ZE ZMIENNYM SZCZĘŚCIEM W 2 LIDZE KOSZYKARZY

VS

DAAS BASKET HILLS Bielsko-Biała - KS START MEBLE Dobrodzień 92:87 (17:32, 22:14, 28:23, 25:18)

KS START MEBLE Dobrodzień - AZS Częstochowa 79:77 (29:14, 10:25, 23:20, 17:18)

AZS UJK Kielce - KS START MEBLE Dobrodzień 97:92 (22:24, 21:20, 22:24, 32:24)

Nadrabiając informacje o wynikach naszych koszykarzy z ostatnich 3 kolejek, trudno oprzeć się wrażeniu, że grają oni lepsze ale i dość wyrównane zawody, w końcówkach których to gospodarze przechylają szalę zwycięstwa na swoją stronę. Potencjał STARTU ujawniał się zwykle w pierwszej kwarcie każdego meczu, potem następowało rozluźnienie i drugie połowy były bardzo wyrównane. Te cechy łączyły ostatnie 3 spotkania i zapewne można myśleć pozytywnie o kolejnych meczach. Gra podopiecznych trenera Foltyna jest widowiskowa i emocjonująca do ostatnich sekund, oby przełożyło się to na zwycięstwa w kolejnych spotkaniach. Już w najbliższą sobotę, 10 listopada o godz. 16.00 w hali w Oleśnie START podejmie zespół MKS-u II Dąbrowa Górnicza. ZAPRASZAMY!