Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

RADOSNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

ŻYCZY PAŃSTWU

DOBRODZIEŃSKI PORTAL SPORTOWY

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

 • Otwarcie sezonu 2020

  KTR JEDNOŚLAD 01-07-2020

  Read more...
 • IX edycja Dobrodzieńskiej Sety – 13 wrzesień 2020 r.

  KTR JEDNOŚLAD 17-02-2020

  W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację z Zarządu Dróg Wojewódzkich, że w tym roku nie są planowanie żadne remonty dróg na trasie Dobrodzieńskiej Sety. W związku z powyższym informujemy, że IX edycja naszego maratonu odbędzie się dnia 13 września 2020 r. Szczegółowe informacje dotyczące programu i regulaminu imprezy dostępne będą w lipcu na stronie internetowej Klubu […]

  Read more...
 • Zakończenie sezonu 2019

  KTR JEDNOŚLAD 13-10-2019

  W dniu 13.10.2019 członkowie naszego klubu zakończyli tegoroczny sezon spotkaniem towarzyskim na gliniance Habas. Dokonano podsumowania sezonu oraz omówiliśmy plany na rok przyszły. W załączeniu kilka zdjęć z tej imprezy. Józef Włodarz

  Read more...
 • Wycieczka do Sierakowa

  KTR JEDNOŚLAD 15-09-2019

  W dniu 15.09.2019 członkowie naszego klubu wzięli udział w spotkaniu integracyjnym zorganizowanym przez Zarząd Klubu Rowerowego „ Sieraków Śląski” . Na rogatkach Sierakowa zostaliśmy powitani przez Zarząd Klubu . Następnie pojechaliśmy wspólnie do miejscowego parku , gdzie zapoznaliśmy się z jego historią , historią Sierakowa oraz będącego w ruinie zamku.  O wszystkim opowiedzieli nam kol. […]

  Read more...
 • Dobrodzieńska Seta 2019 nie odbędzie się

  KTR JEDNOŚLAD 04-08-2019

  Dobrodzieński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Klub Rowerowy „Jednoślad” zawiadamiają iż „Dobrodzieńska Seta 2019” nie odbędzie się ze względu na brak zgody ze strony Zarządu Dróg Wojewódzkich w Opolu. Więcej informacji zawartych jest w piśmie.

  Read more...

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2020 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry