SSKS STAL Zawadzkie - KS START Dobrodzień

2:0 Kwasik (38')

3:0 ????? (65')

4:0 Kwasik (79')

5:0 Kwasik (84')

FalSTART - tak krótko można określić rozpoczęcie rundy jesiennej w wykonaniu dobrodzieńskiej drużyny. Po słabym spotkaniu przegrywamy w Zawadzkiem ze Stalą aż 5:0. Spotkanie Start rozpoczął dobrze, przeważał, dochodził do sytuacji, brakowało jednak wykończenia. Do 35 minuty nasza drużyna zanotowała poprzeczkę (Miłosz Kwolek) i kilka strzałów niecelnych (m.in. Wojciech Grzesik, Dustin Jerominek i Damian Skorupa). Kataklizm nastąpił w 37 minucie, w której kapitan Stali Nowak strzałem z około 30 metrów pokonuje naszego bramkarza i mamy 1:0. Dokładnie minutę po premierowej bramce, nasza obrona popełnia fatalny błąd, który wykorzystuje Kwasik i przegrywamy 2:0. Takim wynikiem kończy się pierwsza odsłona spotkania. W drugiej połowie nasza drużyna próbuje wyrównać wynik spotkania, niestety fatalny rykoszet w polu karnym niweluje nasze poczynania i Stal prowadzi już 3:0. Kolejne bramki na 4:0 i 5:0 to już brak koncentracji i liczne błędy w naszej grze. Pechowo rozpoczynamy rozgrywki, wynik bardzo martwi. Kolejne spotkanie już w środę zagramy z Pucharze Polski z Chemikiem Kędzierzyn Koźle.

Start Dobrodzień: Sandecki – D.Kudełko (66' Otrzonsek), Macherzyński, Haberla, Jerominek – Karnydał – Skorupa (76' Biela), Dodat (62' Michalski), Kwolek, Degener (76' Ziaja) – W.Grzesik (57' S.Grzesik).

Rezerwowi: Hadyk.

Trener: Marcin BRYŚ.

Stal Zawadzkie: Kozłowski – Kulik (85' Pałkowski), Szostok, Dylong (55' Pawusz), Kwasik (88' Grycan) – Foks, Kowalczyk, Prus (77' Szumski), Krywalski (85' Pawelak) – Zyzik, Nowak (85' Sierant).

Trener: Janusz FOKS.

Sędzia główny: Wojciech Tobiś (KS Kluczbork).

Sędziowie liniowi: Tomasz Cieśla oraz Jacek Owczarek (KS Kluczbork).

Żółte kartki: Degener (Start Dobrodzień) - Zyzik (Stal Zawadzkie).