vs

KŚ AZS Katowice I - KS START MEBLE Dobrodzień

83:96

(18:21, 20:21, 28:26, 17:28)

W miniony weekend koszykarze STARTU odnieśli kolejne, siedemnaste zwycięstwo w lidze. W sobotę, 17 lutego 2018r. w hali katowickiej AWF dobrodzieński zespół pokonał 13 punktami pierwszą drużynę AZS-u. Mecz rozpoczął się od prowadzenia STARTU 7:0, ale im bliżej końca kwarty, tym bardziej gospodarze zbliżali się do naszych zawodników. Po I kwarcie START prowadził 3 punktami. Później mecz wyrównał się, obie drużyny grały z podobną skutecznością, ale już w III kwarcie miejscowi wyszli na 7-punktowe prowadzenie. Na szczęście dla podopiecznych trenera Foltyna, w tej ćwiartce aż 4 celne "trójki" A. Płaczka pozwoliły STARTOWI nadgonić wynik i ponownie wyjść na prowadzenie. Zawodnicy AZS-u nie dawali za wygraną i po kilku kontrach nieco odrobili stratę. Jednak koszykarze STARTU zreflektowali się w ostatniej części gry i skutecznymi akcjami ponownie zbudowali przewagę, która w końcówce doszła do 13 punktów i tak też to spotkanie się zakończyło. Siedemnaste zwycięstwo z niełatwym przeciwnikiem stało się faktem.  W meczu nie wystąpili Rafał i Dominik Desczykowie. START ma kolejne 2 punkty i dużymi krokami zbliża się do wygrania ligi. Następny mecz już w sobotę, 24.02 o godz.13.00 w Dobrodzieniu z drużyną KS MUSTAF Blachownia. ZAPRASZAMY!

[W artykule protokół i zdjęcia z meczu]

KŚ AZS Katowice I - KS Start Meble Dobrodzień 83:96 (18:21, 20:21, 28:26, 17:28)