vs

KS START MEBLE Dobrodzień - HENSFORT Przemyśl

94:81

(23:23, 26:25, 18:21, 27:12)

W sobotę, 6 października 2018r. koszykarze STARTU MEBLE podejmowali w oleskiej hali zespół HENSFORTU Przemyśl. Mecz ułożył się po myśli koszykarzy STARTU dopiero w ostatnich minutach. Wcześniej, pomimo pozornego kontrolowania wyniku przez gospodarzy, grający dobre zawody rywale z Przemyśla nie pozwalali naszym graczom na zbudowanie większej przewagi, sami zaś kilkakrotnie wychodzili na prowadzenie. Po 3 kwartach goście prowadzili 2 punktami. W 4 części START bombardując zza linii dystansowej oraz skutecznymi akcjami podkoszowymi wypracował sobie lekką przewagę, którą w ostatnich 5 minutach powiększał. Solidna defensywa zawodników dobrodzieńskich w końcowej fazie meczu nie pozwalała na punktowanie rywalom, sprawnie przechwytując piłkę pod własnym koszem. Do tego rozwaga i doświadczenie w ataku pozycyjnym STARTU spowodowały w końcowym efekcie wygraną 13 punktami. Trener Piotr Foltyn i jego team dopisują sobie kolejne 2 punkty do ligowej tabeli i po 2 kolejkach START  jest wiceliderem w grupie "C" 2 ligi.

[W artykule protokół z meczu]

KS START MEBLE Dobrodzień - HENSFORT Przemyśl 94:81 (23:23, 26:25, 18:21, 27:12)