KS START Dobrodzień - SSKS STAL Zawadzkie

1:0 Macherzyński – rzut wolny (59’)

1:1 Wróblewski (62’)

1:2 Wróblewski (83’)

2:2 D.Kudełko – głową (88’)

W meczu ostatniej 30.kolejki seniorzy Startu Dobrodzień zremisowali na własnym stadionie ze Stalą Zawadzkie 2:2. Był to pożegnalny mecz naszej drużyny w Klasie Okręgowej. Jednocześnie, po 12 latach gry w wyższych ligach (8 sezonów w Klasie Okręgowej i 4 sezony w IV lidze) spadamy do A klasy.

W pierwszej połowie na boisku za dużo się nie działo. Po naszej stronie dobrze prezentował się golkiper Dawid Utrata, dzięki któremu nie przegrywaliśmy. Po zmianie stron mecz nabrał tempa. W 56 min. po ewidentnym faulu Dawida Kudełki na napastniku gości sędzia wskazuje na „11”. Do piłki podbiegł Paweł Wróblewski. Jego strzał dobrze broni Utrata i wynik nadal 0:0. Chwilę później mamy rzut wolny na 50 metrze od bramki Dawida Wojdy. Nasz obrońca uderza mocno w bramkę i ku uciesze widzów piłka wpada do siatki. Start objął prowadzenie 1:0. Później dał o sobie przypomnieć kapitan przyjezdnych Wróblewski, który dwukrotnie pokonuje naszego bramkarza. Goście będąc pewnym zwycięstwa postawili w końcówce na obronę. Na dwie minuty przed końcem spotkania po zamieszaniu w polu karnym Dawid Kudełko głową pakuje piłkę do siatki i ostatecznie, kończąc sezon 2014/2015 remisujemy z Zawadzkiem 2:2.

Start Dobrodzień: Utrata – D.Kudełko, Hehnel, Macherzyński, Wojtczyk – Dodat, Olearczuk (kpt.), Karnydał, Degener – M.Kudełko (68’ Otrzonsek), Grzesik.