10 LAT "DLK"

PUCHAR LIGI ZDOBYLI "BASKECIARZE" LUBLINIEC

W ostatnich dwóch pojedynkach X edycji DLK, w czwartek, 16.06.2016r. zagrały drużyny, których postawa decydowała o podziale miejsc na podium. I tak zespół TAKA PAKA Mokrsko pokonał drużynę JENOTY Koszęcin 76:56, zdobywając 3 miejsce w lidze. W pojedynku dwóch niepokonanych drużyn tegorocznej DLK oglądaliśmy wspaniałe widowisko o 1 miejsce w wykonaniu ekip - STARS Dobrodzień i obrońców tytułu DLK-2015 - BASKECIARZY Lubliniec. Po świetnych 3 kwartach BASKECIARZY miejscowa drużyna dogoniła rywali, odrobiła stratę i wyszła na 4 punktowe prowadzenie na 1 min. przed końcem, aby przegrać 1 punktem dosłownie w ostatniej sekundzie spotkania - 67:68. BASKECIARZE tytuł obronili, a puchary i medale dla najlepszych trzech zespołów wręczyli - Wiceburmistrz Dobrodzienia Marek Witek, Prezes KS START Ewald Zajonc i organizator DLK Tomasz Sikora. Po oficjalnym zakończeniu X Jubileuszowej DLK-2016 goście, zawodnicy i współorganizatorzy wspólnie oglądali mecz Polaków na EURO.

[W artykule wyniki, foto-relacje, klasyfikacje indywidualne i tabela rozgrywek]

TABELA ROZGRYWEK DLK 2016

KLASYFIKACJA - NAJWIĘCEJ ZDOBYTYCH PUNKTÓW

KLASYFIKACJA - NAJWIĘCEJ ZA 3 PUNKTY

TERMINARZ DLK 2016

WYNIKI i RELACJE:

Na ceremonię wręczenia nagród X Jubileuszowej edycji DLK-2016 zaproszenie przyjęli - Wiceburmistrz Dobrodzienia Marek Witek oraz Prezes KS START Ewald Zajonc.

TAKA PAKA Mokrsko (przy dekoracji brązowymi medalami) po raz pierwszy wskoczyła na podium, a udział w tej imprezie bierze już 4 lata

Złota dekoracja mistrzów, a na pierwszym planie z nr 16 - Adam Pietrzik, bohater meczu w szeregach koszykarzy z Lublińca.

Wręczono tez nagrody indywidualne. Za najwięcej trafionych rzutów za 3 punkty w lidze (26 razy) statuetkę otrzymał Adam Richter z BASKECIARZY Lubliniec (na zdj.). W klasyfikacji na "Najlepszego Strzelca" zwyciężył Mariusz Rybka ze STARSÓW, zdobywając w lidze ogółem 127 punktów.

Najlepszym zawodnikiem w kategorii "Junior" został wybrany Dominik Brylka (na zdj.) z drużyny GIMNAZJUM Dobrodzień, a "Najlepszym oldbojem" 60-letni Jan Kłódczyński ze STARSÓW.

Tytuł "MVP" tegorocznej edycji ligi otrzymał gracz STARSÓW - Rafał Desczyk (na zdj.), który w rozgrywkach imponował skutecznością i zaangażowaniem we wszystkich meczach DLK-2016

MISTRZOWIE DLK 2016 zagrali w składzie:

od lewej stoją: Sebastian Pasieka, Adam Richter, Adam Pietrzik, Piotr Majewski, Mikołaj Czech;

poniżej: Błażej Rurański, Piotr Toman, Brian Wołoszczak, Marcin Gołombowski.

Po raz pierwszy na podium - 3 miejsce w DLK 2016 - TAKA PAKA Mokrsko:

od lewej stoją: Kamil Piekarski, Rafał Zych, Maciej Głąb, Michał Muzal;

poniżej: Adrian Usarek, Michał Danielak, Zbigniew Leszczyński.

(22:14, 19:9, 15:17, 12:27)

To był mecz, który na długo zapamiętają zawodnicy obu drużyn. W I połowie szalał Adam Richter, który na zmianę z Adamem Pietrzikiem i Sebastianem Pasieką punktowali gospodarzy, w szczególności z akcji rzutowych zza linii 6,75m. Spokojne, wydawałoby się, kontrolowane i niezagrożone prowadzenie BASKECIARZY (białe stroje) do końca 3 kwarty różnicą ponad 20 pkt. spowodowało zbyt duży luz w szeregach tej ekipy, z kolei drużyna dobrodzieńska złapała wiatr w żagle i błyskawicznie doprowadziła do wyrównania w 4 kwarcie. W wyniku świetnej gry w tej fazie środkowego STARSÓW Rafała Desczyka i wreszcie skutecznego Mariusza Rybki (na zdj. z piłką) oraz wychodzącego na kontry Dominika Desczyka, miejscowym udało się uzyskać 4-punktowe prowadzenie, które posiadali jeszcze na 1 min. przed końcowym gwizdkiem.

Pomimo wielu niecelnych rzutów z nieprzygotowanej pozycji w tej fazie gry Adam Richter (na zdj. przy piłce) po czasie na żądanie i opracowaniu taktycznym akcji, wreszcie trafił za 3 punkty, zmniejszając stratę do 1 punktu. Potem była gra punkt za punkt i w ostatnich 2 sekundach piłka wybijana z autu po kolejnym czasie dla drużyny z Lublińca trafia do Adama Pietrzika pod kosz STARSÓW, a ten zachował się jak profesor i na 1 sek. przed końcem dał się sfaulować przy rzucie. Obydwa rzuty wolne pewnie trafił, a ostatnia sekunda spotkania minęła szybciej, niż wyprowadzona przez STARSÓW akcja rzutowa i tym sposobem, może w dużym szczęściu, ale na pewno zasłużenie BASKECIARZE zdobyli kolejny tytuł mistrzowski Dobrodzieńskiej Ligi Koszykówki.

Punkty dla BASKECIARZY: Pietrzik 25 (2x3), Richter 22 (5x3), Pasieka 8 (2x3), Gołombowski 6 (2x3), Rurański 3 (1x3), Toman 2, Wołoszczak 2.
Punkty dla STARS: Desczyk R. 22, Rybka 22, Desczyk D. 14, Konik 9 (1x3), Lissy 0, Nowak 0, Kłódczyński 0, Dykta 0.

Mecz nr 20

TAKA PAKA Mokrsko - JENOTY Koszęcin

76:56

(17:18, 24:11, 18:11, 17:16)

To spotkanie okazało się rywalizacją o trzeci stopień podium, a nieco lepiej swój cel zrealizowali przyjezdni z Mokrska (czarne stroje), którzy od II kwarty objęli prowadzenie, które z każdą minutą powiększali. Pomimo lepszej gry w czwartej ćwiartce koszykarzy z Koszęcina, TAKA PAKA nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa, pewnie zdobywając trzecie miejsce w tegorocznej edycji.

Punkty dla TAKIEJ PAKI:
Głąb 27 (1x3), Muzal 24, Usarek 10, Danielak 7 (1x3), Piekarski 6, Leszczyński 2, Zych 0.
Punkty dla JENOTÓW: Adamek 20 (1x3), Paus 12, Jaźwiński 10 (2x3), Kuczerajter 8 (2x3), Młyński 6, Irek 0, Mazur 0.

(15:8, 19:8, 19:10, 20:12)

Koszykarze z Mokrska w X edycji DLK prezentują solidną koszykówkę i w najbliższy czwartek będą walczyć tak jak przed rokiem o 3 stopień podium. W zeszłym roku na drodze stanął team ZSP, a w tym roku ta drużyna wysoko uległa TAKIEJ PACE i już nie będzie liczyła się w walce o podium. TAKA PAKA zagra z JENOTAMI Koszęcin i ma duże szanse na brązowe medale.

Punktu dla TAKIEJ PAKI: Muzal 23, Leszczyński 15, Piekarski 10 (2x3), Danielak 9 (1x3), Głąb 9 (1x3), Zych 7 (1x3), Usarek 0.

Punkty dla ZSP: Sikora 17, Matyska 11, Czellnik 4, Binda 2, Wrzecionek 2, Szatanik 2.

Mecz nr 18

GIMNAZJUM Dobrodzień - JENOTY Koszęcin

36:69

(10:16, 5:19, 11:16, 10:18 )

Drużyna z Koszęcina początkowo objęła minimalne prowadzenie, po czym oglądaliśmy grę punkt za punkt, gdyż GIMNAZJUM odpowiadało celnymi zagraniami. Jednak od II kwarty na boisku niepodzielnie rządzili przyjezdni, podwyższając przewagę w każdej kwarcie i kontrolując przebieg spotkania aż do końcowego gwizdka.

Punkty dla GIMNAZJUM: Kowalik 13, Kisielewicz 11 (3x3), Kryś 8, Czellnik 2, Nowak P. 2, Nowak D. 0, Brylka 0, Bujak 0, Słupik 0.

Punkty dla JENOTÓW: Adamek 20 (3x3), Jaźwiński 11, Młyński 10, Paus 10, Irek 8, Kuczerajter 6, Mazur 2, Krawiec 2.

(4:14, 10:9, 11:18, 9:17)

Punkty dla TAKIEJ PAKIEJ: Kryściak 6, Bielecki 6, Głąb 6, Słaby 5, Zych 4 (1x3), Muzal 4, Leszczyński 3 (1x3).
Punkty dla STARS: Rybka 21, Nowak 11, Desczyk D. 10 (1x3), Desczyk R. 10, Dykta 4, Lissy 2, Kłódczyński 0.

Mecz nr 16

NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - BASKECIARZE Lubliniec

47:66

(18:16, 5:19, 18:11, 6:20)

Punkty dla NAZWY WKRÓTCE: Fikus 17 (3x3), Mika 9 (1x3), Kowalczyk 8, Schabowski 6, Borosz 4, Jonczyk 3, Niestrój 0.
Punkty dla BASKECIARZY: Richter 30 (5x3), Pasieka 12 (2x3), Gromkowski 7, Czech 5 (1x3), Gołombowski 4, Taszarek 4, Toman 2, Wołoszczak 2.

(20:7, 17:11, 12:8, 22:18 )

Punkty dla STARS: Nowak 29 (1x3), Desczyk D. 18, Desczyk R. 10, Lissy 6, Dykta 6, Kłódczyński 2.

Punkty dla GIMNAZJUM: Kryś 20, Kowalik 13, Brylka 6, Kisielewicz 3 (1x3), Czellnik 2, Nowak D. 0, Bujak 0.

Mecz nr 14

NAZWA WKRÓTCE Lubliniec vs ZSP Dobrodzień

39:55

(12:5, 8:15, 7:20, 12:15)

Punkty dla NAZWY WKRÓTCE: Mika 11, Fikus 9 (1x3), Schabowski 8, Borosz 5, Niestrój 4, Jończyk 2, Kowalczyk 0, Szczęsny 0.

Punkty dla ZSP: Guliński 13 (3x3), Sikora 13 (1x3), Matyska 10, Kwasek 9, Wrzecionek 4, Chrobak 4, Czellnik 2, Cieśla 0, Stupiński 0.

Zdjęcia z 5 tygodnia w GALERII:

{phocagallery view=category|categoryid=313|imageid=14315}

4 TYDZIEŃ

Czwartek, 02.06.2016r.

Sędziowie:

Sekretarz:

Czwartkowe rozgrywki otworzyła miła niespodzianka dla Jana Kłódczyńskiego, który 1 czerwca skończył 60 lat.

Tuż przed rozpoczęciem meczu STARS Dobrodzień (drużyna pana Jana) i NAZWY WKRÓTCE Lubliniec koszykarze obu ekip odśpiewali gromkie 100 lat i wręczyli pamiątkowy dyplom dla NAJSTARSZEGO ZAWODNIKA OPOLSZCZYZNY

Nagrodę klubowo-koleżeńską uzupełniła jeszcze drużyna pana Janka o dodatkowe prezenty, które mają mu służyć jeszcze przez wiele lat na koszykarskich parkietach.

Mecz nr 13

TAKA PAKA Mokrsko - GIMNAZJUM Dobrodzień

70:43

(11:14, 17:4, 26:8, 16:17)

GIMNAZJUM rozpoczęło spotkanie od mocnego uderzenia i po I kwarcie prowadziło 3 punktami. Jednak od kolejnej części gry TAKA PAKA zaczęła się rozkręcać i wyrobiła ponad 20 punktów przewagi jeszcze przed 4 kwartą. W ostatniej odsłonie, dzięki kilku przebojowym i indywidualnym akcjom ofensywnym, ponownie lepiej spisali się koszykarze GIMNAZJUM, ale ostatecznie przegrali 27 punktami.

Punkty dla TAKIEJ PAKI: Polus 27, Bielecki 17, Leszczyński 14 (2x3), Piekarski 4, Zych 4, Usarek 4.
Punkty dla GIMNAZJUM: Kowalik 22 (2x3), Brylka 7, Kryś 6, Nowak P. 4, Kisielewicz 2, Bujak 2, Nowak D. 0, Czellnik 0.

Mecz nr 12

STARS Dobrodzień - NAZWA WKRÓTCE Lubliniec

53:33

(11:4, 10:8, 14:8, 18:13)

Mecz pomiędzy STARSAMI a NAZWĄ WKRÓTCE był zacięty od pierwszych minut, lecz miejscowi koszykarze zagrali zdecydowanie skuteczniej. Już po I kwarcie prowadzenie 7 punktami dało im przewagę psychiczną i choć nerwy często puszczały w tym spotkaniu zawodnikom obu ekip, to lepiej na tym wyszli ostatecznie STARSI, którzy przewagę utrzymali do końcowego gwizdka.

Punkty dla STARS: Rybka 19, Desczyk R. 15, Nowak 7 (1x3), Desczyk D. 5, Lissy 4, Kłódczyński 2, Dykta 1.
Punkty dla NAZWY WKRÓTCE: Szczęsny 10 (1x3) Schabowski 5, Borosz 4, Kowalczyk 4, Mika 4, Niestrój 4, Homoncik 2, Fikus 0, Jończyk 0.

(10:5, 14:11, 11:13, 14:12)

Drużyna Miłosza Szczęsnego i Adama Miki (na zdj.) - NAZWA WKRÓTCE, po słabszym początku w rozgrywkach ligowych DLK tym razem odniosła zasłużone zwycięstwo nad JENOTAMI Koszęcin. Pomimo, iż Koszęcin ma nieobliczalny zespół, który potrafi nieźle namieszać każdej drużynie, tym razem jednak musi uznać wyższość rywali z Lublińca.

Punkty dla NAZWY WKRÓTCE: Mika 23, Borosz 6, Schabowski 6, Kowalczyk 6, Szczęsny 5 (1x3), Fikus 2, Jonczyk 1, Niestrój 0.
Punkty dla JENOTÓW: Adamek 19 (2x3), Mazur 6 (2x3), Kuczerajter 5, Irek 4, Młyński 4, Jaźwiński 2, Paus 1, Krawiec 0.

Mecz nr 10

BASKECIARZE Lubliniec - ZSP Dobrodzień

113:41

(19:9, 26:8, 28:12, 40:12)

To był mecz do jednego kosza, jak zwykło się mówić o jednostronnych spotkaniach. Zdziesiątkowany kontuzjami ZSP (na czarno) nawiązywał walkę jedynie w I połowie, potem koszykarze tej drużyny wdali się w indywidualne pojedynki, tracili siły i wydawało się, że całkiem odpuścili wyraźnie lepszym BASKECIARZOM. Zawodnicy z Lublińca zaliczyli kolejną "setkę" punktową i pozostają oczywiście na fotelu lidera rozgrywek.

Punkty dla BASKECIARZY:
Pasieka 18 (4x3), Pietrzak 18 (2x3), Taszarek 17 (1x3), Toman 14, Gołombowski 12, Richter 11 (3x3), Wołoszczak 11 (1x3), Rurański 8, Gromkowski 4.
Punkty dla ZSP: Guliński 15 (3x3), Sikora 12, Wrzecionek 6, Chrobak 4, Cieśla 2, Max 2.

(26:14, 20:5, 31:12, 29:12)

Aż 15 celnych "trójek" zaaplikowali dobrodzieńskim gimnazjalistom BASKECIARZE Lubliniec (białe koszulki), z czego aż 12 było dziełem Adama Richtera (na zdj. z piłką). Ten niesamowity wyczyn nie mógł skończyć się inaczej, jak tylko wysokim zwycięstwem drużyny z Lublińca, która dodatkowo po raz pierwszy w tegorocznych rozgrywkach przekroczyła barierę 100 punktów. W GIMNAZJUM dobre spotkanie rozegrał Wojciech Kowalik, jednak niewiele korzyści przyniosło to miejscowej drużynie w pojedynku z tak utytułowanym rywalem.

Punkty dla BASKECIARZY: Richter 42 (12x3), Gołombowski 21 (2x3), Taszarek 10, Toman 10, Wołoszczak 9 (1x3), Majewski 8, Czech 6.

Punkty dla GIMNAZJUM: Kowalik 18 (1x3), Keller 8 (1x3), Brylka 8, Kryś 5 (1x3) Nowak D. 2, Czellnik 2, Kisielewicz 0, Bujak 0.

Mecz nr 8

JENOTY Koszęcin - ZSP Dobrodzień

71:68

(20:17, 10:16, 22:19, 19:16)

Faworytem tego spotkania był team ZSP Dobrodzień (na czarno), jednak w okrojonym składzie, w jakim wystąpił w tym meczu nie był w stanie wyrwać zwycięstwa coraz lepiej grającym JENOTOM z Koszęcina. Równo, konsekwentnie w obronie i z każda minutą coraz skuteczniej grający koszykarze koszęcińscy, wykorzystali wszelkie błędy w obronie miejscowych i w ostatnich dwóch minutach odrobili niewielką stratę, wychodząc na prowadzenie, którego nie oddali już do końcowego gwizdka sędziego. To pierwsze zwycięstwo tej drużyny w tegorocznych rozgrywkach.

Punkty dla JENOTÓW: Adamek 17, Jaźwiński 15 (3x3), Młyński 13, Irek 9, Paus 7 (1x3), Kuczerajter 6 (1x3), Zuzel 4.

Punkty dla ZSP: Sikora 36 (1x3), Chrobak 12, Kubiak 10, Gasch 4, Max 4, Czellnik 2.

(25:21, 20:6, 19:19, 20:17)

Mecz zdecydowanie przebiegał pod kontrolą BASKECIARZY (białe stroje), którzy zagrali pewniejszą, skuteczniejszą koszykówkę. JENOTY prezentują się coraz lepiej zespołowo, jednak do pełni zadowolenia brak im jak na razie stabilności w grze ofensywnej i lepszej skuteczności rzutów. BASKECIARZE z dwoma zwycięstwami na koncie liderują w tabeli po 2 tygodniach rozgrywek.

Punkty dla BASKECIARZY: Pietrzik 28, Gromkowski 25, Taszarek 18, Richter 11 (1x3), Gołombowski 1, Toman 1, Rurański 0, Czech 0.
Punkty dla JENOTÓW: Kuczerajter 17 (3x3), Irek 12 (2x3), Paus 12, Jaźwiński 8 (2x3), Adamek 6, Krawiec 4, Młyński 4.

Mecz nr 6

STARS Dobrodzień - ZSP Dobrodzień

74:64

(15:17, 23:11, 23:13, 13:23)

Jak na derby przystało w tym spotkaniu żaden z zawodników się nie oszczędzał i walka była dość zacięta. Jednak po I połowie STARS (na żółto), m.in. dzięki świetnej skuteczność rzutów z półdystansu M. Rybki, mogli cieszyć się 10-punktową przewagą. Kolejne 10 punktów przewagi doszło po 3 kwarcie i ZSP miał trudne zadanie do wykonania. Pomimo zażartych prób nie udało się koszykarzom ZSP odrobić tej wysokiej straty i ulegli STARSOM ostatecznie różnicą 10 punktów.

Punkty dla STARS: Rybka 33, Desczyk D. 16, Desczyk R. 9, Nowak 8 (2x3), Lissy 6, Kłódczyński 2, Dykta 0.
Punkty dla ZSP: Cieśla 26 (3x3), Sikora 16, Matyska 15, Kubiak 6, Gasch 1, Wrzecionek 0, Czellnik 0.

(19:5, 25:18, 18:13, 21:17)

Mecz od początku przebiegał pod dyktando BASKECIARZY (białe stroje), którzy już w 1 kwarcie zaskoczyli rywali z Mokrska skuteczną ofensywą, prowadząc 19:5. W każdej następnej części gry skrzętnie budowali swą przewagę i ostatecznie zwyciężyli 30 punktami. To pierwszy mecz zeszłorocznych mistrzów w tej edycji ligi i pierwsze 2 punkty na koncie.

Punkty dla BASKECIARZY: Taszarek 18,Pietrzik 17, Pasieka 14 (2x3), Gołombowski 14 (2x3), Rurański 12 (3x3), Gromkowski 6, Toman 2.

Punkty dla TAKIEJ PAKI: Bielecki 16, Leszczyński 12 (2x3), Kryściak 9, Zych 8 (2x3), Polus 6, Usarek 2, Piekarski 0, Danielak 0.

Mecz nr 4

NAZWA WKRÓTCE Lubliniec - GIMNAZJUM Dobrodzień

82:48

(12:11, 29:13, 19:10, 22:14)

Początkowo mecz był bardzo wyrównany, a koszykarze z GIMNAZJUM (czerwone koszulki) przez długi czas prowadzili, dopiero przed gwizdkiem kończącym 1 kwartę NAZWA WKRÓTCE wyszła na 1-punktowe prowadzenie. W kolejnych kwartach wiatr w żagle złapali zawodnicy z Lublińca, punktując skutecznie z kontrataków i z gry pod koszem miejscowych. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem NAZWY WKRÓTCE, ale GIMNAZJUM na początku napędziło przysłowiowego stracha starszym kolegom, grając bez kompleksów.

Punkty dla NAZWY WKRÓTCE: Mika 22 (2x3), Borosz 15, Fikus 12, Jończyk 11, Schabowski 10, Homoncik 6, Szczęsny 6.

Punkty dla GIMNAZJUM: Kowalik 20 (1x3), Brylka 11 (1x3), Kryś 10, Kisielewicz 5 (1x3), Bujak 2, Nowak 0.

(7:18, 10:18, 17:23 10:24)

Zgodnie z przewidywaniami drużyna ZSP Dobrodzień nie miała problemów z reprezentacją GIMNAZJUM, pewnie i wysoko zwyciężając w każdej kwarcie. Najwięcej punktów dla ZSP zdobył Robert Gasch (na zdj. z piłką), który doskonale odnajdywał się pod koszem rywali.

Punkty dla GIMNAZJUM: Kowalik 21, Brylka 12, Kryś 9, Czellnik 2, Kisielewicz 0, Nowak 0, Bujak 0.
Punkty dla ZSP: Gasch 25, Matyska 23, Chrobak 14, Kubiak 11 (1x3), Sikora 6, Max 4.

(10:15, 9:8, 4:10, 10:19)

Dobry start zaliczyli w tym roku koszykarze TAKIEJ PAKI Mokrsko, którzy wygrali spotkanie z wymagającą NAZWĄ WKRÓTCE z Lublińca. Początkowo zaznaczyła się lekka przewaga TAKIEJ PAKI, jednak w 2 kwarcie skuteczniej zagrali zawodnicy z Lublińca, odrabiając lekką stratę i na przerwę po I połowie koszykarze obu ekip zeszli przy 4-punktowym prowadzeniu Mokrska. W II połowie do głosu na dobre doszli przyjezdni z Mokrska i zdecydowanie opanowali boisko, a NAZWA WKRÓTCE nie potrafiła wstrzelić się do kosza rywala. Ostatecznie TAKA PAKA wygrywa 19 punktami i zdobywa cenne 2 punkty w I kolejce.

Punkty dla NAZWA WKRÓTCE: Mika 13, Homoncik 7, Schabowski 6, Kowalczyk 5, Jończyk 2, Borosz 0, Fikus 0, Szczęsny 0.
Punkty dla TAKIEJ PAKI: Polus 18, Bielecki 16 (1x3), Danielak 7 (1x3), Leszczyński 5 ( 1x3), Kryściak 4, Zych 2, Usarek 0, Piekarski 0.

Mecz nr 1

STARS Dobrodzień - JENOTY Koszęcin

75:54

(17:12, 16:17, 25:11, 17:14)

W pojedynku na otwarcie X edycji DLK nie zawiódł dobrodzieński zespół STARS, którego koszykarze rozkręcili się w 2 połowie i całe spotkanie zwyciężyli różnicą 21 punktów z JENOTAMI Koszęcin. Po I połowie zawodnicy z Koszęcina mieli jeszcze spore szanse na wyrównanie wyniku, ale później stracili skuteczność i z każdą minutą ich strata się powiększała. Dwa punkty w ligowej tabeli znalazły się więc na koncie STARSÓW.

Punkty dla STARS: Rybka 32, Nowak 16 (2x3), Desczyk D. 12, Desczyk R. 7, Lissy 6 (1x3), Kłódczyński 2, Dykta 0.
Punkty dla JENOTÓW: Jodźwiński 15 (3x3), Kuczerajter 10, Irek 9, Młyński 8, Mazur 6 (2x3), Paus 6.