Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

POZYTYWNE NASTROJE AS-a Dobrodzień 

W sobotę 9 maja na boisku Herkulesa Kochanowice nasi podopieczni rozegrali siedem spotkań sparingowych. Mecze rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych.

 

W najmłodszej grupie wiekowej (2001/2002) rozegrane zostały trzy mecze sparingowe. W pierwszym z nich nasi najmłodsi odnieśli zwycięstwo nad Herkulesem Kochanowice 3:1. Drugi mecz to pojedynek z pierwszą drużyną AS-a Lubliniec który kończy się wynikiem remisowym 1:1. Trzeci to kolejny mecz z AS-em Lubliniec lecz już drugą drużyną i tu również pada wynik remisowy 0:0.

 

Grupa wiekowa 1999/2000 rozegrała dwa spotkania wygrywając obydwa wynikiem 2:1 (zagrali z Herkulesem Kochanowice i AS-em Lubliniec).

 

W najstarszej grupie (1997/1998) rozgrywając pierwsze spotkanie ponieśli porażkę 1:5 z Herkulesem Kochanowice a drugie wygrali 5:2 z AS-em Lubliniec z grupy młodszej.

 

Zajęcia szkółki piłkarskiej AS Dobrodzień odbywają się w każdy wtorek o godz. 16:30 oraz piątek o godz. 18:30 na stadionie miejskim w Dobrodzieniu. Treningi prowadzą Andrzej Zdrojewski oraz Adam Mika.

 

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2019 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry