vs

KS POGOŃ Ruda Śląska - KS START MEBLE Dobrodzień

82:64

(22:23, 20:18, 17:15, 23:8)

Nadal w przysłowiową "kratkę" wiedzie się naszym koszykarzom w rozgrywkach 2 ligi. W sobotę, 17 listopada 2018r. ponieśli piątą porażkę w gr. "C" i aktualnie plasują się na 11 miejscu (4 wygr. - 5 por.). Na parkiecie w Rudzie Śląskiej ulegli miejscowej POGONI 18 punktami. Mecz mógł się podobać przez 3 kwarty w wykonaniu obu drużyn, był zacięty, wyrównany, a zawodnicy obu drużyn prezentowali sporo siłowej, agresywnej gry. Jednak taki stan utrzymał się tylko do momentu rozpoczęcia IV kwarty, w której to zdecydowanie więcej do powiedzenia mieli gospodarze. Wykorzystując wszelkie niedociągnięcia w grze ofensywnej oraz słabą skuteczność drużyny dobrodzieńskiej w tej części gry, miejscowi skutecznie przechwytywali piłkę wyprowadzając liczne kontrataki, za sprawą których ich przewaga rosła z każdą minutą. START nie był w stanie odrobić straty, piłka nie wpadała do kosza POGONI nawet z najbliższych odległości i nasi zawodnicy musieli po 40 minutach gry uznać 18-punktową wyższość rywala. Kolejne spotkanie już w sobotę, 24.11 w Oleśnie, a rywalem będzie aktualny wicelider - KK POLONIA Bytom. Mecz rozpocznie się o innej porze niż zwykle, bo o godz. 13.00! ZAPRASZAMY!

[W artykule protokół z meczu]

KS POGOŃ Ruda Śląska - KS START MEBLE Dobrodzień 82:64 (22:23, 20:18, 17:15, 23:8)