Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

SUKCESÓW W JEŹDZIECTWIE CIĄG DALSZY

 

fot. Archiwum Stajni Bzinica Nowa

Publikujemy dalsze informacje o dobrych wynikach naszych amatorów jeździectwa sportowego, zrzeszonych w Stajni Bzinica Nowa pod Dobrodzieniem.

[W artykule zdjęcia i wyniki ze startów na początku 2019 roku]

 

06.04.2019 - drużyna ze Stajni Bzinica Nowa także wróciła z sukcesami z LKJ (Ludowy klub jeździecki) Ostroga Opole. Weronika Szadach na koniu Lady na czysto przejechała konkursy na wysokościach 50 i 80 oraz Kinga Szymańska na koniu Lanos czysto zaliczyła wysokość 70 i kolejną, ostatnią kwalifikację do HPO (Halowego Pucharu Opolszczyzny).

 

17.03.2019 - zawodniczki ze Stajni Bzinica Nowa wzięły udział w zawodach konnych w LKJ Lewada w Zakrzowie. Kinga Szymańska na koniu Lanos zdobyła kolejną kwalifikacje do HPO.

 

09.03.2019 - amazonka Weronika Szadach startująca na klaczy Lady na wysokościach 50cm i 70 cm przejechała parkur bez zrzutki zdobywając kwalifikacje do HPO. Kinga Szymańska na koniu Lanos 70 cm z czystym przejazdem także zdobyła kwalifikacje do HPO. A co za tym idzie, obie nasze zawodniczki zdobyły drugą kwalifikacje do tej imprezy.

 

    


23.02.2019 - w LKJ Ostroga Opole startując Kinga Szymańska na koniu Lanos przejechała konkursy 70 cm i 80cm bez zrzutki, co dało pierwszą kwalifikację HPO. Weronika Szadach, startująca na klaczy Lady, w wysokości 70cm zdobyła pierwszą kwalifikację do HPO.

 

Info - Karolina Szadach

Stajnia Bzinica Nowa

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2019 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry