Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

Sukcesy dobrodzieńskich modelarzy w 2012 roku

W tym roku nasi modelarze uczestniczyli w 6 zawodach modelarskich, jak dotąd z każdych wracali z pucharem dla najlepszej drużyny. Byli w Opolu, Blachowni, Rudzie Śląskiej, Ełku, byliśmy również gospodarzami no i w Rogożniku.

Podczas zawodów modeli żaglowych w Blachowni został zbudowany nowy model Jakuba Zygiel „Voyagel”, którym zdobył II miejsce.

Na zawodach w Rudzie Śląskiej pani komandor sekcji modelarskiej Barbara Pieczka wręczyła 3 modelarzom dyplom uznania z Ministerstwa Sportu i Turystyki, wśród nich jest Beniamin Brylka oraz karty powołania do kadry narodowej. Wsród kadrowiczów jest 4 modelarzy reprezentujących Dobrodzień tj. Beniamin Brylka, Krystian Brylka, Karol Siejka i Wojciech Siejka.


W dniach 8-10.06.2012 odbywały się 59 Mistrzostwa Modeli Redukcyjnych klas NS w Rogoźniku. Udział wzięły 23 drużyny modelarskie. Dobrodzień reprezentowało 9 zawodników Beniamin Brylka, Marcin Ochman, Krzysztof Joszko, Łukasz Joszko, Dominik Brylka, Karol Siejka, Krystian Brylka, Robert Koza, Wojciech Siejka. Uzyskali 6 medali złotych,4 medale srebrne i 3 brązowe.

 

Materiał przygotowała: Barbara Brylka.


[Bieniamin Brylka]

[Chrzciny dobrodzieńskiego modelu]

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2019 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry