Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

SUKCESY W JEŹDZIECTWIE

 

fot. archiwum K.Szadach

Jak widać w naszej gminie rozwija się także sport jeździecki, szczególnie w wykonaniu pań. W roku 2018 sporo było sukcesów wśród mieszkanek naszej gminy. Kilka z tych osiągnięć opisujemy w dalszym ciągu artykułu.

[W artykule krótkie info o wynikach]

 


   

* 28.04.2018 na Krakowskim Torze Wyścigów Konnych w Dąbrówce odbył się rajd na dystansie ZT 32,5km, gdzie reprezentująca Stajnię Bzinica Nowa - Karolina Szadach na swoim koniu o imieniu Lanos zdobyła 2miejsce, a jej córka Weronika startując z na koniu Narwa miejsce 2.


* 30.06.2018 w Bieruniu te same pary z prędkością 13,56km/h pokonują trasę ZT 20km zdobyły również 2 i 3 miejsce.

 


* 31.08.2018 w Malichowie odbył się rajd MPMK w konkurencji towarzyskiej na trasie 35km Karolina Szadach na koniu Lanos zdobyła 1 miejsce, a Weronika 7. Na trasie 15 km reprezentująca Rancho Tamiza Wiktoria Pryszcz na koniu Bałałajka zdobyła 5 miejsce, a Aleksandra Konik na koniu Heros była 6.

 

Wszystkim gratulujemy sportowej postawy i rywalizacji. Życzymy sukcesów w 2019 roku!

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2020 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry