Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

LIGA 6-tek 2003

 

Do turnieju zgłosiło się 11 zespołów.

Drużyny losowo podzielono na dwie grupy , z których awans do dalszych rozgrywek

uzyskują dwie z grupy.

GR I

1. KOSZYKARZE  Dobrodzień

2. ZSP HOTEL PARK Dobrodzień

3. MATRIX Pludry

4. TOMAR Lubliniec

5. KOSTA Lubliniec

6. CZERWONE DIABŁY Dobrodzień

GR II

1. ZMARNOWANE TALENTY Dobrodzień

2. ALBATROS WARŁÓW

3. CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B Lubliniec

4. BARTEX COSTA BRAVA Lubliniec

5. DOMTEX Dobrodzień

TERMINARZ ROZGRYWEK

RUNDA I

1) 3.07.2003r. czwartek 

godz.18.oo -ALBATROS Warłów     -ZMARNOWANE TALENTY        1 : 3  (1-0)  

        19.oo - MATRIX Pludry           - TOMAR Lubliniec                       4 : 7   (2-1)

        20.oo - KOSZYKARZE            - ZSP HOTEL PARK                     1 : 2  (0-0)

2) 4.07.2003r. piątek

godz. 18.oo - KOSTA                       - CZERWONE DIABŁY                6 : 2  (2-2)

          19.oo - ZSP HOTEL PARK    - MATRIX Pludry                          2 : 1  (1-0)

 20.oo - CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B  L-niec -  BARTEX COSTA BRAVA L-niec   4 : 5  (4-1)

3) 7.07.2003r. poniedziałek 

godz. 18.oo - TOMAR Lubliniec       - KOSTA                                      1 : 4  (0-3)

         19.oo - KOSZYKARZE           - CZERWONE DIABŁY                  6 : 1  (4-0)

         20.oo - ALBATROS Warłów   - CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B*L-niec  2 : 7  (1-1)

4) 9.07.2003r. środa

godz. 18.oo - TOMAR Lubliniec      - CZERWONE DIABŁY                  8 : 1  (4-1)

          19.oo - MATRIX Pludry        - KOSTA                                         2 : 8  (0-2)

          20.oo - BARTEX COSTA BRAVA *L-niec    - DOMTEX              4 : 4  (4-3)

5) 11.07.2003r. piątek 

godz. 18.oo - CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B *L-niec  - DOMTEX               5 : 2  (3-1)

          19.oo - BARTEX COSTA BRAVA *L-niec   - ALBATROS Warłów  3 : 2  (0-2)

          20.oo - ZSP HOTEL PARK   - TOMAR Lubliniec                          1 : 3  (0-3)

 

6) 15.07.2003r. wtorek

godz. 18.oo - KOSZYKARZE          - MATRIX Pludry                            5 : 2  (3-0)

         19.oo - ZSP HOTEL PARK    - KOSTA                                         1 : 0  (0-0)

20.oo - ZMARNOWANE TALENTY - CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B *L-niec  2 : 4  (1-1)

7) 18.07.2003r. piątek 

godz18.3o - MATRIX Pludry            - CZERWONE DIABŁY                 10 : 3  (4-3)

        19.3o - DOMTEX                     - ALBATROS Warłów                    15 : 4  (6-0)

 

8) 22.07.2003r. wtorek 

godz. 18.3o - KOSTA                        - KOSZYKARZE                          0 : 2  (0-0)

   19.3o - BARTEX COSTA BRAWA *L-niec- ZMARNOWANE TALENTY 1 : 8  (1-0)

 

9) 25.07.2003r. piątek 

godz.18.oo - ZSP HOTEL PARK      - CZERWONE DIBŁY                    12 : 2  (5-0)

         19.oo - TOMAR Lubliniec         - KOSZYKARZE                             2 : 2  (2-0)

         20.oo - ZMARNOWANE TALENTY - DOMTEX                               2 : 0  (0-0)

 

PO I RUNDZIE W GRUPACH

 

lp.

drużyna

mecze

punkty

 bramki

1

 ZSP HOTEL PARK

5

12

18:7

2

 TOMAR Lubliniec

5

10

21:12

3

 KOSZYKARZE

5

10

16:7

4

 KOSTA L-niec

5

9

18:8

5

 MATRIX Pludry

5

3

19:25

6

 CZERWONE DIABŁY

5

0

 9 : 42

lp.

drużyna

mecze

punkty

bramki

1

 CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B L-niec

4

9

20:11

2

 ZMARNOWANE TALENTY

4

9

15 : 6

3

 BARTEX COSTA BRAVA L-niec

4

7

13 : 18

4

 DOMTEX

4

4

21 – 15

5

 ALBATROS Warłów

4

0

19 – 28

DRUŻYNY WYCHODZĄCE:

           GR I                                   GR II

1.  ZSP HOTEL PARK                        - 1. CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B *L-niec 

2.  TOMAR Lubliniec                        -   2. ZMARNOWANE TALENTY

    

RUNDA II finałowa

10) 29.07.2003r.  wtorek

godz. 18.oo ZSP HOTEL PARK -ZMARNOWANE TALENTY  3 : 1  (0-1)     

          19.oo   CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B *L-niec  - TOMAR Lubliniec     

                                                                  3 : 4  (1-2)                         

11) 31.07.2003r. czwartek

godz. 18.oo    ZSP HOTEL PARK - CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B *L-niec 

                                              5 : 4  (3-3)

          19.oo    ZMARNOWANE TALENTY - TOMAR Lubliniec  5 : 2  (1-1)                      

12) 03.08.2003r. niedziela

godz. 18.oo      TOMAR Lubliniec  -  ZSP HOTEL PARK  1 : 3  ( 1-1)

  19.oo  CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B *L-niec  -ZMARNOWANE TALENTY   

                                                        0 : 3  (v/o)

TABELA KOŃCOWA

                                                                                                     mecze    punkty    stosunek bramek

   1. ZSP HOTEL PARK                                      3         9      11  -  6

   2. ZMARNOWANE TALENTY                          3         6        9  -  5  

   3. TOMAR Lubliniec                                           3         3        7  -  11   

   4. CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B Lubliniec          2         0        7  -  12

MISTRZEM

Wakacyjnej Piłkarskiej Ligi „6-tek” tego lata został zespół

ZSP HOTEL PARK

Tytuł NAJLEPSZEGO NAPASTNIKA

 uzyskał zawodnik drużyny Zmarnowane talenty

Kryś Jarosław

Tytuł  NAJLEPSZEGO BRAMKARZA

uzyskał zawodnik drużyny ZSP Hotel  Park

 Kwak Szymon

Sędziował  nam sędzia ligowy

Pan  Marian Królak

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2018 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry