Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

Piłkarze Startu Dobrodzień po rundzie jesiennej 2017/2018.

Nasze drużyny piłkarskie zaprezentowały się bardzo dobrze w rozgrywkach ligowych w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018. Seniorzy zajmują wysokie drugie miejsce, będąc wiceliderem rozgrywek. Juniorzy także są na pudle i zajmują trzecie miejsce z aspiracjami na poprawę lokaty na wiosnę. Trampkarze po trudnym początku rozgrywek i w lekko odmłodzonym składzie uplasowali się a 5 miejscu. Poniżej podsumowanie rundy w wykonaniu drużyn dobrodzieńskiego Startu.

                                              

Drużyna seniorów runda jesienna 2017/2018 (fot. Karolina Tul)

III LIGOWIEC ZA MOCNY DLA STARTU !!!

vs.

KS START Dobrodzień - MZLKS CZARNI Otmuchów

0:4 (0:2)

Bramki:

0:1 Cichocki (22’)

0:2 Szeląg (27’)

0:3 Gorzyński (56’)

0:4 P.Kilian (57’)


W meczu 1/32 finału Pucharu Polski III ligowiec okazał się za mocny dla naszej drużyny. Różnica dwóch klas była widoczna od początku spotkania. W 80 min. Spotkania po faulu na Miłoszu Kwolku rzutu karnego nie wykorzystał dla Startu – Dariusz Gawlik. Tym samym kończymy w tym sezonie przygodę z Pucharem Polski a przeciwnikowi życzy wygrania tych rozgrywek.

K.S. Start Dobrodzień w ramach przygotowań do nowego sezonu

rozegrał 5 spotkań sparingowych.

Cztery z nich wygrał, a jedno z Małą Panwią Ozimek zremisował. W sumie trener Tomasz Maniura przetestował prawie 25 obecnych i aspirujących do gry zawodników. Do nowych nabytków można zaliczyć: Dariusza Gawlika, Marka Grabasa, Sebastiana Kołodzieja, Rufina Rojka, Arkadiusza Serwatkę, braci Kudełko i prawdopodobnie Miłosza Kwolka. Najlepszym strzelcem pre-sezonu został Arkadiusz Serwatka, który w sumie zdobył 7 bramek.

NOWE DRESY PIŁKARSKIE DLA KADRY JUNIORSKIEJ !!!

Zarząd KS Start Dobrodzień w imieniu trenera i zawodników juniorów, chciałby złożyć bardzo serdeczne podziękowania sponsorom nowych 20 kompletów dresowych.

Podziękowania kierujemy do: Meblonowak (p. Marek Nowak), EWMAR (p. Mariusz Rybka) i KLER - Dobroteka (p. Rafał Desczyk).

 LIGA "SZÓSTEK" W SIERAKOWIE

 

ORGANIZATOR WAKACYJNEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

ZAPRASZA DO UDZIAŁU CHĘTNE DRUŻYNY AMATORSKIE
 
w imprezie pod nazwą:

 

"PIŁKARSKIE LATO"


SIERAKÓW ŚLĄSKI 2009

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2019 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry