Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

DOBRODZIEŃ PO RAZ DRUGI GOSPODARZEM

OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU TAŃCA TOWARZYSKIEGO

Świetny występ naszych Marcinów i ich partnerek

III i V miejsca pary Marcin Karpiński / Anna Mensing
oraz V lokata pary Marcin Koj / Karolina Morawiak
to niewątpliwe sukcesy naszych tancerzy
Turniej przebiegał pod patronatem medialnym Dobrodzieńskiego Portalu Sportowego
[Obszerny reportaż video]

VIDEO 1 - Blok I i II
VIDEO 2 - Blok  III i wywiady
[Kamera - Mateusz Skibe, montaż - S-FILM STUDIO,
wywiady - Justyna Tworek & Tomasz Sikora]

Turniej Tańca widziany od innej strony! Zobacz  materiały przygotowane przez NTO (nadesłał Mirosław Dragon)

Co działo się za kulisami turnieju tańca w Dobrodzieniu -  Zobacz film i artykuł



Artykuł wcześniejszy:
Mikołajkowy Turniej Tańca w Dobrodzieniu - zobacz tancerzy w akcji


II Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego
"O PUCHAR BURMISTRZA DOBRODZIENIA" - Dobrodzień, 5.12.2009r.

Organizator: Urząd Miasta Dobrodzienia, S.T."Szafir", DOKiS

Prowadzenie: Beata Sobczak-Kuca
Muzyka: Eugeniusz Bernaciak
Obsługa medyczna: Jolanta Karliczek

Rozegrane kategorie, klasy i style:

10-11, E, Kombinacja 6T
10-11, D, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
12-13, C, Latin
12-13, C, Standard
14-15, B, Latin
14-15, B, Standard
14-15, D, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, D, Kombinacja 8T

 


Kolekcjai zdjęć z turnieju w prywatnym albumie Szymona Wilka:
ALBUM 1

ALBUM 2

ALBUM 3

Lista klubów uczestniczących w turnieju:
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
1 A+S Częstochowa              4
2 AMETYST Lubań                1
3 ATHINA Oława                 2
4 C.T. WYPYCH Kalisz           3
5 CANTINERO Tomaszów Maz.      1
6 CARMEN BIS Częstochowa       1
7 DANCE CENTER Kluczbork       1
8 DANCEFLOOR Gliwice           1
9 ESKULAP Łódź                 2
10 EVOLUTION Kraków             1
11 FIESTA Gliwice               3
12 FLAMENCO Siemianowice        1
13 FOKUS Dobrzeń Wielki         2
14 FORUM Zabrze                 5
15 FRASZKA Kamienna Góra        2
16 FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz    2
17 GCT Gliwice                  2
18 GEMAR Wrocław                1
19 GRAND DANCE Częstochowa      5
20 GRAND DANCE Poczesna         2
21 IMPULS Chorzów               3
22 ISKRA Gliwice                1
23 KIEPURA Sosnowiec            1
24 KROK Blachownia              2
25 ŁDK Łódź                     1
26 MARENGO Dąbrowa Górnicza     3
27 MCK Mysłowice                3
28 MDK Lubliniec                1
29 MISTRAL Tarnowskie Góry      5
30 MOSiR Jastrzębie Zdrój       1
31 MOSSO Kędzierzyn-Koźle       2
32 NADIR Rybnik                 1
33 PAŁAC MŁODZIEŻY Katowice     3
34 PIONIER Kłobuck              3
35 PM Lubin                     1
36 RONDO Rybnik                 8
37 SHOW DANCE Krotoszyn         1
38 ST Dobrowolska Częstochow    6
39 ST JABCZYŃSKI Wrocław        6
40 ST NOVOMEX Opole             3
41 ST PIERZ Katowice            2
42 ST SZAFIR Olesno             5
43 ST TLACH Wrocław             1
44 STT Makielak Bytom           1
45 STYL Kłomnice                3
46 SUKCES Jaworzno              1
47 SZOK Gliwice                 3
48 SZYK Częstochowa             2
49 ŚLĄSKA Szkoła Tańca Katow    4
50 TEMPO Wrocław                1
51 WIR Mysłowice                1
52 ZORBA Mykanów                8
53 ZORBA Rędziny   



Lista sędziów:
---------------------------------------------

Symbol  Nazwisko i Imię   Miejscowość    
---------------------------------------------

Główny  Michlik Kazimierz    Opole                
A       Michlik Kazimierz   Opole                
B       Zasada Zbigniew  Wrocław              
C       Lewandowski Bernard Bolesławiec Śląski   
D       Kosubek Henryk Katowice             
E       Jabczyński Wojciech  Wrocław              
F       Dudek Waldemar  Jastrzębie Zdrój     
G       Gardyańczyk Zenon  Jastrzębie Zdrój     
----------------------------------------------

Lista sędziów skrutinerów
----------------------------------------------

1       Bajda  Agnieszka  Nowa Ruda            
2       Śmiech Justyna   Opole

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2019 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry