Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

W dniu 2.04.2009 o godz.16.30 odbyła się

I Dobrodzieńska "Sztafeta dla Papieża - 31000".

Pomysłodawcą imprezy był pan Tadeusz Głomb z Częstochowy. W każdej sztafecie wystartowało 5 osób i każdy pokonał dystans 6,2 km. Razem 31km=31000m. Liczba 31000 to wg Pana Tadeusza ilość dni, które żył nasz Papież Jan Paweł II, a liczba 5 to ilość kontynentów, które Papież odwiedził.

Start i meta każdej zmiany znajdowała się na stadionie, trasa prowadziła do miejscowości Bąki z nawrotem po 3,1 km.

Po biegu organizator zapewnił ciepłą herbatę.

Organizatorzy:

DOKIS Dobrodzień

J.Małek & J.Szafarczyk

 

 [relacja video i wywiady z uczestnikami]

wyniki

 

[wywiady - Justyna Tworek, kamera - Marcin Krawczyk, montaż - S-FILM STUDIO] 



 

Sztafety startujące w biegu:

1. KLER 1

- Kler Piotr

- Respondek Tadeusz

- Kurtz Joachim

- Bysiec Czesław

- Małek Janusz

2. KLER 2

- Markowski Zbigniew

- Szafarczyk Janusz

- Koprek Edmund

- Markowska Iwona

-  Rembielak Mariusz

3. KOSZYKARZE

- Konik Andrzej

- Nowak Marek

- Lissy Janusz

- Grabiński Tomasz

- Desczyk Rafał

4. ROSENBERGER YOUNG BOYS

- Stanisławczyk Jacek

- Stanisławczyk Bartłomiej

- Wojtacha Marek

- Pieckielun Andrzej

- Weinhoff Andrzej

 5. META

- Szwed Krzysztof

- Kordziński Kazimierz

- Machoń Marian

- ?

- ?

6. GEPARD Stare Budkowice

- Koziol Krzysztof

-  Koziol Sebastian

- Markiewicz Sabina

- Markiewicz Wiesław

- Pachuta Krzysztof

7. RUDI TEAM

- Weinzettel Rudolf

- Weinzettel Zygmunt

- Weinzettel Miriam

- Hryniuk Dariusz

- Żyta Artur

 8. RUNNERSI DOBRODZIEŃ

- Paterak Robert

- Pacan Krzysztof

- Koj Piotr

- Skorupa Damian

- Kapela Marek

9. GIRLS

- Gołek Diana

- Krain Agata

- Pilawska Agnieszka

- Pilarska Karolina

- Bryła Aleksandra

10. ZSP DOBRODZIEŃ - LO

- Kamiński Wojciech

- KniejskiTomasz

- Sówka Fabian

- KaziorAdam

- Wojtal Paweł

11. Rezerwa

- Wieszołek Grzegorz

- ?

- ?

- ?

- ?

 

NORDIC WALKING

 

 1. "4+1"

- Górska Weronika

- Kardas Ruta

- Górski Stanisław

- Musiał Janina

- Kardas Marianna

2. KLER BIURO

- Iwanina Ryszard

- Wildau Ewa

- Wildau Norbet

- Seget Urszula

- Dykta Brygida

3. Urbanek Team

- Włodarz Gizela

- UrbanekTadeusz

- Więckowski Paweł

- Urbanek Łukasz

- Włodarz Józef

4. Meblonowak Girls

- Skorupa Katarzyna

- Koprek Beata

- Koj Lidia

- Pawelczyk Patrycja

- Krzywoń Sylwia

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2018 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry