:24, 25:27, 25:19, 25:20)

Godz. 20:30 (1-4) STUDENT Lubliniec -  LKS MAŁAPANEW Kuczów 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)

PAUZA: (2,6,8) DREAM TEAM Dobrodzień, KS TRIUMF Nakło Śląskie, UNIA Kalety

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

4

12

12

1

325

239

2.

STUDENT Lubliniec

4

12

12

2

346

265

3.

META Dobrodzień

5

12

13

5

425

380

4.

LKS MAŁAPANEW Kuczów

5

7

9

10

417

413

5.

AGROCOM Żędowice

5

6

9

10

433

422

6.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

4

6

7

8

318

327

7.

MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

5

3

5

13

351

448

8.

UNIA Kalety

4

2

3

11

270

330

9.

GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

4

0

2

12

272

343

 

VIII kolejka – 29.01.2016r. (piątek)

Godz. 18:00 (1-2) STUDENT Lubliniec -  DREAM TEAM Dobrodzień 2:3 (25:22, 27:25, 22:25, 13:25, 7:15)

Godz. 19:15 (3-4) META Dobrodzień - LKS MAŁAPANEW Kuczów 3:2 (14:25, 18:25, 25:23, 25:17, 15:11)

Godz. 20:30 (5-6) AGROCOM Żędowice - KS TRIUMF Nakło Śląskie 3:1 (25:12, 25:23, 21:25, 25:14)

PAUZA: (7,8,9) GOSiT OLDBOYS Zawadzkie, UNIA Kalety, MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

DREAM TEAM Dobrodzień

5

14

15

3

437

333

2.

META Dobrodzień

6

14

16

7

522

481

3.

STUDENT Lubliniec

5

13

14

5

440

377

4.

AGROCOM Żędowice

6

9

12

11

529

496

5.

LKS MAŁAPANEW Kuczów

6

8

11

13

518

510

6.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

5

6

8

11

392

423

7.

MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

5

3

5

13

351

448

8.

UNIA Kalety

4

2

3

11

270

330

9.

GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

4

0

2

12

272

343

 

 

05.02.2016r. (piątek) – FERIE ZIMOWE (woj. Opolskie 01 - 14 luty 2016r.)

 

 

UWAGA !!! MECZE IX KOLEJKI ODBĘDĄ SIĘ WYJĄTKOWO W HALI ZSP DOBRODZIEŃ !!!

IX kolejka – 12.02.2016r. (piątek)

Godz. 18:00 (2-3) DREAM TEAM Dobrodzień - META Dobrodzień 1:3 (23:25, 21:25, 25:20, 24:26)

Godz. 19:15 (7-8) GOSiT OLDBOYS Zawadzkie – UNIA Kalety 0:3 (19:25, 17:25, 18:25)

Godz. 20:30 (1-9) STUDENT Lubliniec - MARTWE ZIOMKI Dobrodzień 3:1 (25:19, 25:12, 23:25, 25:15)

PAUZA: (4,5,6) LKS MAŁAPANEW Kuczów, AGROCOM Żędowice, KS TRIUMF Nakło Śląskie

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

META Dobrodzień

7

17

19

8

618

574

2.

STUDENT Lubliniec

6

16

17

6

538

448

3.

DREAM TEAM Dobrodzień

6

14

16

6

530

429

4.

AGROCOM Żędowice

6

9

12

11

529

496

5.

LKS MAŁAPANEW Kuczów

6

8

11

13

518

510

6.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

5

6

8

11

392

423

7.

UNIA Kalety

5

5

6

11

345

384

8.

MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

6

3

6

16

419

546

9.

GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

5

0

2

15

326

418


 

 

 

 

 

X kolejka – 19.02.2016r. (piątek)

X kolejka – 19.02.2016r. (piątek)

Godz. 18:00 (4-5) LKS MAŁAPANEW Kuczów - AGROCOM Żędowice 1:3 (25:23, 11:25, 19:25, 23:25)

Godz. 19:15 (8-9) UNIA Kalety - MARTWE ZIOMKI Dobrodzień 3:1 (20:25, 25:10, 25:12, 25:13)

Godz. 20:30 (6-7) KS TRIUMF Nakło Śląskie – GOSiT OLDBOYS Zawadzkie 3:0 (25:15, 25:23, 32:30)

PAUZA: (1,2,3) STUDENT Lubliniec, DREAM TEAM Dobrodzień, META Dobrodzień

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

META Dobrodzień

7

17

19

8

618

574

2.

STUDENT Lubliniec

6

16

17

6

538

448

3.

DREAM TEAM Dobrodzień

6

14

16

6

530

429

4.

AGROCOM Żędowice

7

12

15

12

627

574

5.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

6

9

11

11

474

491

6.

UNIA Kalety

6

8

9

12

440

444

7.

LKS MAŁAPANEW Kuczów

7

8

12

16

596

608

8.

MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

7

3

7

19

479

641

9.

GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

6

0

2

18

394

500

 

XI kolejka – 26.02.2016r. (piątek)

Godz. 18:00 (1-3) STUDENT Lubliniec – META Dobrodzień 3:0 (25:16, 25:19, 26:24)

Godz. 19:15 (2-4) DREAM TEAM Dobrodzień - LKS MAŁAPANEW Kuczów 3:1 (25:20, 25:20, 28:30, 25:22)

Godz. 20:30 (6-8) KS TRIUMF Nakło Śląskie – UNIA Kalety 3:2 (26:28, 25:17, 20:25, 25:19, 15:8)

PAUZA: (5,7,9) AGROCOM Żędowice, GOSiT OLDBOYS Zawadzkie, MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

STUDENT Lubliniec

7

19

20

6

614

515

2.

DREAM TEAM Dobrodzień

7

17

19

7

633

527

3.

META Dobrodzień

8

17

19

11

677

650

4.

AGROCOM Żędowice

7

12

15

12

627

574

5.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

7

11

14

13

585

579

6.

UNIA Kalety

7

9

11

15

527

555

7.

LKS MAŁAPANEW Kuczów

8

8

13

19

688

711

8.

MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

7

3

7

19

479

641

9.

GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

6

0

2

18

394

500

 

XII kolejka – 04.03.2016r. (piątek)

Godz. 18:00 (5-8) AGROCOM Żędowice – UNIA Kalety 3:0 (25:11, 25:15, 25:21)

Godz. 19:15 (6-9) KS TRIUMF Nakło Śląskie - MARTWE ZIOMKI Dobrodzień 3:1 (25:14, 25:14, 19:25, 28:26)

Godz. 20:30 (2-7) DREAM TEAM Dobrodzień – GOSiT OLDBOYS Zawadzkie 3:1 (25:18, 25:23, 18:25, 25:19)

PAUZA: (1,3,4) STUDENT Lubliniec, META Dobrodzień, LKS MAŁAPANEW Kuczów

 

VI kolejka – przełożony z dnia 15.01.2016r. (piątek)

(1-7) STUDENT Lubliniec – GOSiT OLDBOYS Zawadzkie 3:0 v.o. (25:0, 25:0, 25:0)

Lp.

Zespół

Mecze

Pkt.

Sety +

Sety -

pkt +

pkt -

1.

STUDENT Lubliniec

8

22

23

6

689

515

2.

DREAM TEAM Dobrodzień

8

20

22

8

726

612

3.

META Dobrodzień

8

17

19

11

677

650

4.

AGROCOM Żędowice

8

15

18

12

702

621

5.

KS TRIUMF Nakło Śląskie

8

14

17

14

682

658

6.

UNIA Kalety

8

9

11

18

574

630

7.

LKS MAŁAPANEW Kuczów

8

8

13

19

688

711

8.

MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

8

3

8

22

558

738

9.

GOSiT OLDBOYS Zawadzkie

8

-1

3

24

479

668

 

 

PLAY-OFF (do 3 wygranych setów)

 

Półfinały – 11.03.2016r. (piątek)

1. Godz. 18:00 (1-4) STUDENT Lubliniec (1) - AGROCOM Żędowice (4) 3:0 (25:20, 25:19, 25:21)

2. Godz. 19:30 (2-3) DREAM TEAM Dobrodzień (2) - META Dobrodzień (3) 3:1 (25:23, 22:25, 25:21, 25:15)

 

 

FINAŁY – 18.03.2016r. (piątek)

Mecz o 3 miejsce - godz. 18:00

META Dobrodzień - AGROCOM Żędowice 2:3 (17:25, 25:16, 25:19, 21:25, 8:15)

Mecz o 1 miejsce (FINAŁ) - godz. 19:30

STUDENT Lubliniec - DREAM TEAM Dobrodzień 2:3 (12:25, 27:25, 21:25, 25:22, 13:15)

Godz. 21.00 - Uroczystość Zakończenia Ligi. Wręczenie nagród oraz IMPREZA ZAKOŃCZENIOWA dla wszystkich uczestników.

 

NAGRODY INDYWIDUALNE

NAJLEPSZY ROZGRYWAJĄCY: Arkadiusz PALUSZCZAK (DREAM TEAM Dobrodzień)

NAJLEPSZY ATAKUJĄCY: Tomasz LIZAK (STUDENT Lubliniec)

NAJLEPSZY ZAGRYWAJĄCY: Denis SÓWKA (META Dobrodzień)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

1. DREAM TEAM Dobrodzień

2. STUDENT Lubliniec

3. AGROCOM Żędowice

4. META Dobrodzień

5. KS TRIUMF Nakło Śląskie

6. UNIA Kalety

7. LKS MAŁAPANEW Kuczów

8. MARTWE ZIOMKI Dobrodzień

9. GOSiT OLDBOYS Zawadzkie


REGULAMIN

CEL IMPREZY

  1. Popularyzacja gry w piłkę siatkową, podnoszenie poziomu sprawności i umiejętności siatkarskich.
  2. Aktywne spędzanie czasu wolnego.

 

ORGANIZATOR ROZGRYWEK

Funkcje organizacyjno-sportowe ligi tworzy Komitet Organizacyjny w składzie: Łukasz Rejdak - współpracownik Dobrodzieńskiego Ośrodka Kultury i Sportu, Rafał Koprek oraz Kamil Kisielewicz.

 

WARUNKI UCZESTNICTWA

  1. W turnieju mają prawo wziąć udział wyłącznie amatorskie drużyny reprezentujące różne środowiska i instytucje prywatne i państwowe.
  2. Wyklucza się możliwość udziału osób z aktualną kartą zawodnika ligowego.
    Dotyczy to zarówno Juniorów, Kadetów i Seniorów, którzy w sezonie 2015/2016 występują w rozgrywkach ligowych. (Udowodnione niezastosowanie się do powyższego punktu wyklucza daną drużynę z rozgrywek z sankcją dwuletniej karencji udziału w tej imprezie).
  3. Drużyna może składać się maksymalnie z 12 zawodników, kobiet i mężczyzn (udział kobiet w grze nie powoduje obniżenia wysokości siatki).
  4. Drużyna ma obowiązek wypełnienia najpóźniej w dniu rozpoczęcia rozgrywek imiennej listy zawodników (lista z potwierdzeniem zdolności zawodników do udziału w zawodach sportowych).
  5. Zawodników poszczególnych drużyn obowiązuje jednolity strój sportowy (wyj. – zawodnik „libero” o kolorze koszulki kontrastującym z koszulkami pozostałych zawodników swojego zespołu).
  6. Ustala się kwotę wpisową w wysokości  -  400 zł od drużyny, (opłata za wynajem hali, opłaty sędziowskie, nagrody, inne koszty organizacyjne). „Wpisowe” płatne u Organizatora maksymalnie do dnia 04 grudnia br.

[Możliwość wpłaty na konto].
ING: 17 1050 1171 1000 0090 6935 9975

 

 

TERMIN I TRYB ZGŁOSZEŃ

  1. Rozgrywki ligowe rozpoczną się dnia 20 listopada br. o godz. 18.00 i odbywać się będą w piątki w godzinach wieczornych (18.00-21.00). Czas trwania rozgrywek zależny jest od ilości zgłoszonych drużyn.
  2. Miejsce rozgrywek – Hala sportowa przy Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrodzieniu, ul. Piastowska 49.
  3. Zainteresowane udziałem drużyny należy zgłosić do dnia 09 listopada br. odsyłając listę zgłoszeniową wraz z imienną listą zawodników lub telefonicznie.

Adres – FOTO-JANINA PHOTO GRAPHICS Łukasz Rejdak

ul. Piastowska 5, 46-380 Dobrodzień

tel. /fax - (0 34) 35 75 472
lub +48 504 439 802 – Łukasz Rejdak

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

  1. Organizator zastrzega sobie prawo do przyjęcia maks. ilości 12 drużyn, w związku, z czym decydująca będzie kolejność zgłoszeń wśród zaproszonych zespołów.

 

~ Wszelkie informacje dotyczące spraw imprezy udzielane
będą pod nr tel.
+48 504 439 802 – Łukasz Rejdak

+48 600 197 458 – Rafał Koprek

SPOSÓB PRZEPROWADZENIA ZAWODÓW

  1. Szczegółowy terminarz ligi zostanie ustalony w momencie zamknięcia terminu zgłoszeń.
  2. System rozgrywek:

FAZA I – rozgrywki ligowe „każdy z każdym”

FAZA II – mecze „play-off” (półfinały oraz mecz o 3 miejsce i Finał)

 

  1. Poszczególne mecze rozgrywane będą według obowiązujących przepisów PZPS; mecz rozgrywany będzie do 3 wygranych setów, set do 25 pkt, tie-break do 15 pkt. , 2 pkt. przewagi (z wyjątkiem meczu o 5 miejsce, który będzie rozgrywany do 2 setów).
  2. Komisję sędziowską turnieju tworzy skład osób z doświadczeniem sędziowskim oraz osób przeszkolonych przez organizatora, natomiast funkcje pomocnicze w organizacji zawodów pełnią młodzieżowi organizatorzy sportu. Poszczególne mecze protokołowane będą na uproszczonych przez organizatora protokołach.
  3. Każda drużyna przed meczem ma prawo do 10 minutowej rozgrzewki na boisku oraz do 2 przerw 30-sek. na żądanie w każdym secie.
  4. Przed każdym meczem kapitanowie drużyn mają obowiązek zgłoszenia się do sędziego głównego w celu dokonania losowania stron boiska.
  5. Wyklucza się możliwość przełożenia meczu podczas trwania rozgrywek.
  6. Każda drużyna powinna rozpoczynać swoje mecze w pełnym składzie 6-osobowym; w innym przypadku daną sytuację należy ustalić z sędzią spotkania (w uzasadnionych przypadkach dopuszcza się min.
    5-osobowy skład).
  7. W razie nie stawienia się danej drużyny w wyznaczonym terminie rozegrania meczu (do 15 min. spóźnienia) komisja sędziowska w porozumieniu z organizatorem może przyznać zwycięstwo walkowerem drużynie przeciwnej.
  8. Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga sędzia główny danego spotkania.

11. Wszystkie spotkania będą sędziowane przez profesjonalnego uprawnionego  sędziego ligowego.

 

PUNKTACJA

~    Zwycięstwo wynikiem   3 : 0, 3 : 1    -   3 pkt.

~    Zwycięstwo wynikiem   3 : 2    -   2 pkt.

~    Porażka wynikiem   2 : 3   -   1 pkt.

~    Porażka wynikiem   0 : 3, 1: 3   -   0 pkt.

~    Walkower   -   -1 pkt.

 

O kolejności miejsc w końcowej tabeli rozgrywek decydują w pierwszej kolejności:

1 – zdobyte punkty

2 – przy tej samej ilości punktów – bezpośredni pojedynek

3 – stosunek setów

4 – stosunek małych punktów

 

NAGRODY

Organizator przewiduje następujące nagrody:

- Za miejsca I, II i III -   puchary, dyplomy, medale

- Za miejsce IV – puchar i dyplom

- Za miejsca V – OST. -  dyplomy

- Za indywidualne osiągnięcia zawodników (3 kategorie) - pamiątkowe statuetki i dyplomy

 

WERYFIKACJA ROZGRYWEK

Poszczególne mecze protokołowane będą na bieżąco przez osoby w tym celu przeszkolone. Na podstawie ww. dokumentacji organizator dokona weryfikacji wyników i opracuje bieżący oraz końcowy stan tabeli I Fazy rozgrywek, a także ustali końcową klasyfikację zawodów.

UWAGI KOŃCOWE

Wszelkie sprawy nieprzewidziane w niniejszym regulaminie, prawo ewentualnych zmian oraz jego interpretacja należy do organizatora imprezy.

Proszę o zapoznanie z powyższym regulaminem wszystkich zawodników swojej drużyny.

Opracował: Tomasz Sikora oraz Łukasz Rejdak i Rafał Koprek

 

 

LISTA ZGŁOSZENIOWA

 

..............................................................................................

nazwa drużyny

 

...............................................................................................

reprezentowane środowisko – szkoła – zakład - firma

 

 

LISTA ZAWODNIKÓW:

 

  1. KPT. ......................................................................  -  TEL. KONTAKTOWY

 

  1. ............................................................................

 

  1. ............................................................................

 

  1. ............................................................................

 

  1. ............................................................................

 

  1. ............................................................................

 

  1. ............................................................................

 

  1. ............................................................................

 

  1. ............................................................................

 

  1. ............................................................................

 

  1. ............................................................................

 

  1. ............................................................................

 

 

 

 

 

 

 

pieczęć i podpis lekarza

 

 

 

 

 

podpis kpt. drużyny

POTWIERDZAM PEŁNĄ ZDOLNOŚĆ WW. ZAWODNIKÓW DO UDZIAŁU W AMATORSKICH ZAWODACH SPORTOWYCH:

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2017 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry