Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

Szkółka piłkarska AS Dobrodzień

Pierwsze poważne zwycięstwo

Dnia 01.05.2009r. połączona drużyna chłopców z AS’a Dobrodzień oraz AS’a Lubliniec wzięła udział w silnie obsadzonym turnieju w Zabrzu.

Rywalizowali z następującymi drużynami:
  1. Polonia Bytom
  2. Gwiazda Ruda Śląska
  3. MKS Zaborze Zabrze
  4. Odra Opole
  5. UKS Siemianowice Śląskie

Po rundzie eliminacyjnej zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie z kompletem zwycięstw, a w półfinale rywalem naszej drużyny była Gwiazda Ruda Śląska, którą nasi mali adepci piłki nożnej pokonali 4:1. Natomiast w finale zagrali z gospodarzami turnieju – MKS Zaborze Zabrze, z którym wygrali zdecydowanie, bo aż 4:0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został piłkarz naszej drużyny – Tomasz Jainta. Lecz na wyróżnienie zasłużyła cała drużyna, gdyż to cały zespół wywalczył to zaszczytne miejsce pod czujnym okiem trenera Andrzeja Zdrojewskiego i silnym dopingiem przybyłych rodziców. Drużyna AS’a w całym turnieju nie straciła punktu. Odnieśli 5 zwycięstw strzelając rywalom 14 bramek, tracąc przy tym tylko 3.

Zajęcia rocznika 1997 i młodsi odbywają się w każdy wtorek o godz. 1630 oraz piątek o godz. 1830 na Stadionie Miejskim w Dobrodzieniu. Treningi prowadzą Andrzej Zdrojewski dla grupy młodszej oraz Adam Mika dla grupy starszej.

Chętnych do uczestnictwa w przygodzie z piłką nożną serdecznie zapraszamy.

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2019 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry