Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

ZWYCIĘSTWO MEBLE DOBRODZIEŃ W NOCNYM TURNIEJU W ZAWADZKIM

23.01.2015r. w piątek odbył się Nocny Turniej Siatkówki o Puchar Burmistrza Zawadzkiego. Nasza drużyna występująca pod nazwą MEBLE Dobrodzień składająca się tylko z zawodników Dobrodzienia po 8 godzinach grania (około 2:00) podniosła Puchar za zwycięstwo w turnieju. Warto zaznaczyć że nasza drużyna nie przegrała w nocnym turnieju nawet seta. 2 miejsce zajęła ekipa z Jemielnicy a na najniższym stopniu podium Agrocom.

[W artykule wyniki turnieju oraz klasyfikacja końcowa]

Data – 23.01.2015r. (piątek)

Godzina – 18:00

Miejsce – Hala Sportowa GOSiT Zawadzkie

 

ELIMINACJE


Losowanie

 

Grupa A

1. MEBLE Dobrodzień

2. AGROCOM

3. 4FUN

4. Olesno

5. OLDBOY

 

Grupa B

1. MOKO TEAM

2. Jemielnica

3. AMATOR Wieluń – NIE DOJECHALI

4. CHŁOPCY DO BICIA

5. PRAWDZIWI AMATORZY

 

Grupa A

1. (2-5) AGROCOM – OLDBOY 2:0 (25:22, 25:16)

2. (3-4) 4FUN – Olesno 2:1 (25:15, 21:25, 15:13)

3. (5-3) OLDBOY – 4FUN 2:0 (25:23, 25:18)

4. (1-2) MEBLE Dobrodzień – AGROCOM 2:0 (25:22, 25:22)

5. (3-1) 4FUN – MEBLE Dobrodzień 0:2 (14:25, 24:26)

6. (4-5) Olesno – OLDBOY 1:2 (25:22, 19:25, 12:15)

7. (1-4) MEBLE Dobrodzień – Olesno 2:0 (25:12, 25:18)

8. (2-3) AGROCOM – 4FUN 2:1 (22:25, 25:13, 15:12)

9. (4-2) Olesno – AGROCOM 0:2 (17:25, 18:25)

10. (5-1) OLDBOY – MEBLE Dobrodzień 0:2 (20:25, 23:25)

 

Tabela

1. MEBLE Dobrodzień – 8 pkt. (AWANS DO PÓŁFINAŁU)

2. AGROCOM – 7 pkt. (AWANS DO PÓŁFINAŁU)

3. OLDBOY – 6 pkt.

4. 4FUN – 5 pkt.

5. Olesno – 4 pkt.

 

Grupa B

1. (2-5) Jemielnica – PRAWDZIWI AMATORZY 2:0 (25:18, 25:17)

2. (1-2) MOKO TEAM – Jemielnica 0:2 (14:25, 11:25)

3. (4-5) CHŁOPCY DO BICIA – PRAWDZIWI AMATORZY 1:2 (26:24, 20:25, 10:15)

4. (1-4) MOKO TEAM – CHŁOPCY DO BICIA 0:2 (16:25, 21:25)

5. (4-2) CHŁOPCY DO BICIA – Jemielnica 1:2 (26:24, 20:25, 10:15)

6. (5-1) PRAWDZIWI AMATORZY – MOKO TEAM 2:0 (25:21, 25:21)

 

Tabela

1. Jemielnica – 6 pkt. (AWANS DO PÓŁFINAŁU)

2. PRAWDZIWI AMATORZY – 5 pkt. (AWANS DO PÓŁFINAŁU)

3. CHŁOPCY DO BICIA – 4 pkt.

4. MOKO TEAM – 3 pkt.

 

PÓŁFINAŁY

 

1. (1A–2B) MEBLE Dobrodzień – PRAWDZIWI AMATORZY 2:0 (25:9, 25:14)

2. (1B – 2A) Jemielnica – AGROCOM 2:0 (25:15, 25:16)

 

FINAŁY

 

Mecz o 3 miejsce

PRAWDZIWI AMATORZY – AGROCOM 1:2 (28:26, 20:25, 12:15)

 

Mecz o 1 miejsce

MEBLE Dobrodzień – Jemielnica 2:0 (25:20, 26:24)

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. MEBLE Dobrodzień

2. Jemielnica

3. AGROCOM

4. PRAWDZIWI AMATORZY

5. OLDBOY

6. CHŁOPCY DO BICIA

7. 4FUN

8. Olesno

9. MOKO TEAM

 

MEBLE Dobrodzień:

1. Rafał KOPREK – kpt.

2. Bernard KOPERA

3. Łukasz REJDAK

4. Grzegorz STUPIŃSKI

5. Denis SÓWKA

6. Paweł PIELOK

7. Adam LEDWIG

8. Jarosław STUPIŃSKI (libero)

9. Dustin JEROMINEK

10. Kamil KISIELEWICZ

11. Daniel SARNIK (libero)

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2018 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry