ZWYCIĘSTWO KADETÓW

KS START MEBLE Dobrodzień - UKS MOS Opole

96:52

(26:22, 23:3, 29:8, 18:19)

We wtorek, 28.04.2015r. w 3 kolejce rozgrywek MU-16 nasi kadeci pewnie pokonali we własnej hali UKS MOS Opole różnicą 44 punktów. Losy tego spotkania wyjaśniły się pod koniec pierwszej kwarty, kiedy na prowadzenie wyszli koszykarze STARTU. Od II kwarty podopieczni trenera Ładniaka całkowicie przejęli inicjatywę i sukcesywnie powiększali przewagę. W ostatniej odsłonie, przy 45-punktowej stracie gości, mecz ponownie się wyrównał, ale to nasi koszykarze grali z komfortem ogromnej przewagi i mecz zakończył się wynikiem 96:52. Po 3 kolejkach START jest na 2 miejscu w tabeli MU-16.

[W artykule protokół i zdjęcia z meczu]

KS START MEBLE Dobrodzień - UKS MOS Opole 96:52 (26:22, 23:3, 29:8, 18:19)

Punkty dla STARTU MEBLE:
Majcherek 44, Dobosik 14, Bauć 10, Flis 9 (1), Serafin 6, Desczyk 5, Kulpiński 4, Całusiński 4.
Trener - Mikołaj Ładniak

Punkty dla UKS MOS:

Juzwa 28, Radoń 8 (2), Angowski 6, Karalchuk 5, Sikorski 3, Stasiak 2, Racławicki 0, Rajtor 0, Lazik 0.