Zwycięstwo z rekordem trasy w Bochni

Sebastian Kler i jego sztafeta "Meble Kler" wygrała po raz drugi z rzędu w bardzo prestiżowym 12 godzinnym Podziemnym Biegu Sztafetowym  w Kopalni Soli w Bochni. Zwycięstwo dodatkowo zaakcentowane nowym rekordem trasy  - 212 km 765m. Poprzedni rekord wynosił 210,855 km.

Skład sztafety MEBLE KLER ( Sebastian Kler-kapitan, Marcin Świerc WKB Meta Lubliniec, Daniel Wosik Kunów k/ Kielc, Andrzej Lachowski Kraków) to same znane w Polsce nazwiska specjalistów od biegów...górskich z Mistrzami Polski i uczestnikami Mistrzostw Europy i Świata w tej kategorii na czele.

Dodatkowo Marcin Świerc  by zawodnikiem który w stawce 60-ciu 4-osobowych sztafet przebiegł jednostkowo najwięcej kilometrów,bo aż 60,5 km

Andrzej Lachowski był zawodnikiem,który biegał natomiast najszybciej każdy kilometr.

Na miejcu drugim uplasowała sie tak jak przed rokiem MOK Mszana Dolna z wynikiem 206,983 km . 3 miejsce zajęła  6 Brygada Powietrzno-Desantowa I Oddział Specjalny z przebiegiem 194,593 km

W Bochni startowala jeszcze jedna Dobrodzieńska Sztafeta KESZ KLERA (nazwa od imion jego uczestników Kris,Edek,Szafar,Zbyszek),która przebiegła 164km 336 m zajmując 12 miejsce.

W sztafecie tej biegali Janusz Szafarczyk,dystans 48,176km,czas 3:13:05,średnia na 1 km to 4:00 oraz

Edmund Koprek,dystans 29,04 km,czas 2:23:57,średnia na 1 km to 4:57.