vs

AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ - KS START MEBLE DOBRODZIEŃ

78:88

(13:31,21:17,19:18,25:22)

W niedzielę, 9 grudnia 2012r. juniorzy STARTU dołożyli kolejne punkty do swojej kolekcji w Opolskiej Lidze MU 20. W hali Politechniki Opolskiej zwyciężyli AZS 10 punktami. Bardzo dobra gra w I kwarcie pozwoliła wyrobić kilkunastopunktową przewagę. Potem nastąpił okres wyrównanej walki i nieco słabsza 4 kwarta, w efekcie której rywale mogli jeszcze nadgonić stratę, lecz na nasze szczęście udało się zakończyć pojedynek zwycięsko. Z 9 punktami dorobku zajmujemy aktualnie 2 miejsce tuż za Prudnikiem.

[W artykule protokół z meczu]

AZS KU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ - KS START MEBLE DOBRODZIEŃ 78:88

AZS PO:
MATEJKA PAWEŁ 25, BRANDT DOMINIK 18, KOWALCZYK RAFAŁ 15, POLOK BARTOSZ 13 (2x3), ZAŁĘŻNY FILIP 5 (1x3), LELUSZKO DANIEL 2.
Trener - Jędrzej Suda

KS START MEBLE:
KOKOT MARCEL 22 (4x3), CIDYŁO KAROL 21, SZATANIK ŁUKASZ 19, HAJDUŚ KACPER 18 (4x3), WIESZOŁEK PATRYK 4, KULPIŃSKI SZYMON 2, BINDA WOJCIECH 2.