Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

LIGA 6 –tek 2004

D R U Ż Y N Y

* ARES -Dobrodzień

* CHATKA MARTA -Lubliniec (BARTEX)

* CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B -Lubliniec

* HOTEL PARK -Dobrodzień

* KOSTA -Pawonków

* KOSZYKARZE-Dobrodzień

* ZMARNOWANE TALENTY –Dobrodzień

 

Tabela końcowa

m-ce

         drużyna                                                        

    mecze  

     punkty 

bramki   

1.  

 CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B    

7

17

28 – 19

2.  

 CHATKA MARTA                   

7

14

16 – 4

3.  

 HOTEL PARK                           

6

10

18 – 11

4.   

 ZMARNOWANE TALENTY   

6

9

11 – 9

5.  

 KOSZYKARZE                          

6

8

16 – 16

6.  

 ARES                                          

6

3

16 – 34

7.  

 KOSTA                                       

6

1

11 – 23

 

TERMINARZ – wyniki spotkań

 

I. 7 lipca   - środa
godz.18.oo      CHATKA MARTA                      -ARES                                            7   -   1      ( 2 - 1 )
godz.19.oo      KOSZYKARZE                           -CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B        5   -   5      ( 0 - 1 )

        II. -9 lipca - piątek
godz.18.oo      ZMARNOWANE TALENTY     -KOSTA                                          7   -   0     ( 2 - 0 )
godz.19.oo      CHATKA MARTA                     -KOSZYKARZE                              2   -   1     ( 2 -  1 )

      III.-12 lipca   - poniedziałek
godz.18.oo      CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B      - OSZYKARZE                              0   -   1     ( 0 - 0 )
ARES                                              9   -   4     ( 3 - 0 )
godz.19.oo      ZMARNOWANE TALENTY    -K
    IV. -14 lipca - środa -
godz.18.oo      HOTEL PARK                            -CHATKA MARTA                        1   -   1    ( 0 - 0 )
godz.19.oo      KOSTA                                        -ARES                                              5   -   7    ( 2 - 2 )

      V. -16 lipca - piątek
godz.18.oo      CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B      -ZMARNOWANE TALENTY      4   -   3     ( 1 - 2 )
godz.19.oo      KOSZYKARZE                           -HOTEL PARK                              3   -   4     ( 1 - 1 )

     VI. -19 lipca - poniedziałek
godz.18.oo      ZMARNOWANE TALENTY    -CHATKA MARTA                        0   -   4     ( 0 - 0 )
godz.19.oo      KOSTA                                        -CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B         3   -   5     ( 1 - 2 )

     VII. -21 lipca - środa
godz.18.oo      ARES                                           -KOSZYKARZE                               2   -   3    ( 0 - 3 )
godz.19.oo      CHATKA MATRA                     -CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B          0   -   0    ( 0 - 0 )
godz.20.oo      ZMARNOWANE TALENTY    -HOTEL PARK                                1   -   0    ( 1 - 0 )

      VIII. -23 lipca - piątek
godz.18.oo      KOSZYKARZE                           -KOSTA                                             3   -   3    ( 3 - 0 ) 
godz.19.oo      ARES                                           -HOTEL PARK                                 2   -   10  ( 0 - 6 )

       IX. -26 lipca - poniedziałek
godz.18.oo      CHATKA MARTA                      -KOSTA                                            1   -   0     ( 0 - 0)
godz.19.oo      HOTEL PARK                            -CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B          3   -   4     ( 1 - 3)

       X. -30 lipca   - piątek
godz.18.oo      ARES                                           -ZMARNOWANE TALENTY         2   -   4    ( 1 -  2 )
godz.19.oo      KOSTA                                        -HOTEL PARK                                 1   -    3    ( 0 - 1 )

 

FINAŁ 3 sierpnia 2004 r o godz. 18..30

CHŁOPCY Z ODDZ. B    -   CHATKA MARTA  1 : 1  ( 1 : 1 )

Spotkanie rozstrzygnęły rzuty karne  -- 4 : 2

Tegoroczną ligę rozstrzygnęło dodatkowe spotkanie (zgodnie z regulaminem pkt.9) pomiędzy Chatką Martą

a Chłopcami z Oddz. B - którzy uzyskali w rozgrywkach tę samą ilość punktów

 

MISTRZEM

Wakacyjnej Piłkarskiej  Ligi „6-tek" został zespół

CHŁOPCY Z ODDZIAŁU B

*   *   *

Tytuł NAJLEPSZEGO BRAMKARZA otrzymał

Zawodnik EDWARD GARUS ( Chatka Marta )

*   *   *

Tytuł KRÓLA STRZELCÓW otrzymał

Zawodnik ŁUKASZ ROMANOWSKI ( Koszykarze )

 

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2018 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry