vs

KS START MEBLE Dobrodzień - MKS Strzelce Opolskie

77:50

(22:6, 21:19, 21:7, 13:18)

We wtorek, 4 grudnia 2012r. nasi juniorzy stoczyli na własnym boisku pojedynek z MKS-em Strzelce Opolskie, zamykając I rundę rozgrywek MU 20. A zakończyli udanie, bo zwycięstwo nad wyraźnie słabszym w tym spotkaniu rywalem było zasłużone. Spora przewaga podopiecznych Mikołaja Ładniaka zaznaczyła się już od pierwszych minut i powiększała się z każdą minutą. Jedynie w ostatniej kwarcie słabsza koncentracja i zbyt dużo niepotrzebnych strat w ataku zadecydowało o przegranej w 4 części gry. Na półmetku rozgrywek mamy II miejsce w tabeli rozgrywek MU 20.

[W artykule protokół oraz zdjęcia z meczu]

KS START MEBLE Dobrodzień - MKS Strzelce Opolskie 77:50

Punkty dla STARTU MEBLE:

Szatanik 20, Cidyło 16, Matyska 8, Pielok 8, Hajduś 7 (1x3), Binda 6, Węgrzyn 5 (1x3), Kulpiński 4, Wieszołek 3, Czellnik 0, Wójcikiewicz 0.
Trener - Mikołaj Ładniak

Punkty dla MKS-u:

Gręś 17, Gazda 14, Zwior 6, Smoliński 6, Krawiec 5, Siwek 2.

MKS Strzelce Op.

W meczu najwięcej punktów zdobył dla naszej drużyny Łukasz Szatanik (na zdj. przy rzucie)

Dobrze w meczu funkcjonowała obrona, wiele przechwytów Karola Cidyło, Szymona Kulpińskiego i innych dało nam sporo skutecznych kontrataków

Ostatnią kwartę wygrali przyjezdni, ale nasz zespół miał już ten komfort 30-punktowej przewagi, że na pewne "luzy" mógł sobie pozwolić. Co ważne, zagrali wszyscy obecni i niemal wszyscy punktowali.