KOLEJNE SUKCESY NASZYCH KARATEKÓW

Dnia 10 listopada 2012r. w Łodzi rozegrano VI Grand Prix Polski. W silnej, międzynarodowej obsadzie zawodniczki Wiktoria Grejner i Aleksandra Krawiec (Pludry) zdominowały konkurencję kumite indywidualne dziewcząt (-50 kg). Wiktoria stanęła na najwyższym stopniu podium, Aleksandra na drugim. Również udanie zakończył występ Karol Kandora, który wraz z kolegami Rafałem Talagą i Adamem Kalinowskim wywalczyli srebrny medal w konkurencji kumite drużynowe młodzików 12-13 lat.

Tydzień później, również w międzynarodowej obsadzie rozegrano Europejski Puchar Miedzi, który odbył się w Legnicy. Sytuacja z Łodzi powtórzyła się i tak na najwyższym stopniu podium stanęła dwukrotnie Wiktoria Grejner, pierwsze złoto wywalczyła w konkurencji kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kG), drugie w konkurencji drużynowej wraz z Aleksandrą Krawiec, która indywidualnie wywalczyła srebrny medal w tej samej konkurencji co Wiktoria.

Jak widać następne pokolenie zbliża się do osiągnięć ich starszej koleżanki Weroniki Grejner, która 5 grudnia udaje się wraz z Kadrą Polski na Mistrzostwa Europy Kadetów, Juniorów i Seniorów Karate Shotokan, które odbędą się w Belgradzie/Serbia. Zawodnikom z Pluder gratulujemy ostatnich sukcesów, a Weronice życzymy udanego startu w Serbii.