Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

ODRA II OPOLE POBIŁA START DOBRODZIEŃ !!!

vs 

OKS ODRA II GROSZMAL Opole – KS START Dobrodzień

1:1 (1:0) – mecz przerwany w 89 minucie spotkania

Bramki:

1:0 Ogonowski (34’)

1:1 Biela – rzut karny (74’)

[Foto: www.ool24.pl]

W meczu 22 kolejki po 89 minutach spotkania sędzia główny zawodów Marek Majowski zakończył spotkanie, że względu na bijatykę zawodników. Zacznijmy jednak od początku. Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja naszej drużyny. Dogodnych okazji nie wykorzystali m.in. Biela czy Olearczuk. W 34 min. po błędzie naszego golkipera Ogonowski do pustej bramki strzela gola i do przerwy na prowadzeniu byli miejscowi. Po zmianie stron gra się wyrównała. W 74 min po zagraniu w pole karne Ziaji obrońca Odry zagrywa ręką i sędzia wskazuje na „11”. Pewnie rzut karny egzekwuje Maciej Biela i wyrównujemy na 1:1. W 88 min. spotkania doszło do kluczowej sytuacji. Bramkarz Odry zaatakował naszego zawodnika, doszło do bijatyki i w konsekwencji sędzia pokazał aż cztery czerwone kartki. Minutę później gdy zawodnicy schodzili z boiska bramkarz Odry Skorupa oraz Chyra zaatakowali naszych - Macierzyńskiego i Hehnela (który był w protokole jako masażysta) i ze względów bezpieczeństwa nasza drużyna odmówiła dalszej gry, a sędzia główny zawodów Marek Majowski zakończył spotkanie. W sprawozdaniu ujęto również brak jakiejkolwiek ochrony ze strony gospodarzy tych zawodów. Kilka dni po meczu, decyzją WGiD OZPN to START został ukarany walkowerem, za opuszczenie boiska przed czasem!

Start Dobrodzień: Hadyk – A.Kolecek, D.Wojtczyk, Macherzyński, Jerominek – Skorupa, Olearczuk, Pijor, Jańta (75’ W.Grzesik), Ziaja – Biela.

Rezerwowi: Jurczyk, Ruciński.

Trener: Marcin BRYŚ.


Odra II Opole: Skorupa – Ł.Swendrowski, Chyra, T.Swendrowski, Fiec – M.Swendrowski, Hołyński, Filecki, Twardawa – Radyjowski, Ogonowski.

Rezerwowi: Wolny, Pałac, Wilczyński, Brysch.

Trener: Tomasz COPIK.


Sędzia główny: Marek Majowski (KS Opole).

Sędziowie liniowi: Marcin Kochanek oraz Mateusz Dawid (KS Opole).


Żółte kartki:

Pijor – 26’, Biela – 76’ (START DOBRODZIEŃ).

Fiec – 27’, Ogonowski – 52’ (ODRA II GROSZMAL OPOLE).


Czerwone kartki:

Macherzyński – 88’, A.Kolecek – 88’ (START DOBRODZIEŃ).

Skorupa – 88’, Chyra – 88’ (ODRA II GROSZMAL OPOLE).

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2018 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry