Dobrodzieński Portal Sportowy

Dobrodzieński Portal Sportowy

Facebook

 II ETAP ZIMNARA za nami

W dniu 17.01.2010 w dość trudnych zimowych warunkach odbył się II Etap Zimnara.

Do biegu zgłosiło sie dodatkowych 29 osób. Szczególnie dopisali zawodnicy "Nordic Walking".

Mimo,że uzyskane czasy etapu były nieznacznie lepsze niz przed tygodniem to w opinii wielu zawodnikow trasa była trudniejsza.

Szczególne podziekowania dla Marka Nowaka za produkt prosto z Jamajki,który był serwowany razem z herbatą,którą to przygotował Park Hotel. Oba produkty znakomicie się uzupełniały,a życzeniem uczestników było,aby pojawiły się w podobnych proporcjach na kolejnym etapie.

 

REGULAMINY  :

BIEG WOSP  
ZIMNAR  

Zimnar,II Etap,17.01.2010, 6km

 

Miejsce NR Startowy Nazwisko i Imię Rodzaj czas generalnie średnio na 1 km
1 653 Kler Sebastian B 00:22:24 00:03:44
2 654 Świerc Marcin B 00:22:24 00:03:44
3 646 Grabowski Jarosław B 00:23:12 00:03:52
4 619 Zembroń Mariusz B 00:23:38 00:03:56
5 616 Hehnel Dawid B 00:24:42 00:04:07
6 589 Szwed Krzysztof B 00:24:51 00:04:09
7 600 Szafarczyk Janusz B 00:25:14 00:04:12
8 594 Skorupa Damian B 00:25:26 00:04:14
9 618 Sikora Grzegorz B 00:25:48 00:04:18
10 625 Petryk Adam B 00:26:20 00:04:23
11 602 Kolisz Andrzej B 00:27:11 00:04:32
12 608 Brol Krzysztof B 00:27:27 00:04:35
13 606 Oliwa Tomasz B 00:28:01 00:04:40
14 620 Kucharczyk Tomasz B 00:28:58 00:04:50
15 631 Szraucner Mirosław B 00:28:59 00:04:50
16 617 Pędziwiatr Robert B 00:29:08 00:04:51
17 630 Norman Maciej B 00:29:15 00:04:53
18 597 Pacan Krzysztof B 00:30:14 00:05:02
19 638 Dziedzic Edward B 00:30:29 00:05:05
20 595 Kubisz Dorota B 00:31:03 00:05:11
21 596 Kubisz Tomasz B 00:31:03 00:05:11
22 624 Grabiński Tomasz B 00:31:28 00:05:15
23 607 Brol Dawid B 00:31:38 00:05:16
24 605 Bysiec Czesław B 00:31:45 00:05:18
25 603 Kurtz Joachim B 00:31:46 00:05:18
26 627 Kobierski Mariusz B 00:31:53 00:05:19
27 604 Koj Piotr B 00:31:57 00:05:20
28 626 Wieszołek Grzegorz B 00:32:17 00:05:23
29 590 Markowska Iwona B 00:33:08 00:05:31
30 591 Markowski Zbigniew B 00:33:08 00:05:31
31 623 Musiał Janina B 00:36:00 00:06:00
32(1) 636 Imiełowski Bolesław NW 00:48:10 00:08:02
33(2) 647 Włodarz Józef NW 00:50:45 00:08:28
34(3) 652 Lichota Rajmund NW 00:50:49 00:08:28
35(4) 610 Koj Lidia NW 00:52:03 00:08:40
36(5) 613 Szafarczyk Wiktoria NW 00:52:11 00:08:42
37(6) 643 Miozga Jessika NW 00:52:44 00:08:47
38(7) 598 Szafarczyk Anna NW 00:52:55 00:08:49
39(8) 642 Miozga Renata NW 00:52:56 00:08:49
40(9) 612 Steinert Irena NW 00:52:57 00:08:50
41(10) 629 Szafarczyk Alicja NW 00:52:57 00:08:50
42(11) 621 Urbanek Barbara NW 00:52:58 00:08:50
43(12) 644 Kaczmarek Alfred NW 00:55:52 00:09:19
44(13) 632 Bysiec Irena NW 00:55:54 00:09:19
45(14) 611 Krzywon Sylwia NW 00:55:59 00:09:20
46(15) 651 Lichota Krystyna NW 00:56:02 00:09:20
47(16) 633 Jańta Anna NW 00:56:05 00:09:21
48(17) 649 Gregotowicz Lidia NW 00:58:47 00:09:48
49(18) 639 Lisiecka-Dziedzic Ewa NW 00:59:33 00:09:55
50(19) 645 Petryk Eliza NW 01:00:39 00:10:06
51(20) 650 Grabińska Gabriela NW 01:00:40 00:10:07
52(21) 622 Urbanek Tadeusz NW 01:00:40 00:10:07
53(22) 648 Włodarz Gizela NW 01:03:10 00:10:32
54(23) 635 Imiełowska Helena NW 01:03:51 00:10:38
55(24) 634 Oliwa Urszula NW 01:04:00 00:10:40
56(25) 641 Tkaczyk Alicja NW 01:07:26 00:11:14
57(26) 640 Tkaczyk Klaudia NW 01:07:26 00:11:14
58(27) 637 Tkaczyk Lidia NW 01:07:26 00:11:14
           
STATYSTYKA :        
a) startujących 58        
w tym :          
a) Biegacze : 31        
b) Nordic Walking : 27      
c) Kobiet : 25        
d) średnia wieku w latach : 40,64      
e) średnia na 1 km  :  7 min 00 sekund      
f) temperatura : -1 stopień,bardzo ślisko      
g) Marciń Świerc przybiegł z Lublińca (19 km),wygrał etap i pobiegł do Lublińca. Razem 44 km

 

 

 Wyniki ZIMNAR,po 2-ch etapach

 

LP r-k wg rzodzaju NR Startowy Nazwisko i Imię czas generalnie przewaga nad sąsiadem  Strata do leadera Suma  średnia na 1 km
1 1 619 Zembroń Mariusz 00:47:08 0:02:40 0:00:00 12,0 00:03:56
2 2 616 Hehnel Dawid 00:49:48 0:00:17 0:02:40 12,0 00:04:09
3 3 589 Szwed Krzysztof 00:50:05 0:01:14 0:02:57 12,0 00:04:10
4 4 600 Szafarczyk Janusz 00:51:19 0:01:13 0:04:11 12,0 00:04:17
5 5 618 Sikora Grzegorz 00:52:32 0:00:14 0:05:24 12,0 00:04:23
6 6 625 Petryk Adam 00:52:46 0:01:11 0:05:38 12,0 00:04:24
7 7 602 Kolisz Andrzej 00:53:57 0:00:03 0:06:49 12,0 00:04:30
8 8 620 Kucharczyk Tomasz 00:54:00 0:02:03 0:06:52 12,0 00:04:30
9 9 606 Oliwa Tomasz 00:56:03 0:02:52 0:08:55 12,0 00:04:40
10 10 617 Pędziwiatr Robert 00:58:55 0:02:08 0:11:47 12,0 00:04:55
11 11 597 Pacan Krzysztof 01:01:03 0:01:27 0:13:55 12,0 00:05:05
12 12 595 Kubisz Dorota 01:02:30   0:15:22 12,0 00:05:13
13 13 596 Kubisz Tomasz 01:02:30 0:00:07 0:15:22 12,0 00:05:13
14 14 624 Grabiński Tomasz 01:02:37 0:00:39 0:15:29 12,0 00:05:13
15 15 605 Bysiec Czesław 01:03:16 0:00:56 0:16:08 12,0 00:05:16
16 16 603 Kurtz Joachim 01:04:12 0:00:11 0:17:04 12,0 00:05:21
17 17 604 Koj Piotr 01:04:23 0:00:02 0:17:15 12,0 00:05:22
18 18 627 Kobierski Mariusz 01:04:25 0:01:00 0:17:17 12,0 00:05:22
19 19 626 Wieszołek Grzegorz 01:05:25 0:01:19 0:18:17 12,0 00:05:27
20 20 590 Markowska Iwona 01:06:44   0:19:36 12,0 00:05:34
21 21 591 Markowski Zbigniew 01:06:44 0:05:11 0:19:36 12,0 00:05:34
22 22 623 Musiał Janina 01:11:55   0:24:47 12,0 00:06:00
23 23 653 Kler Sebastian 00:22:24     6,0 00:03:44
24 24 654 Świerc Marcin 00:22:24 0:00:48   6,0 00:03:44
25 25 646 Grabowski Jarosław 00:23:12 0:02:14   6,0 00:03:52
26 26 594 Skorupa Damian 00:25:26 0:02:01   6,0 00:04:14
27 27 608 Brol Krzysztof 00:27:27 0:01:32   6,0 00:04:35
28 28 631 Szraucner Mirosław 00:28:59 0:00:16   6,0 00:04:50
29 29 630 Norman Maciej 00:29:15 0:00:48   6,0 00:04:53
30 30 593 Koprek Edmund 00:30:03 0:00:16   6,0 00:05:00
31 31 609 Maleska Janusz 00:30:19 0:00:10   6,0 00:05:03
32 32 638 Dziedzic Edward 00:30:29 0:01:09   6,0 00:05:05
33 33 607 Brol Dawid 00:31:38 0:00:39   6,0 00:05:16
34 34 628 Lissy Janusz 00:32:17 0:01:19   6,0 00:05:23
35 35 592 Markowski Adam 00:33:36 0:15:15   6,0 00:05:36
36 36 615 Krzywon Iwetta 00:48:51 0:55:50   6,0 00:08:09
37 1 610 Koj Lidia 01:44:41 0:00:19 0:57:33 12,0 00:08:43
38 2 613 Szafarczyk Wiktoria 01:45:00 0:02:13 0:57:52 12,0 00:08:45
39 3 598 Szafarczyk Anna 01:47:13 0:00:07 1:00:05 12,0 00:08:56
40 4 612 Steinert Irena 01:47:20 0:06:43 1:00:12 12,0 00:08:57
41 5 621 Urbanek Barbara 01:54:03 0:06:08 1:06:55 12,0 00:09:30
42 6 611 Krzywon Sylwia 02:00:11 0:01:42 1:13:03 12,0 00:10:01
43 7 622 Urbanek Tadeusz 02:01:53   1:14:45 12,0 00:10:09
44 8 636 Imiełowski Bolesław 00:48:10 0:02:35   6,0 00:08:02
45 9 647 Włodarz Józef 00:50:45 0:00:04   6,0 00:08:28
46 10 652 Lichota Rajmund 00:50:49 0:01:55   6,0 00:08:28
47 11 643 Miozga Jessika 00:52:44 0:00:12   6,0 00:08:47
48 12 642 Miozga Renata 00:52:56 0:00:01   6,0 00:08:49
49 13 629 Szafarczyk Alicja 00:52:57 0:02:55   6,0 00:08:50
50 14 644 Kaczmarek Alfred 00:55:52 0:00:02   6,0 00:09:19
51 15 632 Bysiec Irena 00:55:54 0:00:08   6,0 00:09:19
52 16 651 Lichota Krystyna 00:56:02 0:00:03   6,0 00:09:20
53 17 633 Jańta Anna 00:56:05 0:02:42   6,0 00:09:21
54 18 649 Gregotowicz Lidia 00:58:47 0:00:46   6,0 00:09:48
55 19 639 Lisiecka-Dziedzic Ewa 00:59:33 0:01:06   6,0 00:09:55
56 20 645 Petryk Eliza 01:00:39 0:00:01   6,0 00:10:06
57 21 650 Grabińska Gabriela 01:00:40 0:02:30   6,0 00:10:07
58 22 648 Włodarz Gizela 01:03:10 0:00:41   6,0 00:10:32
59 23 635 Imiełowska Helena 01:03:51 0:00:09   6,0 00:10:38
60 24 634 Oliwa Urszula 01:04:00 0:00:08   6,0 00:10:40
61 25 614 Krzywon Karina 01:04:08 0:03:18   6,0 00:10:41
62 26 641 Tkaczyk Alicja 01:07:26     6,0 00:11:14
63 27 640 Tkaczyk Klaudia 01:07:26     6,0 00:11:14
64 28 637 Tkaczyk Lidia 01:07:26     6,0 00:11:14

 

 

 

Wyniki WOSP:

 

M-CENR STARTOWYNAZWISKOIMIĘMIEJSCOWOŚĆKLUBPAŃSTWOBIEG / NWROCZNIKKATEGORIACZASŚREDNIA NA 1 KMWIEKOWADOBRODZIEŃWKB META L-CKLER
1594SkorupaDamianDobrodzieńStart DobrodzieńPOLSKABieg1979M300:12:5500:04:1811  
2589SzwedKrzysztofLubliniecWKB META LUBLINIECPOLSKABieg1965M400:12:5600:04:191 1 
3600SzafarczykJanuszDobrodzieńWKB META LUBLINIECPOLSKABieg  1969M400:13:1600:04:252221
4592Markowski AdamLubliniecWKB META LUBLINIECPOLSKABieg1993M200:13:2300:04:281 3 
5606OliwaTomaszBzinica Nowa POLSKABieg1985M200:13:2500:04:2823  
6602KoliszAndrzejOpoleGrunwald 1411POLSKABieg1970M400:13:2700:04:293   
7608BrolKrzysztofLisowice POLSKABieg1965M400:13:3700:04:324   
8597PacanKrzysztofDobrodzień POLSKABieg1972M300:14:4400:04:5524  
9599ŻytaArturDobrodzieńMaratończyk DobrodzieńPOLSKABieg1993M200:14:4900:04:5635  
10609MaleskaJanuszDobrodzień POLSKABieg1981M200:14:5000:04:5746  
11607BrolDawidLisowice POLSKABieg1995M200:15:0300:05:015   
12601FricPawełDobrodzieńMaratończyk DobrodzieńPOLSKABieg1992M200:15:1000:05:0367  
13593KoprekEdmundDobrodzieńWKB META LUBLINIECPOLSKABieg1960M500:15:3200:05:111842
14605BysiecCzesławDobrodzieńWKB META LUBLINIECPOLSKABieg1949M600:15:3500:05:121953
15588WrzycielKarinaKoszwice POLSKABieg1967K400:15:4600:05:151   
16595KubiszDorotaLubliniecWKB META LUBLINIECPOLSKABieg1977K300:15:4900:05:161 6 
17596KubiszTomaszLubliniecWKB META LUBLINIECPOLSKABieg1976M300:15:4900:05:163 7 
18603KurtzJoachimDobrodzień POLSKABieg1965M400:15:5300:05:18510 4
19604KojPiotrDobrodzień POLSKABieg1959M500:15:5400:05:18211  
20590MarkowskaIwonaLubliniecWKB META LUBLINIECPOLSKABieg1971K300:16:5300:05:382 85
21591MarkowskiZbigniewLubliniecWKB META LUBLINIECPOLSKABieg1970M400:16:5300:05:386 96

 

 WYNIKI ZIMNAR ETAP I :

 

MiejsceNR StartowyNazwisko i ImięRodzajczas generalnieśrednio na 1 km
1619Zembroń MariuszBieg00:23:3000:03:55
2620Kucharczyk TomaszBieg00:25:0200:04:10
3616Hehnel DawidBieg00:25:0600:04:11
4589Szwed KrzysztofBieg00:25:1400:04:12
5600Szafarczyk JanuszBieg00:26:0500:04:21
6625Petryk AdamBieg00:26:2600:04:24
7618Sikora GrzegorzBieg00:26:4400:04:27
8602Kolisz AndrzejBieg00:26:4600:04:28
9606Oliwa TomaszBieg00:28:0200:04:40
10617Pędziwiatr RobertBieg00:29:4700:04:58
11593Koprek EdmundBieg00:30:0300:05:00
12609Maleska JanuszBieg00:30:1900:05:03
13597Pacan KrzysztofBieg00:30:4900:05:08
14624Grabiński TomaszBieg00:31:0900:05:12
15595Kubisz DorotaBieg00:31:2700:05:15
16596Kubisz TomaszBieg00:31:2700:05:15
17605Bysiec CzesławBieg00:31:3100:05:15
18628Lissy JanuszBieg00:32:1700:05:23
19604Koj PiotrBieg00:32:2600:05:24
20603Kurtz JoachimBieg00:32:2600:05:24
21627Kobierski MariuszBieg00:32:3200:05:25
22626Wieszołek GrzegorzBieg00:33:0800:05:31
23590Markowska IwonaBieg00:33:3600:05:36
24592Markowski AdamBieg00:33:3600:05:36
25591Markowski ZbigniewBieg00:33:3600:05:36
26623Musiał JaninaBieg00:35:5500:05:59
27615Krzywon IwettaBieg00:48:5100:08:09
28 (1)610Koj LidiaNordic Walking00:52:3800:08:46
29 (2)613Szafarczyk WiktoriaNordic Walking00:52:4900:08:48
30 (3)598Szafarczyk AnnaNordic Walking00:54:1800:09:03
31 (4)612Steinert IrenaNordic Walking00:54:2300:09:04
32 (5)621Urbanek BarbaraNordic Walking01:01:0500:10:11
33 (6)622Urbanek TadeuszNordic Walking01:01:1300:10:12
34 (7)614Krzywon KarinaNordic Walking01:04:0800:10:41
35 (8)611Krzywon SylwiaNordic Walking01:04:1200:10:42
      
STATYSTYKA :    
a) startujących 35    
w tym :     
a) Biegacze : 27    
b) Nordic Walking : 8   
c) Kobiet : 11    
d) średnia wieku w latach : 35,69   
e) średnia na 1 km  :  6 min 09 sekund   
f) Jedna zawodniczka jechala na łyżwach (Krzywon Iwetta)  

 

 

 

 



Zaległe starty"Naszych"

25.10.2009 Międzynarodowy Bieg po Schodach "Altus Cup" Katowice

93 (40) Oliwa Tomasz  0:04:07,6

ukończyły 173 osoby

Brawo Tomasz !!!

 

21.11.2009  Konferencyjny Bieg Morsa,Jarosławiec,dystans 2,3 km (połowa trasy po plaży)

6/26 Janusz Szafarczyk, czas 0:09:20

Bieg był jedną "z atrakcji" Konferencji PSB (Polskie Stowarzyszenie Biegów),

podczas której odebrałem  certyfikat "Złoty Bieg" dla "Dobrodzieńskiej Dychy 2009". 

Szkółki

Szkółka Piłkarska AS Dobrodzień Szkółka Koszykarska Basket Dobrodzień

Wydarzenia

Partnerzy

Kotarski Informatyka Raspberry Novelle Butik Online
Patronat honorowy:
Urząd Miejski w Dobrodzieniu DOKIS Stowarzyszenie Dobrodzień Potrzebującym Kulisy Powiatu ool24.pl
2018 © Dobrodzieński Portal Sportowy
Realizacja PORTALU: Kotarski Informatyka & Raspberry