vs

MKS Strzelce Opolskie - KS START MEBLE Dobrodzień

79:66

(18:17, 14:12, 18:24, 30:13)

W poniedziałek, 20 kwietnia 2015r. kadeci STARTU ponieśli 13-punktową porażkę w wyjazdowym meczu koszykówki MU-16 w Strzelcach Opolskich. Jak poinformował nas trener Mikołaj Ładniak, mecz w I połowie był wyrównany, w II części gry nasz zespół objął 5-punktowe prowadzenie, ale gospodarze w IV kwarcie zagrali niezwykle skutecznie wyrabiając przewagę, której nasi koszykarze nie byli w stanie nadrobić. Najwięcej punktów dla Dobrodzienia zdobyli: Marcin Majcherek 25 i Dominik Desczyk 12. Kadeci STARTU mają więc na koncie 1 porażkę i 1 zwycięstwo, a już we wtorek, 28.04 o 17.30 zagrają w Dobrodzieniu z UKS MOS Opole.

[W artykule protokół z meczu]

MKS Strzelce Opolskie - KS START MEBLE Dobrodzień 79:66 (18:17, 14:12, 18:24, 30:13)