POMYŚLNY START MODELARZY W RUDZIE ŚLĄSKIEJ !!!

W dniach 29.04. - 01.05.2011r. odbyły się XVII Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska o Puchar Komandora Sekcji NS. I eliminacja do Mistrzostw Polski w klasach NS. II runda Pucharu Polski w klasach NSS w Rudzie Śląskiej.

Dobrodzień reprezentowało 8 zawodników, 5 z nich zostało wytypowanych do klasyfikacji drużynowej. Z zawodów wrócili z pucharem dla najlepszej drużyny zdobywając 1115 pkt. Drużyna na drugim miejscu zdobyła 695 pkt. a na trzecim miejscu 675 pkt. Nie trudno zauwazyć jaki poziom reprezentują nasi modelarze !!!

VIII miejsce Marcin Ochman

Na zawodach Pani Komandor Sekcji Modelarskiej Barbara Pieczka - główny organizator zawodów ufundowała puchary dla najlepszych zawodnikow w kategorii junior i senior. Najlepszym juniorem został modelarz z Dobrodzienia - Beniamin Brylka.

Artykuł oraz zdjęcia przygotowała Pani Barbara Brylka.