SPARING Z ODRĄ OPOLE

We wtorek 26 maja do Dobrodzienia przyjechał zespół Odry Opole. Młodzi chłopcy mieli rozegrać mecz sparingowy z miejscowym AS-em Dobrodzień. Mali piłkarze z AS-a zostali podzieleni na trzy grupy, które miały się zmieniać w czasie gry. Spotkanie rozgrywane było w czasie 3x20min, ze względu na spory upał. Po rozpoczęciu spotkania zarysowała się przewaga chłopców z Dobrodzienia, do przerwy było 3:1. W drugiej części spotkania jeszcze przez chwilę przewagę mieli gospodarze, strzelając jeszcze dwie bramki. Zespół z Opola zaczął odrabiać straty doprowadzając do remisu 5:5. Od tego czasu chłopcy z AS-a wzieli się do roboty i sukcesywnie zaczeli odrabiać wynik, do przerwy wyszli na prowadzenie. W trzeciej części spotkania można było oglądać dalszą dobrą grę i po ostatnim gwizdku sędziego wynik 14:7 dla AS-a Dobrodzień wcale nie dziwił.