Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

Liga 6-tek 2010

START LIGI - 12 lipca 2010r.

 

Ubiegłoroczni zwycięzcy Ligi 6-tek: AS Dobrodzień

Sędzia główny: Marian Królak

Wyniki - www.domkultury-dobrodzien.pl

Poniżej grupy oraz terminarz rozgrywek


Zespoły  rozlosowano do trzech grup.

Zgodnie z planem 1 lipca br. w obecności przedstawicieli sześciu drużyn przeprowadzono losowanie .

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

ZESPOŁY

ZESPOŁY

ZESPOŁY

A.TRÓJWIEŚ Główczyce

B. FC WALEC Dobrodzień

C. RASTAMANI Lubliniec

D. FC DREAM TEAM Łąki

E. PĘDZĄCE KOMBINERKI Pludry

A. MAX Glinica

B. MEBLE BRYLKA Dobrodzień

C. KOSZYKARZE Dobrodzień

D. FC SCYTHES Kolonowskie

E. AD SERWIS Lubliniec

A. AS Dobrodzień

B. ATOMÓWKI Dobrodzień

C. STS SPARTAKUS Lubliniec

D. JUNIOR Radawie

E. Łogiyń Łagiewniki Wielkie

W każdym z rozgrywkowych terminów odbędzie się po jednym meczu z każdej grupy

RUNDA I

GODZ.

TERMIN

GRUPA

wynik

Do przerwy

1.

12 lipca 2010

17.45

TRÓJWIEŚ Główczyce

i

FC WALEC Dobrodzień

18.35

MAX Glinica

II

MEBLE BRYLKA Dobrodzień

19.25

AS Dobrodzień

III

ATOMÓWKI Dobrodzień

2.

14 lipca 2010

17.45

STS SPARTAKUS Lubliniec

iII

JUNIOR Radawie

18.35

KOSZYKARZE Dobrodzień

II

FC SCYTHES Kolonowskie

19.25

RASTAMANI Lubliniec

i

FC DREAM TEAM Łąki

3.

16 lipca 2010

17.45

MEBLE BRYLKA Dobrodzień

iI

AD SERWIS Lubliniec

18.35

ATOMÓWKI Dobrodzień

iII

Łogiyń Łagiewniki Wielkie

19.25

FC WALEC Dobrodzień

i

PĘDZĄCE KOMBINERKI Pludry

4.

19 lipca 2010

17.45

RASTAMANI Lubliniec

i

PĘDZĄCE KOMBINERKI Pludry

18.35

KOSZYKARZE Dobrodzień

II

AD SERWIS Lubliniec

19.25

STS SPARTAKUS Lubliniec

III

Łogiyń Łagiewniki Wielkie

5.

21 lipca 2010

17.45

MAX Glinica

iII

JUNIOR Radawie

18.35

AS Dobrodzień

II

FC SCYTHES Kolonowskie

19.25

TRÓJWIEŚ Główczyce

i

FC DREAM TEAM Łąki

6.

23 lipca 2010

17.45

MEBLE BRYLKA Dobrodzień

iI

KOSZYKARZE Dobrodzień

18.35

ATOMÓWKI Dobrodzień

iII

STS SPARTAKUS Lubliniec

19.25

FC WALEC Dobrodzień

i

RASTAMANI Lubliniec

7.

26 lipca 2010

17.45

FC DREAM TEAM Łąki

i

PĘDZĄCE KOMBINERKI Pludry

18.35

FC SCYTHES Kolonowskie

II

AD SERWIS Lubliniec

19.25

JUNIOR Radawie

III

Łogiyń Łagiewniki Wielkie

8.

28 lipca 2010

17.45

STS SPARTAKUS Lubliniec

iII

AS Dobrodzień

18.35

KOSZYKARZE Dobrodzień

II

MAX Glinica

19.25

RASTAMANI Lubliniec

i

TRÓJWIEŚ Główczyce

9.

30 lipca 2010

17.45

MEBLE BRYLKA Dobrodzień

iI

FC SCYTHES Kolonowskie

18.35

ATOMÓWKI Dobrodzień

iII

JUNIOR Radawie

19.25

FC WALEC Dobrodzień

i

FC DREAM TEAM Łąki

10.

2 sierpnia 2010

17.45

TRÓJWIEŚ Główczyce

i

PĘDZĄCE KOMBINERKI Pludry

18.35

MAX Glinica

II

AD SERWIS Lubliniec

19.25

AS Dobrodzień

III

Łogiyń Łagiewniki Wielkie

Z każdej z grupy awansują dwie drużyny które zostaną rozlosowane do dwóch grup

Drużyny awansujące do rundy II

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

ZESPOŁY

ZESPOŁY

ZESPOŁY

1

2

1

2

1

2

RUNDA II

GRUPA I

GRUPA II

ZESPOŁY

ZESPOŁY

1.A

2.B

3.C

1.A

2.B

3.C

GODZ.

TERMIN

GRUPA

wynik

Do przerwy

1.

4  sierpnia 2010

17.45

A

i

B

18.35

B

II

A

2.

5 sierpnia 2010

17.45

B

iI

C

18.35

C

I

B

3.

6 sierpnia 2010

17.45

C

i

A

18.35

A

iI

C

Miejsca po drugiej rundzie

GRUPA I

GRUPA II

ZESPOŁY

ZESPOŁY

1.

2.

3.

1.

2.

3.

RUNDA III Finałowa

Zespoły z pierwszych miejsc walczą o Mistrza Ligi

Zespoły z miejsc drugich o miejsce trzecie

GODZ.

TERMIN

wynik

Do przerwy

1.

8  sierpnia 2010

17.oo

2

O MIEJSCE III

2

18.oo

1

FINAŁ

1

FINAŁ

MIEJSCE

1.

2.

3.

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2018 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry